фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 30 31 32 33 »

.: Мистецтво ґречності :.
 

   6.08 етикет-карусель «Мистецтво ґречності» дитяча бібліотека провела в літньому таборі відпочинку «Чайка». Щоб привернути увагу дітей до проблеми виховання , ввічливості, правил  хорошого тону, бібліотекар познайомила їх з термінами «етика», «етикет». Діти обговорювали  різні ситуації культурної поведінки, розв’язували моральні задачі, а з скарбнички народної мудрості згадували  прислів’я, відповідали на запитання вікторини. В підсумках підвели, що  стати вихованою, ввічливою людиною не важко, треба дотримуватись нехитрих правил культурної поведінки.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 66 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літо. Бібліотека. Книга :.
 

         4 серпня 2015 року працівники Гайворонської  центральної районної бібліотеки в літньому оздоровчому таборі «Чайка»   провели книжковий бриз «Літо. Бібліотека. Книга». Книжка в житті мислячої людини відіграє унікальну роль, загострює думку, гартує душу, віддзеркалює внутрішній світ.  Діти познайомилися з новинками  науково-популярної, художньої та літератури про наш рідний край.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Школа гарних манер :.
 

     28 липня працівники районної бібліотеки в черговий раз побували   в  літньому оздоровчому таборі «Чайка». На цей раз з годиною етикету « Школа гарних манер». В інформаційному повідомленні йшла розповідь про правила гарного тону та поведінки в різних життєвих обставинах.
   З дітьми було проведено ігри  «Форма етикету на щодень», «Будь ласка», вікторину з питань етикету. Учасники заходу розіграли сценку «Як не потрібно вести себе в гостях», складали вислови про ввічливість та хороші манери.
   Більшість присутніх проявили  хороші знання з правил етикету та поведінки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Банк молодіжного гумору :.
 

         21 липня 2015 року працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки  провели в літньому оздоровчому таборі «Чайка»  гумористично-літній фреш «Банк молодіжного гумору».
        Учасники заходу ознайомилися з творами видатних гумористів та поетів рідного краю, для них були прочитані гуморески. Присутні приймали активну участь в іграх та конкурсах: «Відгадай загадку», «Склади вислів», розігрували  різноманітні гумористичні сценки. Було дуже весело, всі сміялись від душі, адже сміх – це здоров’я  і він продовжує життя.

              

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 34 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вода – еліксир життя :.
 

14 липня  працівники  центральної районної бібліотеки провели в літньому  оздоровчому таборі «Чайка»  інформаційну презентацію «Вода – еліксир життя».
    Учасники заходу були ознайомлені  з тим , яке значення має  вода в житті людини  та в навколишньому середовищі. З дітьми були проведені вправи: «Шостий зайвий» та «Словотвір», гра «Плутанка», де декілька груп дітей складали висловлення про воду,  прислів’я та приказки, активно відгадували загадки про воду. Як підсумок,  всі присутні прийняли участь в дискусіі на тему: «Вода – це добре» і «Вода – це погано», в якій доводили свої аргументи. 
              

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 46 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Толерантність – необхідність нашого часу :.
 

 

10 липня працівники  центральної районної бібліотеки провели тренінг на тему: «Толерантність – необхідність нашого часу» в дитячому оздоровчому таборі «Чайка».

Тренінг почався історією поняття толерантності, яка є необхідною умовою  миру,  демократії, сприйняття інших людей такими, якими вони є. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 54 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День нової книги :.
 

Гайворонська центральна районна бібліотека придбала нову літературу, серед якої - сучасні бестселери, романи, детективи та твори сучасної української літератури.
8 липня в інформаційно-ресурсному центрі центральної районної бібліотеки  відбувся огляд нової літератури. Любителі читання переглянули бук-трейлери, поставлені на книги сучасних бестселерів та твори сучасної української літератури. Бібліотекарі ознайомили присутніх з новими книгами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 38 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Екскурсія бібліотекою :.
 

     8 липня на екскурсію до центральної районної бібліотеки завітали учні  Таужненської ЗОШ І-ІІІ ст. з керівником гуртка  «Історія рідного краю» Смілянцем Тимуром Михайловичем.

     Працівники книгозбірні провели цікаву, пізнавальну екскурсію відділами бібліотеки.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: З родини йде життя людини :.
 

       8 липня відзначається день української  родини. Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра та Февронію – покровителів сім’ї та шлюбу. До цього свята в бібліотеці  проведено огляд літератури біля книжкової виставки  «З родини йде життя людини», яку переглянули користувачі бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майбутнє без хмар :.
 

 

З метою профілактики вживання психоактивних речовин серед підростаючого покоління працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели тренінг на тему: «Майбутнє без хмар» в дитячому оздоровчому таборі «Чайка». Це було продовження теми заходу, який працівники провели 3 липня. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст