фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 32 33 »

.: Магічне свято Івана Купала :.
 

   Свято Івана Купала — одне з найпоширеніших свят серед українців. Святкування, як правило, починалося ввечері, напередодні Купала. Наші пращури вірили, що в ніч>Купала літо одружується з зимою.   В цей день трави мають найбільшу силу і збирати їх потрібно до сходу сонця. Також чарівну силу мала купальська роса. Щоб зберегти свою красу, дівчата вмивались нею до сходу сонця. Іще багато таємниць має, чарівна і сповнена див, ніч на Івана Купала.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 11 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Купайло іде - молодь за собою веде :.
 

       Найколоритніше та найцікавіше свято Івана Купала, яке українці відзначають у ніч із 6 на 7 липня. Цей день завжди був пов'язаний з безліччю вірувань, прикмет, обрядів і навіть заборон. Згідно з давніми традиціями, Івана Купала - свято сонця, тому найважливіша роль в обрядах відведена силі вогню.
   6 липня працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели народознавчу подорож на тему: «Купайло іде - молодь за собою веде» з юнацтвом бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ти і твоє здоров’я :.
 

       Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та усе стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла.
     Працівники центральної районної бібліотеки разом з районним лікарем наркологом  поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною провели тренінг на тему: «Ти і твоє здоров’я» з дітьми, які відпочивають в дитячому оздоровчому таборі «Чайка».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 19 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Європа без кордонів :.
 

    «Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше я люблю Вітчизну, тим більше намагаюсь збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр» - ці слова відомого  французького філософа Вольтера сказані ще у УІІІ столітті, але й донині є актуальними. Саме про Європу, як про єдину сім’ю  демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання,   мріють українці. І сьогодні Європа нам відкрила свої двері.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 13 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Конституція – основа нашого життя :.
 

     Конституція – головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. В дитячий бібліотеці 27 червня проведений день інформування: «Конституція – основа нашого життя». У віці дітей неможливо знати детально всі закони. Але основне, що їх стосується, вони повинні знати. Біля книжкової виставки: «Рідну землю де живем Україною зовем» користувачі знайомилися з розділами Конституції. З бібліотекарем прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції. Висновком для них стало те, що основному закону України – повинні підкорятися всі та сумлінно виконувати все, що вимагає закон.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 6 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Конституція – втілення державотворення :.
 

    Конституційні традиції, притаманні нашій державі з давніх-давен. Саме український народ першим у Європі створив конституцію, яка відома під назвою «Конституція Пилипа Орлика» (1710 рік.).
     Прийняття Конституції, стало одним з найважливіших етапів в історії України. Закон закріпив всі правові основи нашої незалежної країни, її територіальну цілісність і суверенітет, забезпечив права громадян, сприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вогонь війни у пам’яті навічно :.
 

           22 червня з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні центральна районна бібліотека оформила виставку-пам'ять «Вогонь війни у пам’яті навічно» для користувачів бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 26 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Світ сучасної книги :.
 

     Читати книги - це не тільки цікаво, приємно але й корисно. Книги дають можливість читачеві самому стати режисером, художником, оператором і актором та поринути у світ неймовірних пригод.  


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 24 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Загадкова Японія :.
 

   

    2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Це дає змогу двом країнам краще познайомитися з історією, традиціями та посприяти розвитку діалогу наших культур.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 14 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літо з бібліотекою :.
 

    Під час літніх канікул центральна районна бібліотека і надалі заохочує дітей, які відпочивають у пришкільних таборах до активного, пізнавального, творчого, цікавого відпочинку.
    Працівники бібліотеки провели бібліошоу «Літо з бібліотекою» з відпочиваючими пришкільного табору «Люди-Х» ЗШ №1 м. Гайворона.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст