фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 27 28 29 30 »

.: Добрий день, Книжковий Тиждень! :.
 

 

18.03 «Добрий день, Книжковий Тиждень!» - так називалось відкриття тижня дитячої книги в дитячій бібліотеці, яке традиційно проходить навесні. Це свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати. На свято завітали учні 2-Б класу школи-гімназії № 5. Бібліотекар Загарій Н. провела оглядову екскурсію по відділах бібліотеки, познайомила з комп’ютерним залом.  Свято почалося   з розмови про книгу. В бібліотеці оформлено книжкову виставку «Книга – безцінний скарб». Діти читали вірші про безмежну силу книг та гумореску П. Глазового «Книгозбірня». Потім їм було запропонована лялькова вистава «Звірята лікують книгу», з якої діти дізнались, про правила користування книгою. Учні брали активну участь  у літературних вікторинах «Чи уважний ти читач», «Казкове сонечко» та ін... Відгадавши три магічних слова, діти здобули право називатись читачами. В кінці заходу бібліотекарі вручили всім присутнім «Квиток читача» . 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Від мрії до професії: формула успіху :.
 

 

18 березня з учнями 10 класу ЗОШ І-ІІІ  ст. №1 був проведений тренінг з профорієнтації: «Від мрії до професії: формула успіху». Зовсім скоро школа залишиться позаду й учорашнім десятикласникам потрібно буде зробити життєво важливий вибір – визначитися з майбутньою професією.
Під час тренінгу було проведено ряд вправ: «Професія. Спеціальність. Посада.», «Ранжування професій», складали з окремих слів прислів’я та приказки, визначали професії за видами: необхідні, перспективні та сучасні.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Листи Надії Савченко :.
 

 

Доля української льотчиці Надії Савченко , яка перебуває в російському полоні,  не залишила байдужими учнів 3-Б класу ЗШ №1. Діти вражені її мужністю та незламністю. Щоб підтримати Надію вони власноруч виготовили листівки, написали листи-підтримки та надіслали в Москву за адресою Матросская тишина, 18. Слава Герою України!

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Торгівля людьми: сучасний прояв рабства :.
 

 

    Працівники центральної районної бібліотеки провели виховну годину в професійному аграрному ліцеї на тему: «Торгівля людьми: сучасний прояв рабства». 
Почалась виховна година бесідою та опитуванням учнів про бажання навчатися, працювати чи подорожувати за кордоном.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літературна година, присвячена 201- річниці від дня народження Великого Кобзаря. :.
 

 

10.03  з учнями  3-Б класу ЗШ №1 проведено літературну годину, присвячену 201- річниці від дня народження Великого Кобзаря. За допомогою мультимедійної презентації бібліотекар познайомила дітей з дитинством та юністю Тараса Шевченка:  в яких умовах виростав майбутній поет, що надихало його на малювання, хто впливав на формування його особистості, хто були його першими вчителями з малювання?   Діти читали вірші Шевченка, демонструючи заздалегідь підготовлені малюнки.   


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Шарф – невід'ємний аксесуар жіночого гардеробу :.
 

 

    Надзвичайна краса жінки проявляється в її внутрішньому світі, її доброті та людяності. Проте, жіноча краса проявляється також і в її почутті стилю та смаку. Жінки підкреслюють свою внутрішню вроду зовнішнім виглядом - макіяжем, зачіскою і, звісно ж, одягом.
Навесні кожна жінка бажає виглядати неперевершено та стильно, адже це додає настрою в прохолодну погоду. За допомогою лише однієї деталі гардеробу можна створити довершений та неповторний образ.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 45 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гендерна рівність – гармонія прав і можливостей :.
 

 

           Дедалі частіше 8 березня в Україні жінок не просто традиційно вітають зі святом, а говорять про їхні права. Цю тенденцію вітають передусім експерти з гендерних питань.
           Напередодні 8 березня працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели тренінг з учнями ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на тему: «Гендерна рівність – гармонія прав і можливостей». 
           Поняття «гендер», «гендерна рівність» ввійшли в наш словник не так давно. Але з проявами цієї нерівності, гендерної дискримінації доводилося зустрічатися неодноразово. Була проведена бесіда стосовно цих понять.
           Під час тренінгу було проведено ряд вправ на закріплення розуміння понять «гендер» та «гендерна рівність»: «Стать, чи гендер», «Ти не такий, як я, але…», діаграма «Особливості статі».
          Усі учасники тренінгу отримали роздатковий матеріал – буклети.

 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 41 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: „Бібліотека як активний учасник процесу формування національної свідомості молодої людини :.
 

 

   6 березня на базі Гайворонської центральної районної бібліотеки проведено  семінар-практикум  „Бібліотека як активний учасник процесу  формування національної свідомості молодої людини” для бібліотечних працівників району.
      Програма семінару включала лекцію  „Сутність і особливості національного виховання”, консультацію „Бібліотечне обслуговування юнацтва та молоді”, практичні поради „Бібліотечне краєзнавство – фактор формування національної свідомості користувачів”, аналіз діяльності бібліотек системи за 2014 рік, поради фахівця „Виховання правосвідомого громадянина: бібліотечна складова”, урок фахівця „Виховання толерантності у молодого покоління” та обмін досвідом роботи з наступних тем: „Бібліотека – осередок культурного  життя  молоді”, „Читання як основа формування інтелектуального потенціалу молодого покоління” та  „Молодіжний клуб в бібліотеці - дійова форма роботи з користувачами”.
 

 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 56 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Народна іграшки: традиції, образні особливості :.
 

 

В дитячій бібліотеці з учнями 3Б класу ЗШ№5, була проведена народознавча година: "Народна іграшки: традиції, образні особливості". Щоб надати дітям знання про культуру, обряди і традиції українського народу, бібліотекар розповіла про мистецтво українського іграшкарства, яке покликане формувати у дітей духовний світ та пробуджувати почуття рідного коріння. Особливу увагу бібліотекар зробила ляльці - мотанці, це напівзабуте мистецтво повертається до нас із сивої давнини. Цю ляльку наші предки використовували як оберіг, передмет для певних ритуалів і просто іграшку для дитини. Народна іграшка є ниточкою в руках дитини, яка зєднує її з історією Батьківщини, формує естетичні почуття та смаки. Присутньо 18 користувачів.

 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 36 * Добавил: kondo11 * Дата: 02.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мова – духовний скарб нації :.
 

 

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Вже 15 рік поспіль ми відзначаємо цей день. 
ПРацівники центральної районної бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями старших класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 на тему: «Мова – духовний скарб нації». Почався захід розповіддю про тернистий шлях, який довелось пройти нашій мові у своєму розвитку, скільки пережити заборон. 
Із старшокласниками були проведені різні конкурси та вікторини про фразеологізми, прислів’я, приказки  та знання рідної мови. 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 29 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.02.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст