фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

Рішення Гайворонської міської ради

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 

Наталя Горобець   


    Наталя народилася 3 квітня 1992 року в мальовничому селі Могильному Гайворонського району Кіровоградської області. В чотири роки навчилася читати, в п`ять — писати. Дошкільням писала лише друкованими літерами. Це насторожувало нас, батьків, побоювались, що може так і не навчитись каліграфії, адже писала для свого віку дуже багато: переписувала пісні, вірші інших авторів, складала і записувала свої казки, оповідання. У зв`язку з хворобою в ранньому дитинстві Наталка пішла в школу на рік пізніше від своїх однолітків. Навчання давалося дівчинці дуже легко, тому вона багато часу приділяла читанню книг (в другому класі прочитала «Кайдашеву сім`ю» І. Нечуя-Левицького, в третьому — «Тарасові шляхи» О. Іваненко), малюванню.
    Вірші почала писати в десять років. А якщо бути точною, то перший свій вірш вона написала 22 травня 2002 року під час відвідин могили Тараса Шевченка в м. Каневі,
Наталка — переможниця районного конкурсу «Розумник і розумниця» (2002 р.), третього (обласного) етапу Міжнародного конкурсу з укра-їнсі.кої мови Імені Петра Яцика (2003, 2004, 2005 рр.), районного конкурсу читців розмовного жанру в номінації «авторська поезія» (2005 р.), районних опімпіад з математики та англійської мови (2005 р.). Її вірші друкувались на сторінках дитячої газети «Казковий вечір» та районної газети «Гайворонські вісті».
    Наталка — наполеглива і дуже вимоглива до себе дівчинка. Не зупиняється на досягнутому, багато працює над собою. У вільний час грає на фортепіано, малює, вишиває. Має багато друзів, їх стало ще більше після відпочинку Наталки в «Артеку».
    Сама щира, відверта, вона не любить неправди, відчуває, найменші прояви несправедливості.

 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. +380686465228
E-mail: libgayvoron@i.ua

Ми в соціальних мережах
skype - bibliotekahv
Facebook - hayvoron.library
Instagram - @hayvoron_library

Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст