фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 31 32 33

.: Роки війни – століття пам’яті :.
 

В центральній районній бібліотеці відбулась інформаційна година та огляд літератури біля виставки «Роки війни – століття пам’яті». Мова йшла про День пам’яті та примирення, коли Україна вшановувала тих, хто в Другій світовій війні дорогою ціною заплатив за щастя інших. 
Минуло 70 років з того часу і з кожним роком ми віддаляємось від тієї незабутньої, переможної весни 1945-го. Але невмирущою залишається пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність батьківщини.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 49 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майстер-клас "Маки-символ вшанування загиблих у війні" :.
 

7.05 з учнями 4-А класу ЗШ № 1 (кл. Полонська Лариса Михайлівна) проведено майстер-клас по виготовленню квітки маку, як символу пам’яті жертв війни. Бібліотекар розповіла учням про те, чому саме мак став символом вшанування загиблих у війні і коли цю традицію було започатковано у світі та в Україні. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 41 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вклонімося великим тим рокам :.
 

До бібліотеки завітали учні 3-В класу школи гімназії №5 (кл. Шахмерзаєва Наталя Володимирівна) . З метою відзначення 70-річниці перемоги над нацизмом в Європі, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, проведено годину пам’яті «Вклонімося великим тим рокам». На заході йшлося про великі жертви які понесла Україна у Другій світовій війні, про героїв-земляків, які не шкодуючи свого життя захищали наш край від нацистських окупантів, про членів ОУН, що діяла в нашому місті. Вшановуючи загиблих у тій далекій війні ми пам’ятаємо про наших захисників сьогодні, які також здобувають перемогу над окупантами, як здобули її наші діди і прадіди 70 років тому. Пам’ятаємо і перемагаємо! 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Партизанськими стежками :.
 

 Година Пам,яті: «Партизанськими стежками», проведена в ЗШ№ 2, з 8Б класом. Бібліотекар Кузьменко В. Г., розповіла про партизанський та підпільний рух, який діяв території Гайворонщини. Підпільний рух очолював Зимолін М. П., як підпільники у надзвичайно важких умовах вели свою роботу, допомагали партизанам, готували людей, та зброю для поповнення партизанських загонів «Прибужець», та «Буревісник», які також діяли на території Гайворонщини. Учні з цікавістю слухали історії з життя та боротьби підпільників та партизанів. Присутньо 20 користувачів

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 49 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рабство за власним бажанням :.
 

    29 квітня працівники центральної районної бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями 9 та 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на тему: «Рабство за власним бажанням».
Почався захід бесідою про шкідливі звички, які впливають на стан здоров’я людини. Далі учні брали участь у практичних завданнях: «Здоровий спосіб життя – це…», «Народна мудрість», «Альтернатива шкідливим звичкам».
    Учні отримали роздатковий матеріал – буклети про здоровий спосіб життя.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 89 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мандрівка в країну міфів :.
 

 В дитячій бібліотеці проведено вікторину: "Мандрівка в країну міфів". Бібліотекар познайомила читачів з міфами народів світу, які прийшли до нас із сивої давнини, що передають уявлення давніх людей про виникнення божеств, світу, людини, обрядів. Діти відповідали на запитання вікторини і показували хороші знання з історії міфів. 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 76 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чарівний світ довкілля :.
 

У 3-Б класі ЗШ № 1 (кл. Бевз Л.І.) проведено екологічну гру «Чарівний світ довкілля». Із вступної бесіди бібліотекаря діти дізнались про те, що таке довкілля, про рівень забрудненості повітря і води. Присутнім представлено дві пам’ятки «Ти це можеш» і «Пам’ятай!». Ігри та конкурси «Чарівна скринька», «Дуель», «Впізнай мене», «Математика та екологія» визначили кращих природознавців та екологів. Безусяк Валентин та Гоцуляк Сергій представили своїм однокласникам лялькову виставу «Екологічна казка».

   $IMAGE3$


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 34 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Низький уклін учасникам АТО :.
 

    Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна. 
    Боротьба за перемогу стала всенародним рухом.  Мужність і героїзм, відвагу і самопожертву, відчайдушність та бойове братство наші воїни демонструють  кожного дня, кожної години, кожної миті! 
    Сучасна молодь не лише знає свою історію, сьогодні вона її творить. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України. В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Так у багатьох населених пунктах нашого району, інших міст та селищ України, - щоб віддячити своїм героям-землякам, організовують щирі, по-родинному теплі зустрічі. В Гайворонській центральній районній бібліотеці 24 квітня відбулась зустріч з героями, очевидцями, безпосередніми учасниками бойових дій в зоні АТО – Сальченко Костянтином та Маліновичем Сергієм, які повернулися із зони бойових дій і на даний час перебувають на службі у військкоматі. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 119 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
1-10 11-20 ... 301-310 311-320 321-328
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст