фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 48 49 »

.: Знавці українських казок :.
 

   6.02.  для учнів 2-А класу  ЗШ № 1 дитяча бібліотека провела літературний конкурс «Знавці українських казок».   Бібліотекар   розповіла дітям про те, що казка – найдавніший фольклорний жанр літератури, що казки бувають чарівні, соціально-побутові, героїчні, народні, авторські, але всіх їх об’єднує одна спільна риса, - вони навчають нас мудрості, доброти, жити по правді. Діти залюбки брали участь у конкурсах:   "Хто цей казковий герой?", "З якої казки надійшла телеграма?" "Назви казку, в назві якої є число", «З якої казки переплуталися», «В яких казках живуть ці звірі».  Спеціально до заходу, члени гуртка «Книга і ляльки»,  підготували лялькову виставу «Звірятка лікують книжку». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.02.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Хотіла б я піснею стати :.
 

  Літературна година: «Хотіла б я піснею стати» проведена з учнями 3Б    ЗОШ №2. В бібліотеці оформлена книжкова виставка: «На крилах Лесиних пісень». Бібліотекар дитячої бібліотеки Загарій Н. А. розповіла дітям про життєвий та творчий шлях української поетеси, культурно – громадського діяча Лесі Українки за допомогою мультимедійної презентації. Присутні слухали пісні на слова Л. Українки та переглянули мультфільм «Некмітливий горобець» за мотивами казки Лесі Українки «Біда навчить». Потім на абонементі користувачі вибрали собі книги  Л. Українки.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 37 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.02.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Разом до здоров'я :.
 

      «Бережіть здоров'я» - цю фразу кожен з нас чув не раз. Ми погоджуємося, але часом нічого не робимо. По справжньому сучасний еталон краси – здорова людина, яка обирає здоровий спосіб життя.
       2 лютого працівники центральної районної бібліотеки  провели виставку-запитання на тему: «Разом до здоров'я» з учнями професійно-аграрного ліцею. Для присутніх на заході було проведено огляд книжкової виставки, на якій були представлені книги та статті з журналів про здоровий спосіб життя. Також учні  з задоволенням  відповідали на питання вікторин: «Обирай здоровий спосіб життя» та «Вітамінний коктель».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 37 * Добавил: kondo11 * Дата: 02.02.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Поетичні скарби Євгена Маланюка :.
 

 

    В історії української літератури ХХ ст. Євгенові Филимоновичу Маланюку належить одне із найпомітніших місць. Талановитий поет і літературознавець, культуролог й палкий патріот України, таким постає він перед читачами.  Його поетична творчість перебуває на вершинах розвитку української лірики, адже засвоївши вітчизняні й світові традиції, він створив неповторний художній світ ідей та образів, на новий рівень підніс українську поетичну культуру, ставши «імператором залізних строф».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 60 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Крути – символ українського патріотизму :.
 

   29 січня  Україна відзначає сумну дату, яка назавжди увійшла в українську історію як день пам’яті Героїв Крут. Не буде перебільшенням сказати, що  бій під Крутами, а також значення, яке він мав у боротьбі за незалежність України, посідає одне із значимих місць у новітній історії Української держави.
  


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 44 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: З комп’ютером на «ти»! :.
 

 

   Бібліотека – це місце, де навчаються все життя. Саме бібліотеки покликані створювати умови для прагнення користувачів до самоосвіти та розвитку. Сьогодні практично неможливо уявити будь-яку сферу діяльності без інформаційних технологій. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 59 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишивана моя Україна :.
 

       У рамках проведення всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна», започаткованої з ініціативи Голови Державної казначейської служби України Тетяни Ярославівни Слюз та присвяченої 25-річниці Незалежності України на базі центральної районної бібліотеки відбулася презентація карти України, вишитої працівниками всіх Головних управлінь Державної казначейської служби. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 73 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Україна Соборна, вільна, єдина :.
 

   

       В історії становлення незалежності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Акт Злуки всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Крути: України обпалений цвіт» :.
 

   «Крути: України обпалений цвіт», патріотична година проведена дитячою бібліотекою з учнями 8 – го класу ЗОШ №2. Бібліотекар розповіла учням про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, яка стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. 29 січня 1918 року жменька юнаків у нерівному бою віддали своє життя, але відстояла честь України. Зачитала дітям баладу про Крути, про увіковічення пам’яті юнаків – героїв, які показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 34 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Калейдоскоп зимових свят» :.
 

    Народознавча година: «Калейдоскоп зимових свят», проведена дитячою бібліотекою з учнями 6Б класу ЗОШ №2. Бібліотекар розповіла дітям про одне з найбільш шанованих  свят на території України – Різдво та про стародавні колядки, які вдало пережили час гонінь та дійшли до наших днів, поповнивши собою арсенал народної творчості, про щедрівки, які славлять господарів, та вітають їх зі святом. Під час свята «Водохреща» в українців центральне місце займають обряди, пов’язані з водою. З учнями проведена народознавча вікторина. Хоч час невпинно рухається вперед, стародавні звичаї залишають нам згадку про те,у що вірили наші далекі предки. Коли ми святкуємо традиційні свята, виконуючи ритуальні дійства, тим самим ми славимо одвічні чесноти, що цінуються на території України з давніх часів. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 41 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст