фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
1 2 3 ... 16 17 »

.: Дружба нас усіх єднає :.
 

   Дружба є дуже важливою в житті кожної людини. Саме тому потрібно навчати дітей бути справжнім другом із раннього дитинства.
   Цінувати дружбу та друзів, виробляти якості, що сприяють дружбі, а саме почуття допомоги, взаємовиручки; виховувати доброзичливість, бажання допомагати, почуття вдячності,  щирості, толерантності – це стало метою заходу, який відбувся 30 жовтня в дитячій   бібліотеці. Учасники заходу – дошкільнята    із дитячого садочку «Калинка».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 5 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.10.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: У світі дивовижних динозаврів :.
 

       Динозаври найдивовижніші і найзагадковіші, жителі планети Земля, які жили мільйони років тому.  Динозаври літали, плавали, бігали, повзали, стрибали — практично до кожного виду сучасних тварин можна підібрати доісторичний аналог. Задокументовано понад тисячу видів цих древніх плазунів.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 4 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.10.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Подорож казковою Європою :.
 

    Книга - це захоплююча  розвага: і допомога в навчанні, і пізнання світу. 19  жовтня учні 3-А класу НВО № 5  завітали до районної бібліотеки для дітей. Бібліотекар познайомила дітей із роботою закладу та книжковим фондом: народними казками,творами сучасних українських письменників,  довідковими  та періодичними виданнями. 
    А потім на дітей чекала літературна мандрівка за казками Г.Х.Андерсена.   Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Учні познайомились із біографією казкаря та його творами. Відповідали на питання слайд-вікторини, переглянули мультфільм «Гидке каченя». До заходу  оформлено викладку літератури  «Дружимо з казками Андерсена». В кінці заходу на згадку про зустріч,  кожен учень отримав подарунок -  смайлик та книжкову закладку. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 8 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.10.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Степ та воля – козацька доля :.
 

     14 жовтня  українці святкують  одразу три свята: Покрови Божої Матері, День українського козацтва і  наймолодше свято – День захисника України. Свято Покрови було встановлено ще в Х столітті. День захисника України відзначаємо з 2014 року. Не дивлячись на різні епохи, ці свята взаємопов’язані між собою, бо ще з козацьких часів  Богородиця вважається  покровителькою, захисницею українського війська.   


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 5 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.10.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Лицарі українських степів :.
 

         Дитяча бібліотека до Дня козацтва провела історичну годину 11 жовтня з учнями 7Б класу ЗОШ №2 «Лицарі українських степів».
         Бібліотекар Кузьменко В. Г. розповіла про землю Запорозьку, яка вражає своїм добре продуманим господарським, політичним, правовим та військовим устроєм, а також вмінням воювати безстрашно й майстерно. Про такі священні сторінки нашої історії ми повинні пам’ятати й шанувати, примножуючи у віках славу великих наших предків, які своїми діяннями наближали, омріяну мільйонами українців, державну незалежність.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 5 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.10.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Світ чудес - дитяча бібліотека :.
 

    Напередодні   Всеукраїнського дня бібліотек, 28 вересня,  в  районній  бібліотеці  для дітей пройшов День відкритих дверей.
     В цей день  до бібліотеки  завітали    найменші  наші відвідувачі  із дитячого садочку «Калинка» . Для них бібліотекарі підготували пізнавальну годину «Осінь чарівниця». Розповідали дітям  про зміни  природи восени, як готуються до холодів тварини. За допомогою мультимедійної презентації «Птахи рідного краю» діти визначали перелітних і зимуючих птахів, в аудіо запису слухали їх голоси. Грали в ігри «Долоньки», «Фрукти і овочі »  складали пазл із кленових листочків.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Краєзнавство – пріоритетний напрямок роботи бібліотеки, що обслуговує дітей :.
 

   Краєзнавство є одним із провідних напрямків діяльності бібліотеки, і це характерна риса нашого часу, коли українське суспільство приділяє значну увагу вихованню патріотизму, знанню вітчизняної історії та літератури.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 10 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: З історії нашої держави. :.
 

          До Дня Прапора і напередодні Дня Незалежності бібліотекарі дитячої бібліотеки в оздоровчому таборі «Чайка», 22 серпня для відпочиваючих дітей підготували розповідь і відеофільм про історію державного прапора та про шлях України до Незалежності.   


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 14 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.08.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книжкова райдуга. :.
 

            Цікавим, для відпочиваючих дітей в оздоровчому таборі «Чайка», став огляд нових книжок та журналів. З яким їх познайомила 16 серпня бібліотекар дитячої бібліотеки Хмарук Т.П.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 14 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.08.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Послухай – відгадай :.
 

          Дитяча бібліотека 8 серпня завітала до д/с «Калинка». Діти зробили подорож до чудової країни казок. Казки бувають різні: довгі і короткі, веселі і чарівні, проте у всіх казок є одна спільна риса – мудрість.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 9 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.08.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст