фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 50 51 52 53 54 ... 59 60 »

.: Рабство за власним бажанням :.
 

        12 жовтня працівники центральної районної бібліотеки організували зустріч учнів 9 та 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з районним лікарем-наркологом поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною.
    На заході мова йшла про епідемію ХХІ століття – згубність впливу спиртних, наркотичних речовин та механізм їх впливу на організм людини, а особливо підлітків. Захід проходив у формі дружньої розмови лікаря та учнів. Старшокласники ставили багато питань, внаслідок чого виникали бесіди-дискусії.  Спілкуючись з лікарем-наркологом, учні доходили істини щодо тютюнопаління,  алкоголізму, наркоманії та наслідків, до яких неминуче призводять ці фактори – ураженням ВІЛ та СНІДу.
    Лікар зазначила, що наркоманія практично не виліковується і не варто заради хвилинного задоволення ризикувати власним здоров’ям


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 83 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Дорога болю і боротьби :.
 

В ЗШ № 2 з учнями 8А класу відбулась літературна відео мандрівка «Дорога  болю  і боротьби ».  Захід присвячений життю і творчості члена Національної спілки письменників України Г. С. Берізці.   Бібліотекар розповіла про життя поетеси, декламувала її вірші. Потім  діти переглянули   відеофільм «Конвалія на граніті», створений режисером Миколою Хомендюком та письменником Василем Бондарем. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 62 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга і бібліотека в нашому житті :.
 

День інформації: «Книга і бібліотека в нашому житті». В цей день для користувачів було проведено огляд нових надходжень до бібліотеки, бесіда – порада для батьків: «Сімейне читання: традиції минулого чи потреби сьогодення», урок – практикум: «Інформація: шукати, знайти, застосувати», де бібліотекар навчила користувачів віднаходити потрібну інформацію в Інтернеті. Учні 5А ЗОШ №5 дізнались багато цікавого під час інформаційного коктейлю «Цікавий світ навколо тебе» за допомогою мультимедійної презентації та книг – енциклопедій.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 165 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Від мрії до професії :.
 

     Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини і дуже важливо не помилитися у виборі життєвого шляху, адже від цього залежить багато чого: і матеріальний достаток, і коло спілкування, і інтереси, і щастя в житті.
     6 жовтня 2016 року працівники центральної районної бібліотеки провели бесіду-тренінг на тему: «Від мрії до професії». Як зробити правильний вибір, куди і на кого йти вчитися далі, як зорієнтуватися в цьому безмежному морі, і вибрати серед них саме ту професію, яка допомогла б успішно розпочати трудову діяльність -  саме про це йшла мова з учнями 10-11кл. ЗШ№1 м.Гайворон.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 120 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «М. Грушевський – історик і будівничий» :.
 

Інформаційна година: «М. Грушевський – історик і будівничий», проведена в ДБ до 150 – річчя М. Грушевського. Бібліотекар розповіла про творчу спадщину і діяльність М. Грушевського як державотворця, політика, історика та літературознавця. Його перу належить майже дві тисячі праць в яких історія України просліджується від найдавніших часів до проголошення УНР. Любов до свого народу і до історичної істини для нього завжди були мірилом в науковій творчості і політичній діяльності. Користувачі дізнались про те, як ушановується пам'ять М. Грушевського: пам’ятники, барельєфи, портрети, стінопис в Києві на фасаді будинку площею 160м2 . 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 98 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Світ чудес – дитяча бібліотека». :.
 

До Всеукраїнського дня бібліотек в дитячий бібліотеці для наймолодших користувачів організовано свято: «Світ чудес – дитяча бібліотека». Привітати з цим святом прийшли герої дитячого мультфільму «Фіксики» - Сімка та Нолик. Вони розповідали про те, що бачать з середини різних приладів, як там все працює, навчали правильно користуватись та доглядати за технікою. Провели з дітьми ігрову вікторину, і вчили як правильно користуватися книгою. Ці добрі, милі чоловічки показали, що в бібліотеці можна не тільки корисно провести час за книгою, але ще й повеселитися на ігротеках.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 99 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Європа далека і близька :.
 

Працівники центральної районної бібліотеки провели віртуальну подорож «Європа далека і близька» з учнями професійного аграрного ліцею та користувачами інформаційно-ресурсного центру «Бібліоміст». Учасники «помандрували» найцікавішими місцями країн Європи, найкрасивішими бібліотеками та познайомились з найпопулярнішими вищими навчальними закладами Європи.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 72 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бібліотечний Non-Stop до Всеукраїнського Дня бібліотек :.
 

29 вересня - напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек працівники центральної районної бібліотеки провели бібліотечний Non-Stop з учнями професійного аграрного ліцею.

За допомогою зображених героїв книг учні відгадували та називали книгу та автора. Літературні знання закріпили вікториною. Перерахувавши всі чудеса світу, України, Кіровоградщини та Гайворонщини, учасники складали пазли деяких із чудес. В силу того, що новітні технології набирають все більших обертів у розвитку суспільства, а сучасна молодь не уявляє вже свого життя без них, був проведений ряд практичних завдань про Всесвітню мережу інтернет та все, що пов'язує її з електронною інформацією.

На завершення учні переглянули відео про найкрасивіші, найбільші бібліотеки світу, найнезвичайніші бібліотечні будівлі світу та цікаві факти з бібліотечної історії.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 91 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Світ чудес – дитяча бібліотека» :.
 

Так називався захід присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. До ДБ завітали вихованці д/с «Калинка». Для них провели екскурсію по відділам бібліотеки та розповіли, що це – книжчин дім. Потім діти поринули у чарівний світ казки: в вікторині «Дивосвіт казковий» відгадували загадки , показували в особах казкових героїв, по загублених предметах в «Бюро літературних знахідок» знаходили власників загублених речей, а в музичному жанрі вгадували з якого мультфільму пісні і всі разом підспівували. Жанр казки вкоріняє в душі дитини любов до рідного слова, його краси, простоти і чарівної милозвучності. В кінці діти передивились мультфільм «Котик та півник» і зробили висновок, що доброта завжди перемагає. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 93 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Планування майбутнього – запорука впевненості :.
 

 

 До Всесвітнього дня контрацепції, який проводиться щорічно з 2007 року 26 вересня бібліотекарі центральної районної бібліотеки провели інформаційну годину на тему: «Планування майбутнього – запорука впевненості». Бібліотекарі розповіли користувачам юнацького віку про збереження репродуктивного здоров'я, були зачитані кілька історій з життя та показані життєві відео з історіями, від яких ніхто не застрахований.
   Всі учні отримали роздатковий матеріал - брошури та буклети за проектом «Майбутнє варто планувати».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 79 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст