фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 46 47 48

.: Ми роду козацького нащадки :.
 

   15 жовтня бібліотекарі центральної районної бібліотеки провели виховну годину на тему: «Ми роду козацького нащадки» для учнів  професійного аграрного ліцею.
   Присутні ознайомились з інформацією про історію українського козацтва; відповідали на запитання вікторин з козацької тематики та взяли участь у конкурсах.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 62 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Підвищення професійної майстерності :.
 

     На базі Сальківської бібліотеки-філії №17 проведено семінар-практикум для бібліотечних працівників Гайворонської централізованої бібліотечної системи «Сільська бібліотека: від обслуговування населення до співпраці з громадою».
     В заході брали  участь партнери бібліотеки: секретар селищної ради  Москальчук Т.І.,     працівник селищного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  Подолян О.М., директор будинку культури Барабанчук Н.О. та музичний керівник будинку культури Маєвський В.А..   Вони розповідали про місце бібліотеки в житті громади, про спільну роботу та про її результати. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 60 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Щоб пам’яті вогонь не згас :.
 

«Щоб пам’яті вогонь не згас». Так називалась година пам’яті проведена в школі – гімназії №5, в рамках бібліотечного марафону: «Ми пам’ятаємо» з учнями 7А класу. Учні дізнались про нелюдські злочини фашистів, про подвиги українців, про перемогу, яка дісталась нам великою кров’ю. Переглянули відеофільм про хронічку воєнних днів Другої Світової війни. У віках залишиться великий подвиг народу, який зупинив чорну примару фашизму. Вічна пам'ять вершителям великого подвигу, нашим дідам і прадідам і шана ветеранам. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Забави козачат на сучасний лад :.
 

Інтелектуальну гру-конкурс проведено з учнями 4-Б класу школи-гімназії № 5 (кл. Наталя Іщук ).  В першій частині заходу бібліотекар  розповіла про виникнення Запорізької Січі, її засновника, кошового отаман Дмитра Вишневецького, з побутом  козаків. Також про визвольну та оборонну роль запорізького війська. Особливу цікавість викликала у дітей розповідь про останнього кошового отамана Петра Калнишевського.     Продовжився захід іграми та конкурсами «Бомбардир», «Ранок у полі», «Кашовари», «Продовж прислів’я»,  які виявили найкмітливіший і найвправніших серед хлопців – нащадків козацького роду. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 49 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мандрівка за книжковими скарбами :.
 

   Всеукраїнський День бібліотек. В рамках акції: «Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця» В ДБ з користувачами бібліотеки, а це учні 5А класу ЗШ №5, проведена гра – подорож «Мандрівка за книжковими скарбами». Користувачі розділились на дві команди: в одній дівчата в другій хлопчики. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 61 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Святкування Всеукраїнського дня бібліотек :.
 

   Всеукраїнський День бібліотек в центральній районній бібліотеці разом з бібліотекарями святкували відвідувачі та брали участь у різноманітних заходах. 
   Протягом трьох днів всі відвідувачі мали можливість переглянути презентації про роботу та діяльність центральної районної бібліотеки, а також презентації: «Цікаві факти з історії бібліотек», «Сторінками найкращих бібліотек світу», «20 причин, чому варто читати книги», «Користь читання». 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 83 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пишу тоді, коли говорить серце :.
 

    В рамках обласної акції: «Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця» . Краєзнавчий екскурс  «Пишу тоді, коли говорить серце», був проведений в ДБ з учнями 6В класу ЗОШ №2 до 95 – річчя нашої землячки, члена спілки письменників України Г.С. Берізки. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чудеса природи :.
 

  Для учнів 4В ЗШ №5 була показана мультимедійна презентація «Чудеса природи». 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 44 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
1-10 11-20 ... 451-460 461-470 471-478
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст