В 1948 році в приміщені сільського клубу було створено невеличку бібліотеку. Книжковий фонд якої розміщувався в одній шафі. Книги видавав зав. клубом Гончарук Марко Сергійович.
В 1952 році в село приїжджає сім’я Кобеняків. Дружина Лідія Миколаївна працює учителем в школі, а Кобенка Дем’яна Федоровича призначають на посаду бібліотекаря. Бібліотека на той час уже знаходилась в приміщенні сільської ради і займала одну кімнату.
Пропрацювавши 6 років Дем’ян Федорович переходить працювати в клуб, а на його місце призначають Шевчука Василя Петровича. За час своєї праці він брав активну участь у житті села.
В 1953 році Василь Петрович помирає від тяжкої хвороби, а бібліотеку приймає Побережна Марія Іванівна. Книгозбірня займає уже дві кімнати старого будинку.
Проходить час, життя почало налагоджуватися і в 1968 році розширюють приміщення будинку культури : добудовують сцену, гримувальну кімнату, пошту і нове приміщення бібліотеки. У цьому ж році проводять парове опалення всього приміщення.
Марія Іванівна повністю віддавалась улюбленій справі. Завжди приймала участь у всіх заходах, що проводилися в селі, допомагала і словом і ділом. Її любили і поважали всі односельчани.
В 1987 році після смерті Марії Іванівни очолила сільську бібліотеку Тороп Людмила Степанівна, яка через рік одружилась і стала носити прізвище Уманець. Вона пропрацювала в бібліотеці майже 20 років.
В 1997 році прийняла бібліотеку Комайгородська Таміла Дем’янвна. Бібліотекар працює на 0, 75 ставки, має середню спеціальну освіту, обслуговує 380 читачів, книговидача становить 7500.