фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 56 57 »

.: Еврика :.
 

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Діти – це наше майбутнє, тому завдання дорослих – щоб вони взяли з дитинства в доросле життя все найкорисніше, найнеобхідніше, найкраще та найсвітліше.
     Бібліотекарі центральної районної бібліотеки провели інтелект-шоу «Еврика» з дітьми, котрі відпочивають у пришкільному таборі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Гайворон 7,8,9 та 10 класів.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 103 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.06.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Сучасна молодь: право та мораль :.
 

       Кожна людина живе за законами своєї держави. Ми, як громадяни України, маємо знати її закони, свої обов’язки, права і відповідальність. Незнання законів не звільняє від відповідальності, закони потрібно знати і дотримуватись. Про це йшла розмова з учнями 8класу ЗШ№1 на тренінгу «Сучасна молодь: право та мораль», який відбувся 26 травня. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 63 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Справедливе слово лікує душу :.
 

       

       22 травня святкував своє день народження місцевий самодіяльний поет Микола Миколайович Маринич. Основу творчого доробку автора складають твори про  високодуховні та моральні цінності, рідну неньку-Україну, славне Прибужжя і козацтво, дорогих серцю людей – батьків. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 85 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишиванка – український оберіг :.
 

    День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження  та популяризація українських цінностей. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичиних поглядів. День вишиванки відзначається щороку кожного третього четверга травня.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 86 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишиті візерунки долі :.
 

 "Вишиті візерунки долі" так називався куточок оформлений в дитячий бібліотеці до Дня Вишиванки. Користувачі бібліотеки дізналися, що вишиванка - є символом здоров"я, краси, щасливої долі, родової пам"яті, порядності, чесності, любові. Знайомилися з символікою вишивок, жіночого та чоловічого одягу бо українська вишиванка мала велику кількість крою та оздоблення.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 43 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Роки війни - століття пам’яті :.
 

      Сьогодні вся світова спільнота відзначає 71-річницю з дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

      Немає  жодної  української  сім’ї, якої війна не торкнулася своїм чорним крилом. На фронтах  Другої світової війни з нашого району загинуло 4481чоловік.

      Працівники центральної районної бібліотеки провели годину спогадів на тему: «Роки війни – століття пам’яті». Під час заходу бібліотекар поетапно розповіла про події Другої світової війни. 

  

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 151 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Бо то не вірші, то моя душа» :.
 

    В актовій залі   школи  № 1 відбулось літературне  свято «Бо то не вірші, то моя душа», присвячене творчості  поетеси, письменниці Катерини Барановської.  Катерина Іванівна є частим гостем в цьому навчальному закладі, (саме в стінах рідної школи Катерина Барановська презентувала три свої книжки: «Даринка в країні Казок», «Казки за мотивами житія святих», «Майстер прози»). А цього разу вона завітала до школи в статусі члена Національної спілки письменників України, тому цієї зустрічі учнівська молодь чекала з нетерпінням аби привітати письменницю, поговорити про її творчість.  Розпочала захід директор школи  Юлія Володимирівна Пошенко із вітальним словом, дала високу оцінку  творчості письменниці та значення її творів у вихованні молоді любові до України, рідного краю,   мови.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 85 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пам'ять, що долає забуття :.
 

 

5.05 меморіальний урок «Пам'ять, що долає забуття» проведено дитячою бібліотекою з учнями 9-Б класу ЗШ № 2.  Бібліотекар розповіла учням, що подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війні  не померкне ніколи. Час тільки збагачує нашу пам'ять про тих, хто наближав Перемогу над ворогом, про подвиги земляків, які загинули на фронтах , в партизанських загонах , зокрема про Героїв Радянського Союзу  Григорія і  Леоніда Балицьких, які пройшли з боями жахливе пекло війні обидва залишились живими та про підпілля, яке діяло на Гайворонщині.  Присутн. 17 учнів.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Великдень: традиції святкування :.
 

  28 квітня  працівники центральної районної бібліотеки провели народознавчу годину «Великдень: традиції святкування» з учнями  8 класу ЗШ №1.  

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 65 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чарівний світ писанки :.
 

    Традиція виготовлення писанок сягає далеко в глибину століть. Культ писанки, як символу життя, як уособлення його зародження і продовження виник на ранніх стадіях розвитку людського суспільства. Звичай розписувати писанки поширився задовго до розповсюдження християнства і відомий у багатьох народів світу. В народних звичаях і обрядах, особливо весняного циклу, яскраві декоративні писанки відігравали вельми важливу роль.
    Напередодні Великодня художник-оздоблювач Гайворонської централізованої бібліотечної системи – Лариса Григорівна Смоковенко провела майстер-клас з виготовлення писанки з учасниками клубу за інтересами «Золота осінь», який діє при районному будинку культури. Під час майстер-класу художник розповіла про особливості та символіку сучасного виготовлення та оздоблення писанок за допомогою різних технік: квілінгу, декупаж, оздоблення бісером, розпис фарбами та воском. Деякі види оздоблення учасники застосували під час майстер-класу. Кожен поринув у чарівний світ писанки та виготовив для себе свою власну.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 54 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст