фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 41 42 »

.: Книжкові новинки. :.
 

    Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку грає читання книг, адже завдяки книгам ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось.  Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 30 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бережіть та шануйте рідну мову. :.
 

      21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Рідною мовою прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, її попередніми поколіннями, їх духовним надбанням.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 43 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Звучи, рідна мово! :.
 

   В дитячій бібліотеці до міжнародного Дня рідної мови 21 лютого оформлена книжкова виставка «Звучи, рідна мово!»
   Рідна мова – це найбільше і найдорожче добро в кожного народу, ота жива схованка людського духу, його багата  скарбниця, у яку він складає і своє давнє життя, і свої сподівання.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 19 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мови рідної скарби :.
 

   Мова – це не тільки засіб спілкування між людьми, а безцінний скарб кожного народу, в ній закодований генофонд нації. Мова – це наша історія і майбутнє, це найцінніша культурна спадщина: пісні, казки, легенди, оповідання, прислів’я, приказки, думи, легенди,   скоромовки, колискові, колядки, щедрівки; це народні звичаї і традиції, які передаються із покоління в покоління, це багатовіковий досвід і самобутність народу.  


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Час плине, а пам’ять залишається :.
 

      20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 20 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Для любої матусі :.
 

     Початок весни асоціюється в нашій уяві із жіночим святом, тому  заздалегідь треба подбати про подарунки для найрідших наших  матусь,  бабусь і сестричок. А те, що зроблено власноруч  є особливо цінним і приємним.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Герої Небесної сотні :.
 

    В День героїв Небесної сотні, 20 лютого, коли вшановується подвиг учасників Революції Гідності, в дитячій бібліотеці з учнями 7-А класу НВО № 2   був проведений урок пам’яті з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості громадян. Завдяки їм змінено хід історії нашої держави.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 16 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Стрітення Господнє :.
 

   Свято Стрітення Господнього є одним із дванадцяти найбільших церковних свят. А ще в уявленнях українців день Стрітення Господнього сприймався як час зустрічі Зими і Літа.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 26 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Завітала Масляна до нас :.
 

   Масляна -  дуже добре і улюблене всіма свято. Зазвичай воно знаменує закінчення зими і початок теплої весни. Раніше, на Масляну проводилися грандіозні святкування: танці, пісні, хороводи та багато іншого. Зазвичай, всі ми знаємо, що на Масляну потрібно готувати млинці і оладки тому, що вони вважаються символом сонця. А от додавати до них можна все, що завгодно: масло, мед, сметана, варення, сир, овочі.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 26 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав :.
 

   З кожним роком історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували там наші воїни. Тільки з України в Афганістані воювало сто двадцять тисяч чоловік. Чимало мешканців і нашого району також пройшло крізь вогонь тієї десятирічної війни.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст