фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 48 49 »

.: Зима іде – свята веде :.
 

     13 грудня в інформаційно-ресурсному центрі центральної районної бібліотеки були проведені молодіжні вечорниці з студентами Гайворонського політехнічного коледжу.
     Під час розповіді бібліотекарів про зимовий та різдвяний цикл свят були проведені деякі обряди. Дівчата ворожили на імена, які написали на папері, прикріпивши до блюдця з водою в якому запалювали свічку. Першою заміж вийде та дівчина,  до імені хлопця якої припливе свічка. Для хлопців провели традиційний обряд на Андрія -  відкушування калити та конкурс з шароварами, в якому учасники показали  спритність і відчули себе справжніми козаками.  Всі присутні взяли участь у жартах та розвагах «Хто втратив», «Де я?», «Питання-відповіді» та отримали заохочувальні подарунки. На завершення гостей молодіжних вечорниць пригощали чаєм, випічкою та солодощами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 125 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Цікаве, дивовижне, таємне» :.
 

8.12 в дитячій бібліотеці проведено пізнавальну  годину «Цікаве, дивовижне, таємне». У всьому світі зростають настільки незвичайні дерева, що неможливо повз них пройти. Деякі з них унікальні, оскільки ростуть тільки в певних місцях і ми не перестаємо захоплюватися красою природи на нашій планеті. Учні 4-Б класу ЗШ № 5 познайомились  із найкрасивішими деревами планети Земля. Молодь має розуміти, що їхнє майбутнє залежить від навколишнього середовища, яке ми, люди маємо берегти.                            


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 146 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Держава. Право. Закон. :.
 

   До Міжнародного дня захисту прав людини  працівниками центральної районної бібліотеки була оформлена книжкова виставка «Держава. Право. Закон». Користувачі мали можливість ознайомитись з основними правовими документами нашої держави, а також з науково-популярною літературою з прав людини. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: урок-мандрівка «Подорож морськими глибинами» :.
 

В дитячій бібліотеці з учнями 3-Б класу  ЗШ № 2 (кл. Лопушанська О.М.) проведено  урок-мандрівку «Подорож морськими глибинами».  За допомогою мультимедійної презентації учні познайомились із життям та побутом морських розбійників – піратів.   Пірати - одна із древніх і загадкових професій, про  їх життя  існує безліч легенд, більшість з яких є міфами. Подорожуючи разом з відомим піратом Чорною бородою,  діти розгадали піратський пароль,  а потім за допомогою азбуки Морзе та семафорних рухів шукали скарб в «Книжковому морі».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 125 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мужність. Відвага. Патріотизм. :.
 

   

З метою формування національно-патріотичного виховання молоді та розуміння  таких понять як «єдність» і « цілісність», «герой», «патріот» держави, почуття поваги до захисників Вітчизни, відбулася година мужності «Мужність. Відвага. Патріотизм.» для відвідувачів бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 70 * Добавил: library * Дата: 06.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ім'я біди: СНІД :.
 

              

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом працівники центральної районної бібліотеки організували зустріч для учнів ЗШ І-ІІІ ст. №2 з районним лікарем-наркологом поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 69 * Добавил: library * Дата: 06.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Громадянин ХХІ століття :.
 

         

      Працівники центральної районної бібліотеки разом з учнями 8 та 10 кл. ЗШ№1  провели ситуаційний тренінг на тему «Громадянин ХХІ століття».

Людина, її життя і гідність, права та свободи -  найвища цінність кожної держави. Усі люди рівні у своїх правах. При цьому права та свободи людини  є непорушними.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: library * Дата: 02.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «За здоровий спосіб життя» :.
 

1.12 – в ЗШ № 5 для учнів 7-Б класу  дитяча бібліотека провела урок застереження  «За здоровий спосіб життя». Починаючи з 2002 року, Україна стала європейським лідером по темпах поширення ВІЛ\СНІДу. Бібліотекар розповіла , що серед основних засобів збереження,  зміцнення та розвитку здоров’я  є здоровий спосіб життя, під яким розуміється відмова від шкідливих звичок. Емоційний заряд цьому заходу дав конкурс приказок і прислів’їв про шкідливі звички., висловів відомих людей про здоров’я. Учні переглянули документальний  фільм  про СНІД. Під час заходу учні обговорювали  різні ситуації, в яких знаходяться хворі на ВІЛ\СНІД. Проведено конкурс «Міф та реальність».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Обережно:СНІД :.
 

     

       1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом працівники центральної районної бібліотеки провели годину застереження «Обережно: СНІД» з користувачами бібліотеки.

       Працівник розповіла, що Всесвітній день боротьби зі СНІДом - це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД. Для більш детального ознайомлення з літературою по даній тематиці працівниками бібліотеки була оформлена  книжкова виставка. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 55 * Добавил: library * Дата: 01.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Випробування 32-33 роками :.
 

      Багатовікова історія українського народу мала не одну трагічну сторінку.
      В історії бурхливого XX-го століття Голодомор 1932-33 років в Україні посідає особливо трагічне місце. Щороку в останню суботу листопада українці вшановують пам'ять тих, хто став жертвами штучно створеного голоду, хто віддав свої життя як доказ незламності духу, сили волі української нації.
     25 листопада до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 32-33 років працівники центральної районної бібліотеки провели годину-реквієм «Випробування 32-33 р.» для відвідувачів бібліотеки та студентів ІІ курсу Гайворонського політехнічного коледжу.
     Бібліотекарі ознайомили присутніх з історичними фактами тих страшних подій, зачитала спогади та свідчення очевидців тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль спричинені тоталітарним режимом та провели огляд літератури представленої на книжковій виставці.   


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст