фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

-->
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 63 64 65 66 67 »

.: Книг незмірна глибина :.
 

   

   23 квітня Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 237 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Чорнобиль не має минулого часу» :.
 

      Виповнюється сумна річниця Чорнобильської катастрофи – 30 років. Біда, що сталася вночі 26 квітня 1986 року неподалік від старовинного містечка Чорнобиль, назавжди залишилась в пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може принести і гіркі плоди.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 111 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Сяйво Великодньої писанки» :.
 

      «Сяйво Великодньої писанки» під такою  назвою в дитячій районній бібліотеці відбулося духовне свято для дітей з малозабезпечених  сімей при підтримці районної  центр соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 204 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мандрівка в чарівний край український казок :.
 

6.04 з учнями 1-Б класу ЗШ № 1 проведено літературну гру «Мандрівка в чарівний край український казок».   Захід мав  на меті виявити найкращих знавців українських народних казок. Утворено дві команди, які  брали участь у наступних конкурсах : «В яких казках живуть ці звірі ?»,  «З якої казки рядки?»,  «Відгадайте загадки», гра «Реклама».  В кінці заходу члени гуртка «Книга і лялька», учні 3-А класу,  показали першокласникам лялькову виставу «Звірятка лікують книгу». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 206 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: В руках природи – наша доля :.
 

     15 квітня  працівниками центральної районної бібліотеки проведено захід «В руках природи – наша доля» для учнів 9-х класів Гайворонської ЗШ І-ІІІ ст. № 1.
     В ході заходу учні з’ясували значення екологічних знань у житті людини; взяли участь у грі-знайомстві «Усе про себе» та вправі «Знайди первоцвіт», де оплесками визначали ранньовесняні види рослин, занесені до Червоної книги. У грі «Додай свою краплинку» на шаблонах краплинок записували правила бережливого поводження в природі та продовжували прислів’я про взаємозв’язок дій людини й природи. Під час гри «Екологічні проблеми села та міста» учні виявляли екологічні проблеми, характерні для сільської та міської місцевості. Практичне завдання «Вустами дитини» показало, які види відходів знають учні. У вправі «Лист нащадкам» три команди склали заповіт про бережливе ставлення до повітря, води та грунту.
     І на завершення всі зробили висновки про те, що треба боротись з руйнівниками природи і бути її друзями та захисниками.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 202 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Професійний вектор – твій орієнтир :.
 

    Вибір професії - надзвичайно важливий і відповідальний крок у житті кожної людини: відповідальний не лише перед самим собою, а й перед іншими людьми. Мине зовсім небагато часу, і перед старшокласниками постане гостре та зовсім непросте питання вибору майбутньої професії. А як зробити правильний вибір? Як зорієнтуватися серед розмаїття професій та обрати ту єдину, яка принесе задоволення та користь суспільству, державі?


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 218 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Казковий дивосвіт Г. Андерсена :.
 

11.04 в ЗШ №1з учнями 3-Б класу дитяча бібліотека проведена  годину творчості «Казковий дивосвіт Г. Андерсена».  Пройшло більше 200 років від дня народження датського письменника, а його казки й досі займають одне з перших місць  серед найулюбленіших  у сучасної дітвори.  В чому ж секрет популярності казок Андерсена, звідки  автор брав сюжети для своїх казок,про його життя та творчість йшлося на заході.   Учні із легкістю відповідали на питання слайд-вікторини «Відгадай казку за ілюстраціями». Актори лялькового театру  Артем Мурашев та Владик Кубко за допомогою ляльок Мудрагеля  та Незнайки  провели гру-конкурс «Відгадай казку за уривком».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 98 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Шукайте лікаря в природі :.
 

До Всесвітнього дня здоров'я працівники центральної районної бібліотеки провели годину корисних порад «Шукайте лікаря в природі» з учнями професійного аграрного ліцею. Бібліотекар ознайомила присутніх з цікавими фактами про цілющі рослини, які використовуються з давніх-давен і не втратили своєї  актуальності як в народній, так і офіційній медицині. Відповідаючи на питання вікторини, учні створили символічне дерево життя, яке розпустило листя та «розквітло» з правильними відповідями.

На завершення ознайомилися з тематичною літературою та отримали список популярних веб-сайтів з народної медицини.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 242 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Подорож до країни Мудрагелії :.
 

     7.04  члени гуртка  «Книга і лялька», учні 3-Б класу,  підготували для  1-А  лялькову виставу «Подорож до країни Мудрагелії».  Вистава розповідає малюкам для чого потрібні книги, яку роль вони відіграють в житті кожної людини і людства в цілому. Книга супроводжує людину від самого її народження і саме завдяки книгам малюки знайомляться із навколишнім світом, саме завдяки книгам  ми маємо змогу перенестися у будь-яку епоху, без літака за мить опинитися у будь-якій місцевості, пережити разом з героями книжок найрізноманітніші пригоди, відчувати радість і сум, піднесеність і розчарування. Потім учні разом із бібліотекарем дитячої бібліотеки в інтерактивній грі доводили твердження чому книга є найкращим другом людини, відповідали на питання казкової вікторини, відгадували загадки. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 119 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Смійтеся на здоров’я» :.
 

«Смійтеся на здоров’я» таку назву мала година спілкування в дитячій бібліотеці проведена з учнями 2Б ЗОШ №2. Бібліотекар розповіла, що неперевершеним майстром сміху в українській прозі називають О. Вишню, в поезії  - С. Олійника, а в дитячій гумористиці – Грицька Бойка. Він виставляє на сміх найрізноманітніші вади дітей. Сміх у нього не жорсткий, не бездушний, а м’який і зичливий, покликаний допомогти, а не принизити. Діти слухали про комедійні ситуації хлопчика Тимка сміялися та розважалися. Обрали собі книги цього автора додому, щоб доповнити почуте. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 197 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст