фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 27 28 29 30 »

.: Де рідний край там і рай :.
 

Краєзнавча година: "Де рідний край там і рай", проведена в дитячий бібліотеці з користувачами 8Б ЗШ №1. Бібліотекар познайомила присутніх з історичними матеріалами про рідний край, розповіла про плеяду людей, життя яких відзначене мужністю і героїзмом під час захисту Вітчизни від нашестя загарбників, про людей які відзначились  в праці, прославились своєю творчістю. Адже успіхи земляків  стають яскравим прикладом  для наслідування представниками нових поколінь. 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 46 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишивана моя Україна :.
 

" Вишивана моя Україна", під такою назвою пройшло свято Вишиванки в дитячій бібліотеці. До бібліотеки завітали учні 2Б класу ЗШ № 2, де класоводом Рекечинська О. В. Діти і бібліотекар одягнені в яскраві вишиванки. В бібліотеці оформлено виставку - інсталяцію, де представлено багато різноманітних вишивок. Бібліотекар Загарій Н. А. розповіла дітям, що вишиванка являється одним із символів українського народу, що одяг різних регіонів України відзначався певними особливостями, але мав багато спільних рис, що свідчить про єдине коріння, тобто про спільний дух нашого народу, що й робить нас всіх українцями. Діти переглянули м/ф "Котик та Півник", з яскравим українським колоритом.

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: „В світі усе починається з матері” :.
 

    Наше життя починається з матері - найріднішої, найближчої нам людини. Кожне її слово, мудрі поради і добрі діла - це книга життя, з якої ми вирушаємо в дорогу. Мати — берегиня роду, домашнього вогнища саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. 
Любов до рідної неньки переросла у глибоку пошану до Матері Божої, яка завжди була покровителькою українців, та невгасиму палку любов, що втілювалася у вічній боротьбі до Матері-Батьківщини. 
14 травня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася тематична година „В світі усе починається з матері”. Присутні ознайомились з історією походження свята Дня Матері, переглянули відео-ролики, виставку українських вишитих рушників «І на тім рушничкові оживе все знайоме до болю...», які є символами родинного затишку, материнської любові, пам’яті про рідний дім, про дитинство.  
    Запрошені та гості взяли участь у майстер-класі по виготовленню прикрас з атласних стрічок, який провела бібліотекар Лариса Олександрівна Томашевська. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 54 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грa «Джура», :.
 

14 травня   в ЗШ №1 проведено  І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  «Джура», яка покликана формувати  у дітей та молоді патріотичну свідомість,  національну гідність, спонукає вивчення історії українських військових формувань та виховує високі морально-психологічні якості, мужність, сміливість, ініціативність на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій.
Бібліотекар дитячої бібліотеки Наталя Загарій , як член журі конкурсу, відповідала за проведення «Козацької вікторини».

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: За димовою завісою :.
 


13   травня працівники  центральної  районної  бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями  професійного аграрного ліцею на тему: «За димовою завісою».
Розпочалася бесіда з історії виникнення тютюнопаління. Далі учні брали участь в практичних завданнях: 
•    вправи «Почуй мене» , в якій вони розписували асоціації пов’язані з темою куріння; «Правильно, не правильно» де учні оплесками  повідомляли про правильність або не правильність твердження пов’язаного з курінням; «Чи знаєте ви?» - учасники складали висловлювання  на теми прямої загрози куріння нашому здоров’ю. 
•    завдання «Чи не порахувати нам?» де вони рахували скільки грошей з сімейного бюджету витрачається на куріння; створення антиреклами тютюнопаління.
Працівники бібліотеки розповіли про шкідливість куріння  та на звершення побажали молоді відмовитися від шкідливої звички – куріння. 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга пам"яті мого роду :.
 

Гайворонська районна дитяча бібліотека взяла участь в обласному конкурсі: «Книга пам"яті мого роду». Учасниками конкурсу стали учні Мельник Діана ЗШ№2, 9А, та Сербін Віталій ЗШ№5, 5А. Вони поділились з читачами своїми родинними історіями.

   $IMAGE3$


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 100 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Роки війни – століття пам’яті :.
 

В центральній районній бібліотеці відбулась інформаційна година та огляд літератури біля виставки «Роки війни – століття пам’яті». Мова йшла про День пам’яті та примирення, коли Україна вшановувала тих, хто в Другій світовій війні дорогою ціною заплатив за щастя інших. 
Минуло 70 років з того часу і з кожним роком ми віддаляємось від тієї незабутньої, переможної весни 1945-го. Але невмирущою залишається пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність батьківщини.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 43 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майстер-клас "Маки-символ вшанування загиблих у війні" :.
 

7.05 з учнями 4-А класу ЗШ № 1 (кл. Полонська Лариса Михайлівна) проведено майстер-клас по виготовленню квітки маку, як символу пам’яті жертв війни. Бібліотекар розповіла учням про те, чому саме мак став символом вшанування загиблих у війні і коли цю традицію було започатковано у світі та в Україні. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 33 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вклонімося великим тим рокам :.
 

До бібліотеки завітали учні 3-В класу школи гімназії №5 (кл. Шахмерзаєва Наталя Володимирівна) . З метою відзначення 70-річниці перемоги над нацизмом в Європі, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, проведено годину пам’яті «Вклонімося великим тим рокам». На заході йшлося про великі жертви які понесла Україна у Другій світовій війні, про героїв-земляків, які не шкодуючи свого життя захищали наш край від нацистських окупантів, про членів ОУН, що діяла в нашому місті. Вшановуючи загиблих у тій далекій війні ми пам’ятаємо про наших захисників сьогодні, які також здобувають перемогу над окупантами, як здобули її наші діди і прадіди 70 років тому. Пам’ятаємо і перемагаємо! 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Партизанськими стежками :.
 

 Година Пам,яті: «Партизанськими стежками», проведена в ЗШ№ 2, з 8Б класом. Бібліотекар Кузьменко В. Г., розповіла про партизанський та підпільний рух, який діяв території Гайворонщини. Підпільний рух очолював Зимолін М. П., як підпільники у надзвичайно важких умовах вели свою роботу, допомагали партизанам, готували людей, та зброю для поповнення партизанських загонів «Прибужець», та «Буревісник», які також діяли на території Гайворонщини. Учні з цікавістю слухали історії з життя та боротьби підпільників та партизанів. Присутньо 20 користувачів

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 41 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст