фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

-->
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 66 67 »

.: У ріднім слові - цілий світ :.
 

     День слов'янської писемності й культури. Це свято відзначається щорічно 24 травня, саме в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, що заклали основу слов'янської писемності. Праці цих великих просвітителів стали спільним надбанням усіх слов'ян.  
    Працівники центральної районної бібліотеки оформили книжкову виставку «У ріднім слові - цілий світ» для користувачів бібліотеки. Присутні ознайомилися з історією походження слов’янської писемності, з цікавими фактами з життя рівноапостольних Кирила й Мефодія з представлених книг.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 117 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: В об'єктиві - Європа :.
 

 

     День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. Для жителів України День Європи - це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, спільної історії, демократії, цінностей та інтересів всіх націй континенту.


 

Категория: Просмотров: 139 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Відлуння пострілів кривавих 37-38 років :.
 

   

   В Україні вшановують День пам'яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня.

   


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 98 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чарівний серцю милий край :.
 

   «Мало любити свій рідний край, його треба ще й знати» - ці слова відомого українського поета Максима Рильського  стали  епіграфом до  віртуальної подорожі   «Чарівний серцю милий край», яка відбулась 19 травня    з учнями 4-А класу ЗШ № 1. Учасники заходу прогулялись вулицями рідного міста, відвідали його історичні пам’ятки,  пам’ятки архітектури, визначні місця рідного міста,  дізнались про цікаві факти і легенди, знайомились із  відомими людьми краю.  Діти відповідали на питання вікторини «Як добре я знаю Гайворон?». Захід підготували працівники дитячої бібліотеки.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 126 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишиванка - оберіг душі моєї :.
 

   Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки, цього року цей день припадає на 18 травня. День вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу є на сьогодні і модним трендом.

  


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 122 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Сім’я – найголовніше у житті :.
 

     Одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати День Сім’ї, яке відзначається 15 травня та було започатковане Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1989 році.       
   Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 114 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: У казки на гостинах :.
 

   15 травня Казка запросила на гостини учнів 2-Б класу , щоб дізнатися чи добре вони її знають. Діти відповідали на питання слайд-вікторини,  брали участь в конкурсах  «Розминка», «Загадки казкових героїв»,  «Телеграма від казкового героя».  Члени гуртка «Книга і лялька», що діє при дитячій бібліотеці показали присутнім лялькову виставу  «У казковім лісі». 

   Казка – це дитинство людства і його мудрість. Читайте і слухайте казки, легенди, прислів’я, народні оповідання, бо вони несуть з собою доброту  і мудрість.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 99 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Листівка для мами :.
 

       День матері - це одне із самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалася кращими художниками і поетами. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 102 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Свято великої родини :.
 

  11.05 до Дня матері дитяча бібліотека спільно з школою № 2 та учнями 6-А класу, де класний керівник Фефілова О.М., провели родинне свято. Діти вітали матерів піснями, танцями та квітами, говорили їм найлагідніші слова, розповіли історію виникнення цього Свята. Матері і бабусі теж прийняли участь у святі. У  їх виконанні прозвучала пісня «Виростеш ти, сину» та легенда про матір. Звучали слова подяки матерям-берегиням роду, саме вони є ниточкою, яка єднає усю родину.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 152 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Велетні-чарівники :.
 

    10 травня з учнями 3-Б класу ЗШ №1 дитяча бібліотека  провела  урок довкілля «Велетні і чарівники». Бібліотекар Н. Загарій   познайомила  дітей із значенням та роллю велетнів-чарівників  в житті живого світу.
    На планеті Земля є п’ять велетнів, без яких не було б ні людей, ні тварин, ні рослин – нічого живого. Ці чарівники завжди поруч, хоч  ми їх не завжди помічаємо, але вони допомагають нам щомиті. А ще вони як справжні велетні знаходяться всюди. Хто ж ці  чарівники?  Це планета Земля,  Сонце, Повітря, Вода і Любов.    


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 104 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст