фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 59 60 »

.: Інформаційна година "Горить,палає знань свіча" :.
 

До Дня знань в дитячий бібліотеці проведена інформаційна година "Горить,палає знань свіча". Це державне свято було проголошено 1 вересня 1984 року Верховною Радою СРСР. Воно збігається з початком нового навчального року. В бібліотеці користувачі ознайомилися з новим надходженням книжок, огляд якої зробила бібліотекар та розповіла їм, як цей день проходить в різних країнах світу.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: « До невмирущих джерел творчості Івана Франка» :.
 

Фракові читання « До невмирущих джерел творчості Івана Франка» проведена в дитячій бібліотеці до 160 – річчя славного сина, невтомного борця за справедливість, письменника світового значення Івана Франка. Користувачі бібліотеки читали казки про тварин із збірки «Коли ще звірі говорили» та оповідання автобіографічного характеру «Малий Мирон», «Грицева шкільна наука» та інші, ці твори Франка вчать дітей чесності, справедливості, чуйності.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Сила бренду: нові імена в українській літературі :.
 

     

     Набуток сучасної української літератури – значний. Сьогодні українських авторів читають в Україні та за кордоном. У Гайворонській центральній районній бібліотеці бібліотекарі провели медіа калейдоскоп «Сила бренду: нові імена в українській літературі». 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 70 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Державна символіка: походження, традиції :.
 

     

     23 серпня до Дня Державного прапора України бібліотекарі центральної районної бібліотеки провели історичний пазл «Державна символіка: походження, традиції». Бібліотекар розповіла учасникам про День Державного прапора України, що це державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Учасники отримали символічні жовто-блакитні стрічки. Згадали про такі святині та обереги українського народу, як герб та гімн, про їх історичне походження, символічність та значущість.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: "Україна - нація єдина" :.
 

22 серпня, напередодні головного державного свята дня Незалежності України, до оздоровчого табору "Чайка" завітали працівники дитячої бібліотеки з інформаційною годиною "Україна - нація єдина". Бібліотекарі, на початку заходу, зробили короткий екскурс в минуле країни, розповіли про історію виникнення державного прапора. Потім юні українці взяли участь в конкурсі "Ми козачата", де змагались в раундах "Мова рідна, слово рідне" "Хто як робить так і їсть", "Піснями дзвенить Україна", "Пантоміма", "Сильний духом". Команда-переможець отримала солодощі та фрукти. Також діти написали святкові листівки, з нагоди Дня Незалежності України, воїнам Збройних Сил України, які сьогодні боронять нашу державу. В своїх привітаннях діти дякували бійцям за мирне небо і бажали скорого повернення додому із перемогою. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ти незалежна – вільний я :.
 

   20 серпня до 25 річниці Дня Незалежності України бібліотекарі Гайворонської центральної районної бібліотеки провели урок державності «Ти незалежна – вільний я» з відпочиваючими дітьми у оздоровчому таборі «Чайка».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 73 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Скільки народів стільки мудрості :.
 

Літературні жмурки: «Скільки народів стільки мудрості», проведена дитячою бібліотекою в оздоровчому таборі відпочинку «Чайка». Діти згадували казкових героїв народів світу, бібліотекар познайомила дітей з прислів’ями та приказками різних народів. Хлопчиків та дівчаток чекало багато несподіванок: вікторини, веселі конкурси та ігри. Так корисно і весело провели час відпочиваючі. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 79 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Зелена планета здоров`я :.
 

«Зелена планета здоров`я», така еколо - валеологічна година проведена дитячою бібліотекою в оздоровчому таборі відпочинку «Чайка». Бібліотекар розповіла, що всі люди на планеті – не тимчасові мешканці, а мудрі господарі. Постійне спілкування з природою необхідне кожному. Призначення рослинного світу – дарувати здоров’я людині. Діти під час цікавих вікторин жартували, дізнавалися багато цікавих фактів та розширили свої знання про користь і застосування лікарських рослин і закріпили вміння пізнавати і вірно називати лікарські трави. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гра «Комп'ютерленд» :.
 

Гра «Комп'ютерленд». Користувачам дитячої бібліотеки розповіли про створення новітніх комп,ютерних технологій. А гра надала дітям можливість продемонструвати знання, уміння, швидко орієнтуватись в нестандартних ситуаціях, перевірити рівень своєї ерудиції, розвивати свою творчість та пограти в розвиваючі ігри. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 74 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Огляд нової літератури :.
 

       12 липня працівники центральної районної бібліотеки провели огляд нової літератури.  На захід було запрошено активних читачів, справжніх книголюбів.
Тут була представлена художня література письменників країн Європи, Америки та України. З українських авторів були обговорені книги С.Талан, Люко Дашвар, А.Кокотюхи, В.Мастєрової. Учасники заходу проявили інтерес до багатьох книг та із задоволенням взяли їх прочитати.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 131 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст