фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 33 34 35 36 »

.: Вода – еліксир життя :.
 

14 липня  працівники  центральної районної бібліотеки провели в літньому  оздоровчому таборі «Чайка»  інформаційну презентацію «Вода – еліксир життя».
    Учасники заходу були ознайомлені  з тим , яке значення має  вода в житті людини  та в навколишньому середовищі. З дітьми були проведені вправи: «Шостий зайвий» та «Словотвір», гра «Плутанка», де декілька груп дітей складали висловлення про воду,  прислів’я та приказки, активно відгадували загадки про воду. Як підсумок,  всі присутні прийняли участь в дискусіі на тему: «Вода – це добре» і «Вода – це погано», в якій доводили свої аргументи. 
              

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Толерантність – необхідність нашого часу :.
 

 

10 липня працівники  центральної районної бібліотеки провели тренінг на тему: «Толерантність – необхідність нашого часу» в дитячому оздоровчому таборі «Чайка».

Тренінг почався історією поняття толерантності, яка є необхідною умовою  миру,  демократії, сприйняття інших людей такими, якими вони є. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День нової книги :.
 

Гайворонська центральна районна бібліотека придбала нову літературу, серед якої - сучасні бестселери, романи, детективи та твори сучасної української літератури.
8 липня в інформаційно-ресурсному центрі центральної районної бібліотеки  відбувся огляд нової літератури. Любителі читання переглянули бук-трейлери, поставлені на книги сучасних бестселерів та твори сучасної української літератури. Бібліотекарі ознайомили присутніх з новими книгами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Екскурсія бібліотекою :.
 

     8 липня на екскурсію до центральної районної бібліотеки завітали учні  Таужненської ЗОШ І-ІІІ ст. з керівником гуртка  «Історія рідного краю» Смілянцем Тимуром Михайловичем.

     Працівники книгозбірні провели цікаву, пізнавальну екскурсію відділами бібліотеки.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 34 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: З родини йде життя людини :.
 

       8 липня відзначається день української  родини. Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра та Февронію – покровителів сім’ї та шлюбу. До цього свята в бібліотеці  проведено огляд літератури біля книжкової виставки  «З родини йде життя людини», яку переглянули користувачі бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 35 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майбутнє без хмар :.
 

 

З метою профілактики вживання психоактивних речовин серед підростаючого покоління працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели тренінг на тему: «Майбутнє без хмар» в дитячому оздоровчому таборі «Чайка». Це було продовження теми заходу, який працівники провели 3 липня. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 51 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майбутнє без хмар :.
 

 

Сучасна молодь вступає в життя не тільки в період бурхливого розвитку науки і техніки, а й у період впливу негативного ряду чинників, перше місце серед яких посідає куріння. Куріння та його вплив на організм стали сьогодні соціальною і медичною проблемою.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гра - мандрівка: "Поради юному туристу" :.
 

Гра - мандрівка: "Поради юному туристу", проведена дитячою бібліотекою в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2 з загоном "Патріот". На шкільному подвірї діти виконували завдання: "Злови рибу", "Приготуй юшку", "Попади в ціль". А в рубриці "Збираючись в похід", діти розповідали, щоб вони з собою взяли в похід. Бібліотекар Кузьменко В. Г. доповнювала відповіді та побажала майбутнім туристам легких рюкзаків і гарної погоди. Присутньо 14 дітей.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гра: "Казкові всезнайки" :.
 

    Гра: "Казкові всезнайки", проведена дитячою бібліотекою в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2 з загоном "Живчик" учнями 2 - 4 класів. Діти крутили ігрове колесо, де були завдання до секторів і відповідали на запитання. За правильну відповідь одержували "інтелектуальчик" індексований в грошову одиницю. Ця гра дала змогу дітям пересвідчитись, що своїм розумом, гарними знаннями можна заробити кошти.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Наркоманія – крок у безодню :.
 

      11 червня 2014 року працівниками районної бібліотеки  було  проведено виховну годину на тему: «Наркоманія – крок у безодню» з учнями професійного аграрного ліцею.
Присутні ознайомились з інформацією про наркоманію та видами наркотиків, про  пагубний вплив наркотиків на організм людини.
Учні переглянули фільм «Чорно-біле кіно»,(автор ідеї А.Жуковський, головний режисер проекту П.Кулінський, режисер-постановник І.Мечик), який був знятий підлітками м.Рівного у 2013році  з метою профілактики вживання психоактивних речовин серед учнівської та студентської молоді. Фільм пропонує молодій людині самій прийняти рішення, подаючи інформацію не у формі заборони, а як застереження, вказуючи при цьому можливі шляхи вирішення проблем, що виникають.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 63 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст