фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

Рішення Гайворонської міської ради

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 
Історія Тополівської б/ф №16


        Перша кімната-читальня була заснована в селі  в приміщенні колишнього сільського клубу в одній з кімнат в 1950 році. Завідував сільським клубом і бібліотекою Успанюк Василь Афанасійович. Книжковий фонд нараховував 328 книг, який був оформлений як книги подаровані бібліотеці від жителів села. Люди любили читати книги і бережно відносились до них.
З 1955 року очолила сільську бібліотеку Кармаліцька Раїса Степанівна і пропрацювала  до 1992 року. Вона працювала творчо і натхненно, бібліотека була улюбленим місцем жителів села.
Книжковий фонд на 1961 рік становив 5695 книг. Тут обслуговувалось 309 читачів.
        Бібліотека знаходилась в хатині на дві кімнати, яку придбав колгосп в родини Гуйванів. Було тісно і завжди людно і цікаво.
В 1970 році було закінчено капітальне будівництво сільського клубу і ввесь другий поверх було занято під бібліотеку. В цьому приміщенні бібліотека уже розмістилася в трьох кімнатах. В одній абонемент, в другій – книгосховище, в третій - читальний зал. В ньому завжди було людно і затишно. Було багато періодичних видань, якими залюбки користувалися читачі.
В бібліотеці було тепло, красиво, затишно. Влітку і взимку цвіли квіти. Особливо велику роботу вела  бібліотекар серед дітей, заохочуїчи їх цікавою книгою.  Часто в бібліотеці проводились літературні подорожі, конференції, вікторини, дитячі ранки. На цих зустрічах присутні розповідали про прочитане, сперечались, уважно дослухались до думки інших.  Особливим попитом користувались книги О.Дюма, М.Стельмаха, Т.Шевченка, Л.Толстого. На 1976 рік книжковий фонд становив 15826 примірників книг.
        З 1992 по 1999 рік працювали два працівники – Поліщук Наталія та Сирота Таміла. В ці роки важко було працювати. Бібліотека переживала нелегкі часи : книжковий фонд не поповнювався і останнім часом бібліотека працювала не в повному режимі.
        З 1999 року і по сьогоднішній день працює в бібліотеці Клімкіна Галина Миколаївна.  Тут регулярно проводяться масові заходи, на яких збираються люди різного віку і старші, і молодші. Особливу увагу бібліотека приділяє вихованню молоді. Проводиться робота по відродженню українських народних традицій,  пропаганді здорового способу життя. мови, культури, історії.
Велика увага приділялася  вихованню  підростаючого покоління.
        З кожним днем читачі частіше звертаються до бібліотеки. Не дивлячись ні на що вони потребують інформації, адже книга, газета чи журнал – це не тільки змістовний  відпочинок, а й джерело знань.
 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. +380686465228
E-mail: libgayvoron@i.ua

Ми в соціальних мережах
skype - bibliotekahv
Facebook - hayvoron.library
Instagram - @hayvoron_library

Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст