фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 29 30 31 32 33 »

.: НАВІГАТОР У СВІТІ ПРОФЕСІЙ :.
 

    Вибір професії - надзвичайно важливий і відповідальний крок у житті кожної людини: відповідальний не лише перед самим собою, а й перед іншими людьми. Зовсім скоро перед старшокласниками постане гостре та зовсім непросте питання вибору майбутньої професії. А як зробити правильний вибір? Як зорієнтуватися серед розмаїття професій та обрати ту єдину, яка принесе задоволення самій людині та користь суспільству, державі? 
16 та 23 вересня працівники центральної районної бібліотеки провели профорієнтаційні тренінги «Навігатор у світі професій» з учнями 9, 10 та 11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2 м.Гайворон. Почались тренінги з гумористичного діалогу старшокласників, у підсумку якого всі дійшли висновку – успіх у житті на 90% залежить від самої людини, можливості батьків, знайомства та інше – вагомі, але лише бонуси. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 33 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ми пам’ятаємо :.
 

В рамках бібліотечного марафону «Ми пам’ятаємо» година пам’яті « В серцях і книгах про війну» проведена в ДБ з  учнями 5А класу ЗОШ №5. Бібліотекар розповіла дітям про страшну трагедію під час ІІ – ої Світової війни у нашому Прибузькому краю. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 23 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Нескорена душа Галини Берізки :.
 

17 вересня  з нагоди 95-річчя талановитої поетеси, члена Національної Спілки Письменників України, лауреата літературних премій ім. В. Марченка та Є. Маланюка, славетної землячки Галини Спиридонівни Шарандак-Бровченко (літературний псевдонім «Берізка») бібліотекарі інформаційно-ресурсного центру провели літературну годину «Нескорена душа Галини Берізки» з учнями Гайворонського професійного аграрного ліцею.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 17.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга і комп"ютер :.
 

     

       Урок - діалог "Книга і комп"ютер" був проведений в ДБ з користувачами бібліотеки. Бібліотекар розповіла, що тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації. А зараз є унікальна можливість підтримувати зв’язок із Всесвітньою мережею Інтернет. 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бібліотека – центр громади :.
 

           28 серпня  в Гайворонській центральній районній бібліотеці проведено І етап обласного  конкурсу  інновацій «Формування громадянської позиції, національної свідомості,  культури і духовності». Захід проводився з метою удосконалення діяльності бібліотек району як інформаційних, культурних, просвітницьких центрів, підтримки, розвитку та поширення кращих інновацій, спрямованих на задоволення актуальних потреб місцевих громад, створення нових послуг, якісну зміну рівня взаємодії системи «бібліотека – громада».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 61 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Любіть Україну! :.
 

   20 серпня працівники центральної районної бібліотеки провели веб-мандрівку  «Любіть Україну!» в дитячому оздоровчому таборі «Чайка».  Під час заходу було продемонстровано два відеоролика:

  •  «Відкрий Україну»  - мандрівка обласними містами України;
  •  «Мандрівка Україною»  -  топ – 5 мальовничих місць України.

   Провели  гру-вікторину «Що ми знаємо про Україну», відгадували українські загадки та закінчували другу частину  прислів’я та приказок про любов до рідної землі та Батьківщини.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 36 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Кольори, що дають надію :.
 

    20.08 година спілкування «Кольори, що дають надію», проведена  дитячою бібліотекою  в літньому таборі відпочинку «Чайка». Дітям розповіли як наші предки шанували свої знамена,  поручали нести стяг найвизначнішим богатирям і охороняти його. Після проголошення незалежності поєднання кольорів жовтого і синього було відтворено на державному прапорі України. Діти відповідали на питання, що означають ці кольори. Також бібліотекар розповіла як наша держава здобула незалежність та які в нас державні символи і звідки вони походять.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 44 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Війна стежками долі :.
 

   19.08 година спілкування «Війна стежками долі» пройшла в рамках бібліотечного марафону «Ми пам’ятаємо!» проведена працівниками дитячої бібліотеки в літньому таборі відпочинку «Чайка». Дітям розповіли про життя людей Гайворонського району під час окупації фашистськими загарбниками, про мужність і відважність патріотів, які боролися за свободу рідного краю.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День загадок :.
 

   17 .08 в  пришкільному таборі відпочинку «Чайка»  - День загадок. Працівники дитячої бібліотеки  для дітей підготували  інтелектуально-розважальний  конкурс   «Хрестики-нолики».  Це цікава гра, знайома абсолютно кожній дитині,  допомогла виявити  найбільш кмітливих і розумних в  конкурсах «Чомучка», «Подумай і дай відповідь», «Цвях програми», «Вустами немовляти».Також конкурсанти змагались  і в акторських майстерності («Покажи казку»), співали українські народні пісні під супровід гітари ст.. вихователя Ткача В.П. в к-сі «50 на 50» . Переможці  - команда «Хрестики » отримала від організаторів гри «солодке Сонечко», а команда «Нолики» втішилась такою ж «солодкою» Хмаркою.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 17.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Про дива і таємниці природи-чарівниці :.
 

14.08 інформаційна година "Про дива і таємниці природи-чарівниці" проведена в оздоровчому таборі відпочинку "Чайка". Бібліотекар розповіла дітям про рослини, що освоїли різноманітні куточки планети Земля, пристосувались жити в спекотній пустелі, в болоті, в краю високогірних льодовиків, на остиглій лаві та про дива в природі: квітку сміху, рослини-солодощі,"молочні ліси" та ""масляні гаї. І наголосила дітям, що ми живемо на багатій і щедрій землі,  в оточенні реліктових видів рослин і,  щоб все це зберегти треба відповідально і дбайливо ставитись до довкілля. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 82 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст