фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 30 31 »

.: Тихі зорі вічної пам’яті :.
 

   

       Немає жодної української сім’ї, якої б війна не торкнулася своїм чорним крилом. На фронтах Другої світової війни загинуло 4481 чоловік з Гайворонського району.

     З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення - 8 травня та Дня перемоги - 9 травня працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели годину пам’яті на тему «Тихі зорі вічної пам’яті» з учнями Гайворонського професійного аграрного ліцею.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 40 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рай земний, де ми були малі… :.
 

     Наша Подільська земля багата на талановитих людей, які не забувають своєї домівки та плекають любов до рідного краю у своїй поезії.     
     У краю багатому на чорноземи і щедрому на врожаї, в селі Бандурове Гайворонського району, минуло дитинство музиканта і поета Віктора Рябоволика.
     Навчався Віктор Рябоволик в Балтському педучилищі, а згодом – педагогічному університеті  імені К.Д. Ушинського в Одесі. Професія музиканта на флоті дала змогу Віктору Рябоволику відвідати багато країн.
    Суть поетичної творчості автора в тому, щоб приносити у світ добро, красу та гармонію. Перша збірка поета «Архипелаг памяти» з’явилася майже півтора десятиліття тому в Одесі, друга у 2014 році «Втеча за обрії» в якій автор присвятив кілька віршів рідному Бандуровому.
     Нещодавно фонд Гайворонської центральної районної бібліотеки  поповнився новою поетичною збіркою «Втеча за обрії».
    Запрошуємо любителів поезії до бібліотеки!


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо… :.
 

          Друга  світова війна – найбільша трагедія ХХ століття, яка забрала мільйони людських життів. Це був перший конфлікт, в якому використано ядерну зброю. 9 травня для українців  не свято, а день пам’яті і молитви за загиблими.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 9 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бережіть пам'ять про подвиг :.
 

        3 травня районною дитячою бібліотекою була проведена година пам’яті на тему: «Бережіть пам'ять про подвиг», з учнями 6-Б класу ЗШ №2 м. Гайворона. Бібліотекар  Віра Кузьменко  розповіла учням про героїчний подвиг українського народу в роки другої світової війни. Більша частина розповіді була про Гайворонщину в тяжкі роки війни. Згадували Хащуватську трагедію, підпільну організацію, яка діяла на території нашого району та загиблих молодих юнаків і дівчат в катівнях гестапо.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Біль і тривоги Чорнобиля :.
 

 

  

     26 квітня виповнюється 31 річниця Чорнобильської катастрофи. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Навчатися ніколи не пізно! :.
 

  

    21 квітня в Гайворонській центральній районній бібліотеці при Вищій народній школі завершили навчання з уроків комп’ютерної грамотності ще дві групи. Учасники занять отримали навики роботи з стандартними папками та програмами на комп’ютері, оволоділи пошуком інформації в Всесвітній мережі Інтернет та ознайомилися з цікавими та корисними Інтернет ресурсами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 30 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Планета-океан :.
 

       21 квітня до Міжнародного дня Матері-Землі в центральній районній бібліотеці в  бібліокінозалі відбувся показ документального фільму «Планета-океан» для користувачів бібліотеки.  
    Фільм покликаний пояснити деякі з найбільших природних таємниць нашої планети та ще яскравіше показати важливість того, щоб людство вчилося жити в гармонії з океаном.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 54 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Доля планети в наших руках :.
 

  20 квітня до Всесвітнього дня довкілля в центральній районній бібліотеці була представлена книжкова виставка «Доля природи в наших руках».
  Працівник бібліотеки Оксана Березовська розповіла, що мета екологічної виставки виховувати у користувачів  бережливе ставлення до природи, формування почуття відповідальності перед майбутніми поколіннями та збереження  навколишнього  середовища і розумне господарювання.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга в сучасному форматі :.
 

  За допомогою книги кожна з культур має можливість розповісти про себе не лише сучасникам, а й наступним поколінням. Книги дають людям доступ не тільки до ідей і знань, але також духовним і моральним цінностям. Вони знайомлять нас з життям та історією народів різних країн. В світі з появою новітніх технологій набули популярності електронні книги, а маючи доступ до Всесвітньої мережі Інтернет кожний бажаючий має змогу почитати улюблену книгу он-лай.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 23 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Великодній хенд-мейд :.
 

     Кожна писанка - це ніби маленький світ. Написання писанок – одна з найдревніших традицій наших пращурів. Перетворювати звичайне куряче яйце на чарівну писанку за старих часів уміла кожна слов'янська жінка.
    Писанка – це любов до усього живого і прекрасного, дивовижного, яка поєднує в собі естетичні та духовні якості, а якщо вона створена власними руками – це ще й найкращий подарунок для рідних та друзів.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст