фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 30 31 32 33 »

.: Твоє життя – не чорновик :.
 


4 червня працівники  центральної  районної  бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями  ЗОШ І-ІІІ ст. №1, котрі відпочивають в оздоровчому пришкільному таборі в загоні «Капітошка» на тему: «Твоє життя – не чорновик».
Розпочався захід з історії виникнення тютюнопаління. Далі учні брали участь в практичних завданнях, розписували асоціації пов’язані з темою куріння; розігрували життєві ситуації, з якими люди зустрічаються щодня – або в ролі курців, або в ролі тих, кого вони оточують; «Чи знаєте ви?» - де складали висловлювання прямої загрози куріння здоров’ю людини. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 45 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Державні символи України – найбільша святиня :.
 

3.06 сьогодні, в пришкільному таборі «Капітошка», що при ЗШ №1 – День української культури.  Працівники дитячої бібліотеки разом із педагогічним колективом школи провели патріотичний флешмоб  «Державні символи  України – найбільша святиня».  Діти, одягнені в національні костюми, створили фігури найважливіших символік держави –   прапора і тризуба. Співали гімн України, розповідали вірші про державну символіку, вигукували гасла із закликами миру в Україні. На завершення всі разом виконали пісню «Нам потрібне мирне небо» .

З дітьми молодшого шкільного віку проведено інтелектуальний конкурс «Україна це - ми». Змагання проходило між командами   «Жовто-» та «Синьокольорових» в п’ять раундів: 1. «Народознавчий»: «продовж прислів’я», «загадки для кмітливих», «народна пісня»; 2.«Рідна мова калинова»: «правопис», «наголос», «фразеологізми»;  3.«Видатні українці»; 4.«Весела казкова вікторина»; 5.«Державні та народні символи України». Перемогла дружба. Конкурс завершився спільним виконанням української пісні «Мамин рушник»

 

 

 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Українська молодь читає :.
 

Спочатку акції бібліотекарі вирішили вийти за межі бібліотеки та пройти місцями, де юнацтво відпочиває після занять: в парк «Перемоги», на стадіон «Прибужець», а також завітати безпосередньо в навчальні заклади міста.
Бібліотекарі Гайворонської центральної районної бібліотеки завітали в парк Перемоги з бук-кросингом «Сучасна книга – для молодих активних гурманів». Завітавши до стадіону «Прибужець», де молодь активно проводить своє дозвілля, граючи у футбол, волейбол та займається спортом, бібліотекарі провели серед молоді бібліомікс «Книжкові родзинки». Відвідавши учнів професійного аграрного ліцею, бібліотекарі провели бук-маркетинг «Відчуй радість від читання». Була проведена бесіда «ЧИТtime: час читати», в ході якої учні отримали листівки «12 причин, чому корисно читати книги». Учні переглянули захоплюючі бук-трейлери на книги українських та зарубіжних авторів. 
В акції «Українська молодь читає» взяли участь більше 100 учасників, внаслідок чого бібліотекарі побачили хороший результат – за період акції користувачами бібліотеки стали 58 користувачів юнацького віку, які приходять до бібліотеки та запитують книги сучасної та класичної української та зарубіжної літератури.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чарівна краса вишиванки :.
 

Із знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка, добре слово сусіда, незамулена криниця, з якої пив воду мандрівник – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи. 
Славиться Україна своїми майстрами, а серед них ті, котрі присвятили себе мистецтву народної вишивки. Вишивка – це один із найдавніших та найпоширеніших видів народної творчості. Прагнення прикрасити свій одяг, свій дім завжди було властиве людині. За допомогою вишивки звичайний шматок домотканого полотна перетворювався у витвір мистецтва.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 112 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Де рідний край там і рай :.
 

Краєзнавча година: "Де рідний край там і рай", проведена в дитячий бібліотеці з користувачами 8Б ЗШ №1. Бібліотекар познайомила присутніх з історичними матеріалами про рідний край, розповіла про плеяду людей, життя яких відзначене мужністю і героїзмом під час захисту Вітчизни від нашестя загарбників, про людей які відзначились  в праці, прославились своєю творчістю. Адже успіхи земляків  стають яскравим прикладом  для наслідування представниками нових поколінь. 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишивана моя Україна :.
 

" Вишивана моя Україна", під такою назвою пройшло свято Вишиванки в дитячій бібліотеці. До бібліотеки завітали учні 2Б класу ЗШ № 2, де класоводом Рекечинська О. В. Діти і бібліотекар одягнені в яскраві вишиванки. В бібліотеці оформлено виставку - інсталяцію, де представлено багато різноманітних вишивок. Бібліотекар Загарій Н. А. розповіла дітям, що вишиванка являється одним із символів українського народу, що одяг різних регіонів України відзначався певними особливостями, але мав багато спільних рис, що свідчить про єдине коріння, тобто про спільний дух нашого народу, що й робить нас всіх українцями. Діти переглянули м/ф "Котик та Півник", з яскравим українським колоритом.

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: „В світі усе починається з матері” :.
 

    Наше життя починається з матері - найріднішої, найближчої нам людини. Кожне її слово, мудрі поради і добрі діла - це книга життя, з якої ми вирушаємо в дорогу. Мати — берегиня роду, домашнього вогнища саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. 
Любов до рідної неньки переросла у глибоку пошану до Матері Божої, яка завжди була покровителькою українців, та невгасиму палку любов, що втілювалася у вічній боротьбі до Матері-Батьківщини. 
14 травня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася тематична година „В світі усе починається з матері”. Присутні ознайомились з історією походження свята Дня Матері, переглянули відео-ролики, виставку українських вишитих рушників «І на тім рушничкові оживе все знайоме до болю...», які є символами родинного затишку, материнської любові, пам’яті про рідний дім, про дитинство.  
    Запрошені та гості взяли участь у майстер-класі по виготовленню прикрас з атласних стрічок, який провела бібліотекар Лариса Олександрівна Томашевська. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 65 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грa «Джура», :.
 

14 травня   в ЗШ №1 проведено  І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  «Джура», яка покликана формувати  у дітей та молоді патріотичну свідомість,  національну гідність, спонукає вивчення історії українських військових формувань та виховує високі морально-психологічні якості, мужність, сміливість, ініціативність на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій.
Бібліотекар дитячої бібліотеки Наталя Загарій , як член журі конкурсу, відповідала за проведення «Козацької вікторини».

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: За димовою завісою :.
 


13   травня працівники  центральної  районної  бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями  професійного аграрного ліцею на тему: «За димовою завісою».
Розпочалася бесіда з історії виникнення тютюнопаління. Далі учні брали участь в практичних завданнях: 
•    вправи «Почуй мене» , в якій вони розписували асоціації пов’язані з темою куріння; «Правильно, не правильно» де учні оплесками  повідомляли про правильність або не правильність твердження пов’язаного з курінням; «Чи знаєте ви?» - учасники складали висловлювання  на теми прямої загрози куріння нашому здоров’ю. 
•    завдання «Чи не порахувати нам?» де вони рахували скільки грошей з сімейного бюджету витрачається на куріння; створення антиреклами тютюнопаління.
Працівники бібліотеки розповіли про шкідливість куріння  та на звершення побажали молоді відмовитися від шкідливої звички – куріння. 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 43 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга пам"яті мого роду :.
 

Гайворонська районна дитяча бібліотека взяла участь в обласному конкурсі: «Книга пам"яті мого роду». Учасниками конкурсу стали учні Мельник Діана ЗШ№2, 9А, та Сербін Віталій ЗШ№5, 5А. Вони поділились з читачами своїми родинними історіями.

   $IMAGE3$


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 106 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст