фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
1 2 3 ... 12 13 »

.: І сонце світить нам з небес – Христос Воскрес! :.
 

    Великдень – одне з найвеличніших православних свят після  Різдва Христового. 14 квітня  у  3-А класі ЗШ № 1 бібліотекар дитячої бібліотеки  Н. Загарій   провела великодні забави «І сонце світить нам з небес – Христос Воскрес!». Мета заходу - познайомити дітей з  народними  звичаями та  обрядами, як їх дотримувались  люди  в давнину і які з них  дожили до наших днів. Діти уважно слухали цікаві факти з  історії свята:   про  останні дні земного життя Ісуса Христа, про вербний тиждень, де кожен день має своє значення. А потім  діти розважались:  грали  в народні ігри, як колись грали наші предки, дивились  лялькову виставу «Великодня казочка».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Неповторний світ писанки :.
 

   12 квітня був  проведений дитячою бібліотекою урок духовності «Неповторний світ писанки» з учнями 6А ЗШ №5. Бібліотекар Кузьменко В. Г. розповіла, що історія писанок сягає у далеке минуле і перетворювати звичайне куряче яйце на чарівну писанку за старих часів уміла кожна слов’янська жінка. Учні дізнались про кольори та орнаменти на писанках і що вони символізують. Передивились відеофільм «Писанкарство, або казкове яйце - райце». Шестаковська Яна розповіла легенду про писанку. Мудрі люди кажуть : «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанку».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Океаном комп’ютерних знань :.
 

  5 квітня бібліотекар дитячої бібліотеки Хмарук Т.П. провела для користувачів віртуальний урок «Океаном комп’ютерних знань». Народна мудрість говорить: «Знання – це сила». А яких знань не вистачає, треба знати як їх можна знайти і як ними скористатися. Присутні виконували  завдання на які давали правильні відповіді, пограли в гру «Аналогія», де потрібно було відгадати слово, яке однаково і в інформатиці і в спорті.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 6 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Жартуємо разом :.
 

  1 квітня в День гумору бібліотекар дитячої бібліотеки Хмарук Т. провела для користувачів веселу інформіну «Жартуємо разом». Сміх – один із найсильніших захисників нашого організму від негативної дії стресу. Сміх і справді продовжує життя.  Були зачитані усмішки про шкільне життя, гуморески із скарбниці українських сатириків, майстрів дотепного слова О. Вишні, П. Глазового. Корисно і важливо вміти посміятися із себе. Цей сміх не ображає, а виховує.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 3 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Казку любим і читаєм :.
 

    31.03 в ЗШ № 1 завершився Тиждень дитячої книги «Казку любим і читаєм» зустріччю учнів 6-А, 6-Б, 8-А, 8-Б класів із казкаркою Людмилою Олександрук, авторкою казок «Як ослик Мося друзів шукав», «Плаксива Настуня», «Розмова з ангелом», «Крилаті захисники», «Таємниця вишитого рушника», «Про півника Хоробре Серце», «Три подружки» та інш.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 8 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Посвята в читачі :.
 

   30.03 в ЗШ № 1 відбулось свято «Посвята в читачі» учнів 1-А класу. Щоб стати читачем бібліотеки першокласникам необхідно пройти багато випробувань: відповідати на питання вікторини, розгадати кросворд, відгадати загадки і знайти три магічних слова і тільки потім вони стали читачами бібліотеки. Дітки розповідали віршики про книгу та гумореску «Переплутанка». Учні 2-Б класу, члени гуртка «Книга і лялька » показали першокласникам виставу «У казковім лісі». Завершилось свято переглядом мультфільму «Грицькові книжки».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 5 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Посвята в читачі :.
 

  29. 03 в ЗШ № 1 для 1-Б класу відбулось свято «Посвята в читачі». Про Книгу, головну героїню свята, її значення в житті дитини розповідала бібліотекар Н. Загарій, а діти декламували вірші, доповнювали прислів’я, відгадували загадки та кросворд, дивились мультфільм «Грицькові книжки». Учні 2-А класу, члени гуртка «Книга і лялька», показали лялькову виставу «Звірятка лікують книгу». І от нарешті настала урочиста мить – вручення читацьких квитків те емблеми свята.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 9 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Птахи - наші друзі :.
 

   «Птахи - наші друзі» година спілкування проведена дитячою бібліотекою серед вихованців  групи продовженого дня ЗШ №1. За допомогою мультимедійної презентації,  дітям представлено  найбільш цікаві факти із життя птахів. Потім, бібліотекар ДБ Загарій Н.А. провела майстер-клас. Із кольорового паперу діти виготовили яскравих птахів – провісників весни.Весна асоціюється в нашій уяві із птахами. З настанням тепла до рідного краю повертаються   перелітні птахи, голоснішим і дзвінкішим став пташиний спів тих,  які зимували в нашому краю.  Розвивати спостережливість, увагу, розширити  знання   дітей про птахів – мета заходу.

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 15 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Весела країна фантазерів і мрійників :.
 

    У світі існує безліч книжок. Одні – навчають, другі – розважають. Важко знайти в дитячий літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як неперевершена книга В. Нестайка «Тореодори з Васюківки».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 5 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книгоманія – 2017 :.
 

    «Книгоманія – 2017» в дитячій бібліотеці проведений Конкурс дитячого читання серед учнів 6 – 7 класів міста. З метою підвищення суспільного значення і ролі бібліотек у піднятті престижу книги та рівня культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання. Для участі в Конкурсі учням потрібно було вести записи в довільній формі про прочитані книжки (читацький щоденник), які не входить до шкільної програми з літератури, а під час змагання вміти цікаво розповісти про будь – яку з них, на вибір чурі. Переможцями Конкурсу «Книгоманія - 2017» стали: Черноуцька Дарія - учениця 6Б ЗШ№2 та Крамар Катерина - учениця 7Б ЗШ№5. Приз глядацьких симпатій одержала Путенко Марина – учениця 6Б ЗШ №1.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 24 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст