фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 59 60 »

.: Екскурсія Гайворонською залізницею :.
 

Дитяча бібліотека спільно із районним краєзнавчим музеєм організували екскурсію по місту для дітей 6-А та 6-Б класів ЗШ № 1. Гайворонська залізниця – це   музей під відкритим небом. Екскурсанти відвідали Гайворонську вузькоколійку, дистанцію шляху, локомотивне депо,  познайомились із раритетними   експонатами залізниці, катались на паровозі.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 62 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Любить, живе, страждає у віршах душа жіноча :.
 


 

       Осінь. Різнобарвна, розмаїта, пишна, золота й сонячна, а іноді сумна, дощова, холодна.  І все таки не має кращої пори року такої багатої та щедрої на  урожай і дари природи.  Вона увібрала в себе всі кольорові барви осінніх квітів, які надихають на створення  прекрасного, поетичного  та казкового.

    3 жовтня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся поетичний вечір талановитої землячки та поетеси, члена  обласної  спілки письменників України, члена обласного літературного об’єднання «Степ», члена районного літературного об’єднання «Джерело», автора поетичної  збірки: «І слів буденних не збагненні чари», поетичної  збірки «Я бігла за журавликом», дитячої книжки  «Віршики по Чака» - Марини Дмитрівни Джус «Любить, живе, страждає у віршах душа жіноча» та презентація дитячої книжечки «Віршики цікаві про дитячі справи». Поезія із  збірки відкриває маленькому читачеві захоплюючий світ природи, знайомить з цікавими персонажами. Малюнки, які прикрасили сторінки книжечки та розкрили їх зміст, намалювала Вікторія Михайлівна Рейниш -  директор Гайворонської ЦБС.

     Поетичний вечір розпочався ліричним віршем «Зітерти із віршів пилюку» з неопублікованих віршів поетеси. Присутні переглянули електронну презентацію про сторінки з життя Марини Джус.

     Привітати Марину Дмитрівну прийшов міський голова Роман Тарасович Волуйко, який є одним із спонсорів цієї чудової книжечки для нашої юної малечі.  З привітаннями в гості до поетеси завітали працівники культури на чолі з начальником відділу культури, туризму та культурної спадщини Іриною Юріївною Паршогубою.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 132 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Віртуальна подорож «Моє місто» :.
 

З учнями 3-Б класу ЗШ № 5 відбулась віртуальна подорож «Моє місто».  Бібліотекар дитячої бібліотеки познайомила дітей із історією виникнення  та розвитку рідного міста,  походженням назви,  історичними та пам’ятними місцями,  архітектурними пам’ятками, розвитком залізниці.  Потім проведено вікторину «Рідне місто». Працівники бібліотеки закликали дітей дбати про рідне місто, берегти його довкілля та благоустрій.  


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 65 * Добавил: kondo11 * Дата: 02.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Життя дається тільки раз :.
 

      З метою профілактики всіх негативних явищ у студентському середовищі 2.11. працівники центральної районної бібліотеки організували зустріч  студентів І курсу  Гайворонського політехнічного коледжу з районним лікарем-наркологом  поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 106 * Добавил: kondo11 * Дата: 02.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День творчої ініціативи «Я пропоную свій досвід» :.
 

     З метою підвищення фахової майстерності бібліотечних працівників Гайворонського району на базі Бандурівської  бібліотеки-філії №3  проведено День творчої ініціативи  «Я пропоную свій досвід».

     Базу для проведення заходу вибрали не випадково. Завідуюча бібліотекою Маліновська Галина Іванівна   працює в  книгозбірні більше 30 років і має гарний досвід роботи,  вартий запозичення.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 105 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Безперервна освіта – пріоритет впевненого майбутнього :.
 

 

    Золотава осінь – дивовижна пора року з великим потенціалом. Недарма у наших предків новий рік починався восени. Саме зараз – найвдаліший час, щоб переглянути свої плани, погляди, здобути нові знання.
    Безперервна освіта необхідна для того, щоб наше життя не перетворилося на звичайне шаблонне і стереотипне існування. Сьогодні практично неможливо уявити будь-яку сферу діяльності без інформаційних технологій. Знання азів володіння комп'ютером необхідно не тільки фахівцям, але і громадянам всіх категорій, які бажають користуватися благами прогресу і відчувати комфорт у сучасному значенні цього слова.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 75 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ти маєш право, значить зобов’язаний :.
 

Правова година: «Ти маєш право, значить зобов’язаний» проведена з учнями 4Б ЗОШ№2. Діти прагнуть до незалежних, самостійних дій. Вони хочуть контролювати те, що з ними і довкола них відбувається. А знати свої права – значить вже наполовину володіти ними. Бібліотекар розповіла дітям про Конвенцію прав дитини, що цей документ створений для того, щоб захистити їх і надати їм якнайкращі умови для розвитку та реалізації прав дитини. Але крім прав у дітей є обов’язки, які вони повинні виконувати. Користувачі на прикладах літературних героїв дізнались хто чиї права  порушив, пограли в гру «Так чи ні», а також відповідали на запитання казкової вікторини. Виховання у дітей правової культури – шлях до побудови правової держави. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 70 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Подумай про майбутнє - обери життя :.
 

       19 жовтня працівники центральної районної бібліотеки організували зустріч учнів 8 та 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з районним лікарем-наркологом поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною.

       Зустріч була проведена з метою профілактики шкідливих звичок, попередження про згубний вплив наркотичних та психотропних речовин, популяризація здорового способу життя.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 213 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Іван Сірко великий лицар великої України :.
 

«Іван Сірко великий лицар великої України» так називалася година спілкування проведена в ЗОШ №2 з 5Б до Дня козацтва. Бібліотекар розповіла про козаччину,  як унікальне явище не лише української  а і світової історії. За час існування Січі жоден кошовий отаман не зажив такої любові й шани серед січового товариства як Іван Сірко. Великий талант полководця, особиста хоробрість, мужність, відвага поєднувалась в ньому з безмежною відданістю народній справі. Користувачі дізнались, яким був отаман у побуті та про суто його людські риси характеру. Він проходить героєм історичних романів, поем, легенд і переказів. Презентувались книги: М. Морозенко «Іван Сірко» та М. А. Шудрі «Січ - мати». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 57 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Шляхами козацької слави :.
 

      День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.  Козак в уявленні українця — це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 188 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст