фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

Рішення Гайворонської міської ради

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 
Історія Соломіївської б/ф 19

        

        В 1948 році в приміщені сільського клубу було створено невеличку бібліотеку. Книжковий фонд якої розміщувався в одній шафі. Книги видавав зав. клубом Гончарук Марко Сергійович.
        В 1952 році в село приїжджає сім’я Кобеняків. Дружина Лідія Миколаївна працює учителем в школі, а Кобенка Дем’яна Федоровича призначають на посаду бібліотекаря. Бібліотека на той час уже знаходилась в приміщенні сільської ради і займала одну кімнату.
        Пропрацювавши 6 років Дем’ян Федорович переходить працювати в клуб, а на його місце призначають Шевчука Василя Петровича. За час своєї праці він брав активну участь у житті села.
        В 1953 році Василь Петрович помирає від тяжкої хвороби, а бібліотеку приймає Побережна Марія Іванівна. Книгозбірня займає уже дві кімнати старого будинку.
        Проходить час, життя почало налагоджуватися і в 1968 році розширюють приміщення будинку культури : добудовують сцену, гримувальну кімнату, пошту і нове приміщення бібліотеки. У цьому ж році проводять парове опалення всього приміщення.
        Марія Іванівна повністю віддавалась улюбленій справі. Завжди приймала участь у всіх заходах, що проводилися в селі, допомагала і словом і ділом. Її любили і поважали всі односельчани.
        В 1987 році після смерті Марії Іванівни очолила сільську бібліотеку Тороп Людмила Степанівна, яка через рік одружилась і стала носити прізвище Уманець. Вона пропрацювала в бібліотеці майже 20 років.
        В 1997 році прийняла бібліотеку Комайгородська Таміла Дем’янвна. Бібліотекар працює на 0, 75 ставки, має середню спеціальну освіту, обслуговує 380 читачів, книговидача становить 7500.

 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. +380686465228
E-mail: libgayvoron@i.ua

Ми в соціальних мережах
skype - bibliotekahv
Facebook - hayvoron.library
Instagram - @hayvoron_library

Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст