фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

-->
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 65 66 »

.: Великодній хенд-мейд :.
 

     Кожна писанка - це ніби маленький світ. Написання писанок – одна з найдревніших традицій наших пращурів. Перетворювати звичайне куряче яйце на чарівну писанку за старих часів уміла кожна слов'янська жінка.
    Писанка – це любов до усього живого і прекрасного, дивовижного, яка поєднує в собі естетичні та духовні якості, а якщо вона створена власними руками – це ще й найкращий подарунок для рідних та друзів.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 143 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Великодні візерунки :.
 

 

   Найсвітліше та найголовніше свято всіх християн – світле Христове Воскресіння, або Пасха.
   Свято Воскресіння зберегло своє значення, як диво оновлення людини й природи, як традиція, що несе у світ радість та мир.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 131 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: І сонце світить нам з небес – Христос Воскрес! :.
 

    Великдень – одне з найвеличніших православних свят після  Різдва Христового. 14 квітня  у  3-А класі ЗШ № 1 бібліотекар дитячої бібліотеки  Н. Загарій   провела великодні забави «І сонце світить нам з небес – Христос Воскрес!». Мета заходу - познайомити дітей з  народними  звичаями та  обрядами, як їх дотримувались  люди  в давнину і які з них  дожили до наших днів. Діти уважно слухали цікаві факти з  історії свята:   про  останні дні земного життя Ісуса Христа, про вербний тиждень, де кожен день має своє значення. А потім  діти розважались:  грали  в народні ігри, як колись грали наші предки, дивились  лялькову виставу «Великодня казочка».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 109 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Великодні традиції України. :.
 

   12 квітня весь світ відзначає Всесвітній день авіації і космонавтики — пам'ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 122 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Неповторний світ писанки :.
 

   12 квітня був  проведений дитячою бібліотекою урок духовності «Неповторний світ писанки» з учнями 6А ЗШ №5. Бібліотекар Кузьменко В. Г. розповіла, що історія писанок сягає у далеке минуле і перетворювати звичайне куряче яйце на чарівну писанку за старих часів уміла кожна слов’янська жінка. Учні дізнались про кольори та орнаменти на писанках і що вони символізують. Передивились відеофільм «Писанкарство, або казкове яйце - райце». Шестаковська Яна розповіла легенду про писанку. Мудрі люди кажуть : «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанку».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 102 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Підкорюючи космос :.
 

   12 квітня весь світ відзначає Всесвітній день авіації і космонавтики — пам'ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 123 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Азбука здоров’я та краси :.
 

   7 квітня в читальній залі центральної районної бібліотеки працівниками інформаційно-ресурсного центру було проведено інформаційний коктейль на тему: «Азбука здоров’я та краси» для учнів Гайворонського професійного аграрного ліцею.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 145 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Здоров’я – цінність нашого життя :.
 

     

  Здоров’я – спосіб життя людини. Це той стиль, що людина вибирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чи ні. Давно доведено що усе, що робить людина, відбивається на стані її здоров’я. Добре здоров’я містить всі цілі життя людини, її інтереси і звички. Людина в житті може йти двома шляхами: один веде її до здоров’я, інший – від здоров’я.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 100 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Океаном комп’ютерних знань :.
 

  5 квітня бібліотекар дитячої бібліотеки Хмарук Т.П. провела для користувачів віртуальний урок «Океаном комп’ютерних знань». Народна мудрість говорить: «Знання – це сила». А яких знань не вистачає, треба знати як їх можна знайти і як ними скористатися. Присутні виконували  завдання на які давали правильні відповіді, пограли в гру «Аналогія», де потрібно було відгадати слово, яке однаково і в інформатиці і в спорті.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 78 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бібліотека і громада: партнерство в контексті часу :.
 

     В Гайворонській центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар-практикум  бібліотечних працівників «Бібліотека і громада: партнерство в контексті часу»  за участю начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської  районної державної адміністрації Паршогуби І.Ю., директора Гайворонської централізованої бібліотечної системи Рейниш В.М.  та працівників бібліотек району.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 140 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст