фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 53 54 »

.: Казковий дивосвіт Г. Андерсена :.
 

11.04 в ЗШ №1з учнями 3-Б класу дитяча бібліотека проведена  годину творчості «Казковий дивосвіт Г. Андерсена».  Пройшло більше 200 років від дня народження датського письменника, а його казки й досі займають одне з перших місць  серед найулюбленіших  у сучасної дітвори.  В чому ж секрет популярності казок Андерсена, звідки  автор брав сюжети для своїх казок,про його життя та творчість йшлося на заході.   Учні із легкістю відповідали на питання слайд-вікторини «Відгадай казку за ілюстраціями». Актори лялькового театру  Артем Мурашев та Владик Кубко за допомогою ляльок Мудрагеля  та Незнайки  провели гру-конкурс «Відгадай казку за уривком».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 37 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Шукайте лікаря в природі :.
 

До Всесвітнього дня здоров'я працівники центральної районної бібліотеки провели годину корисних порад «Шукайте лікаря в природі» з учнями професійного аграрного ліцею. Бібліотекар ознайомила присутніх з цікавими фактами про цілющі рослини, які використовуються з давніх-давен і не втратили своєї  актуальності як в народній, так і офіційній медицині. Відповідаючи на питання вікторини, учні створили символічне дерево життя, яке розпустило листя та «розквітло» з правильними відповідями.

На завершення ознайомилися з тематичною літературою та отримали список популярних веб-сайтів з народної медицини.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 145 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Подорож до країни Мудрагелії :.
 

     7.04  члени гуртка  «Книга і лялька», учні 3-Б класу,  підготували для  1-А  лялькову виставу «Подорож до країни Мудрагелії».  Вистава розповідає малюкам для чого потрібні книги, яку роль вони відіграють в житті кожної людини і людства в цілому. Книга супроводжує людину від самого її народження і саме завдяки книгам малюки знайомляться із навколишнім світом, саме завдяки книгам  ми маємо змогу перенестися у будь-яку епоху, без літака за мить опинитися у будь-якій місцевості, пережити разом з героями книжок найрізноманітніші пригоди, відчувати радість і сум, піднесеність і розчарування. Потім учні разом із бібліотекарем дитячої бібліотеки в інтерактивній грі доводили твердження чому книга є найкращим другом людини, відповідали на питання казкової вікторини, відгадували загадки. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 45 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Смійтеся на здоров’я» :.
 

«Смійтеся на здоров’я» таку назву мала година спілкування в дитячій бібліотеці проведена з учнями 2Б ЗОШ №2. Бібліотекар розповіла, що неперевершеним майстром сміху в українській прозі називають О. Вишню, в поезії  - С. Олійника, а в дитячій гумористиці – Грицька Бойка. Він виставляє на сміх найрізноманітніші вади дітей. Сміх у нього не жорсткий, не бездушний, а м’який і зичливий, покликаний допомогти, а не принизити. Діти слухали про комедійні ситуації хлопчика Тимка сміялися та розважалися. Обрали собі книги цього автора додому, щоб доповнити почуте. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 133 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гумор у нашому житті :.
 

 До Всесвітнього дня сміху працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели бібліотечно-розважальний пазл «Гумор у нашому житті». Присутні дізналися про цікаві факти дня сміху, брали участь у вікторині «Смішний Смайлик» та зачитали  народні жартівливі гуморески наших  земляків-поетів. Ознайомилися з книгами, які дійсно дарують людям хороший настрій, позитивні емоції, а головне посмішку.  


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 152 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: З ручаїв ріки з книжок знання :.
 

31.03 Закриття тижні дитячого читання. Брейн – ринг: «З ручаїв ріки з книжок знання» проведений з учнями 6Б класу ЗОШ№2. Для того щоб, підвищити інтерес до книги, стимулювати різні види спілкування між старшокласниками. Бібліотекар дитячої бібліотеки презентувала книги – енциклопедії де можна отримати інформацію на різну тематику. Присутні розділилися на дві команди під час відбіркового туру, це команди «Ерудит» та «Патріот». Учасники мали змогу перевірити свої знання в конкурсах: «Розминка», «Всезнайка», «Редактор», «Закінч прислів’я ». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 141 * Добавил: kondo11 * Дата: 31.03.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: З ручаїв ріки з книжок знання :.
 

В дитячій бібліотеці з молодшими школярами 2Б ЗОШ№2 проведена вікторина: «З ручаїв ріки – з книжок знання». Така форма роботи закріпляє знання з прочитаних книг, розвиває кмітливість, тренує увагу та має пізнавальне значення.

 

 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 132 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.03.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Сила книги безсмертна :.
 

Під час проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання «Сила книги безсмертна», в дитячій бібліотеці діяла виставка – вікторина: «Кращі письменника дітворі», для популяризації книги та розширення кругозору читачів. На виставці представлені книги українських та зарубіжних письменників. У зверненні до читачів розкривались умови виставки – вікторини та пропонувались питання і книги в яких можна найти відповіді


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 51 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.03.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Любити, поважати, берегти :.
 

 Бібліотечний урок: «Любити, поважати, берегти» проведений з учнями 4Б класу ЗОШ №5 в дитячий бібліотеці. Бібліотекар розповіла користувачам, що нова книга, щоб потрапити до рук читачів проходить довгий і важкий шлях. Багато людей різних професій беруть участь у її створенні, в неї вкладається праця, розум і талант багатьох людей і щоб книга жила довше потрібно пам’ятати правила поводження з книгою. Всі разом згадали ці правила, а бібліотекар доповнила. І якщо їх дотримуватись, то книга буде довго мати гарний вигляд, адже це – порадник, джерело багатьох добрих думок, почуттів, знань.

 

 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 154 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.03.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Дивосвіт літературної творчості Марії Підгірянки» :.
 

До 135 – річчя з дня народження Марії Підгірянки в ДБ була проведена літературна година: «Дивосвіт літературної творчості Марії Підгірянки» з учнями 2Б класу ЗОш№2. Бібліотекар розповіла про життєвий та творчій шлях дитячої письменниці. Потім діти слухали вірші поетеси, вони ніжні і легкі, часто нагадують народні пісні, оспівують красу природи, співаночки, загадки, вірші та п’єси поетеси допомагають маленьким школярам пізнати світ через красу рідного краю, хто її читає, той стає добрішим, душевно багатим. Поезія М. Підгірянки, як кришталева вода, що втамовує спрагу дітям та дорослим. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 145 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.03.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст