фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

Выкл. снег
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 39 40 »

.: Я маю право, значить я зобов’язаний :.
 

     8 грудня, під час Тижня права, дитяча бібліотека провела правову годину з учнями 3-Б класу ЗШ № 2. Бібліотекар Панченко Г.С. познайомила дітей з поняттям «прав» людини, розкрила їх зміст, розповіла, що про свої права вони зможуть знайти інформацію в Конвенції ООН про права дитини.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 11 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.12.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Українська армія: історія та сьогодення :.
 

    6 грудня відзначається День Збройних Сил України.
    З нагоди цієї дати працівники Гайворонської центральної бібліотеки  провели інформаційну бесіду на тему: «Українська армія: історія та сьогодення» для учнів Гайворонського професійного аграрного ліцею.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 14 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.12.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Головна книга Дж. Свіфта :.
 

    Літературна година під такою назвою проведена в дитячій бібліотеці 5 грудня. В цьому році виповнилось 190 років з дня народження великого англійського письменника-сатирика. Джонатан Свіфт ввійшов в історію світової літератури як  творець книги «Мандри Гуллівера».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 22 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.12.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Традиційні та інноваційні аспекти планування та звітності роботи бібліотек. :.
 

    Під такою назвою в Гайворонській центральній районній бібліотеці проведено семінар-тренінг.
    На захід запрошено місцевого краєзнавця Волошину Катерину Йосипівну. Вона  презентувала свою щойно видану книгу «Витоки села Вільшанки Бершадської», яка стане в пригоді  як бібліотекарям так і читачам.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 20 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.12.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Акції «Дорога доброчинності» :.
 

     Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.12.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: СНІД: знати, щоб жити :.
 

      1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  Проблема ВІЛ/СНІДу є, на жаль, актуальною та гострою для нашого суспільства. СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Працівники центральної районної бібліотеки провели годину застереження «СНІД: знати, щоб жити» для користувачів бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.12.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Покличемо пам'ять у свідки :.
 

    30 листопада в актовій залі школи № 5 дитяча бібліотека  організувала  захід для молодших школярів, метою якого було пом'янути пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-33 рр., щоб діти не забували в четверту суботу листопада запалювати Свічку пам'яті за жертвами Голодомору. Ця  акція єднає всіх людей світу в пам'ять про жертв Голодомору 1932-33 років – ґеноциду українського народу.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 19 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майстер-клас «Наворічні сніговички» :.
 

     Новорічні свята наближаються з кожним днем, і саме час почати підготовку і подумати про оздоблення своєї оселі. Новорічні тенденції змінюються з кожним роком і все більш набувають популярності вироби ручної роботи не витрачаючи при цьому багато коштів на дорогі іграшки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Покличемо пам'ять у свідки :.
 

   В останню суботу листопада вся Україна низько схилила голову перед пам’яттю жертв голодомору.
   28.11 дитяча бібліотека спільно із районним краєзнавчим музеєм, з метою вшанування пам’яті співвітчизників під час людомору 1932-33 р.р.  в ЗШ № 1 з учнями 9,10 класів провели годину пам’яті  «Покличемо пам'ять у свідки».  На заході йшлося про причини та наслідки голодомору, вплив на новітню історію України.  
    Працівник музею Юрій  Рясінський демонстрував уривок з відеофільму «Забуттю не підлягає», створений  РКМ про голодомор в Гайворонському районі.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Стежками болю й мук :.
 

   

   25 листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст