фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 45 46 »

.: «Андрію, Андрію дай нам надію» :.
 

 В ЗОШ №2 Дитяча бібліотека провела  з учнями 5Б класу та їхніми батьками народознавче свято: «Андрію, Андрію дай нам надію». Народні традиції, звичаї передаються з покоління в покоління. Деякі традиції осучаснюються і використовуються на практиці. Андрія – це одне з найпоетичніших зимових свят, що має назву Калита. Хлопці 5Б класу відтворили дійство кусання Калити та бешкетування, а дівчатка дійство ворожіння, як у сиву давнину. Цікаво й весело пройшли вечорниці, а потім всі пригощалися смачними варениками.                        


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День святого Миколая :.
 

19 грудня – День святого Миколая найочікуваніше свято дітвори. Саме в цей день святий спускається з небес на Землю і всіх діток обдаровує бажаними подарунками. Працівники дитячої бібліотеки влаштували  святковий ранок «Святий Миколай на землю сходить» своїм найактивнішим читачам, учням 3-Б класу ЗШ № 2 (кл. Лопушанська Ольга Миколаївна). Бібліотекар Ганна Панченко розповіла   про життя  Миколая, звучали пісні про святого, діти дивились мультфільм «Казка про добро».  Члени гуртка «Книга і лялька»  Горобець Маша, Тарас Кулебякін,  Максим Довгополюк підготували лялькову виставу «Пригода під Новий рік». А в кінці на свято до дітей  завітав сам святий Миколай із подарунками.  Таким чином працівники дитячої бібліотеки долучились до акції «Подаруй дитині радість».                        


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 124 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Зима іде – свята веде :.
 

     13 грудня в інформаційно-ресурсному центрі центральної районної бібліотеки були проведені молодіжні вечорниці з студентами Гайворонського політехнічного коледжу.
     Під час розповіді бібліотекарів про зимовий та різдвяний цикл свят були проведені деякі обряди. Дівчата ворожили на імена, які написали на папері, прикріпивши до блюдця з водою в якому запалювали свічку. Першою заміж вийде та дівчина,  до імені хлопця якої припливе свічка. Для хлопців провели традиційний обряд на Андрія -  відкушування калити та конкурс з шароварами, в якому учасники показали  спритність і відчули себе справжніми козаками.  Всі присутні взяли участь у жартах та розвагах «Хто втратив», «Де я?», «Питання-відповіді» та отримали заохочувальні подарунки. На завершення гостей молодіжних вечорниць пригощали чаєм, випічкою та солодощами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 119 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Цікаве, дивовижне, таємне» :.
 

8.12 в дитячій бібліотеці проведено пізнавальну  годину «Цікаве, дивовижне, таємне». У всьому світі зростають настільки незвичайні дерева, що неможливо повз них пройти. Деякі з них унікальні, оскільки ростуть тільки в певних місцях і ми не перестаємо захоплюватися красою природи на нашій планеті. Учні 4-Б класу ЗШ № 5 познайомились  із найкрасивішими деревами планети Земля. Молодь має розуміти, що їхнє майбутнє залежить від навколишнього середовища, яке ми, люди маємо берегти.                            


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 136 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Держава. Право. Закон. :.
 

   До Міжнародного дня захисту прав людини  працівниками центральної районної бібліотеки була оформлена книжкова виставка «Держава. Право. Закон». Користувачі мали можливість ознайомитись з основними правовими документами нашої держави, а також з науково-популярною літературою з прав людини. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 41 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: урок-мандрівка «Подорож морськими глибинами» :.
 

В дитячій бібліотеці з учнями 3-Б класу  ЗШ № 2 (кл. Лопушанська О.М.) проведено  урок-мандрівку «Подорож морськими глибинами».  За допомогою мультимедійної презентації учні познайомились із життям та побутом морських розбійників – піратів.   Пірати - одна із древніх і загадкових професій, про  їх життя  існує безліч легенд, більшість з яких є міфами. Подорожуючи разом з відомим піратом Чорною бородою,  діти розгадали піратський пароль,  а потім за допомогою азбуки Морзе та семафорних рухів шукали скарб в «Книжковому морі».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 120 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мужність. Відвага. Патріотизм. :.
 

   

З метою формування національно-патріотичного виховання молоді та розуміння  таких понять як «єдність» і « цілісність», «герой», «патріот» держави, почуття поваги до захисників Вітчизни, відбулася година мужності «Мужність. Відвага. Патріотизм.» для відвідувачів бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 69 * Добавил: library * Дата: 06.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ім'я біди: СНІД :.
 

              

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом працівники центральної районної бібліотеки організували зустріч для учнів ЗШ І-ІІІ ст. №2 з районним лікарем-наркологом поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 68 * Добавил: library * Дата: 06.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Громадянин ХХІ століття :.
 

         

      Працівники центральної районної бібліотеки разом з учнями 8 та 10 кл. ЗШ№1  провели ситуаційний тренінг на тему «Громадянин ХХІ століття».

Людина, її життя і гідність, права та свободи -  найвища цінність кожної держави. Усі люди рівні у своїх правах. При цьому права та свободи людини  є непорушними.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 57 * Добавил: library * Дата: 02.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «За здоровий спосіб життя» :.
 

1.12 – в ЗШ № 5 для учнів 7-Б класу  дитяча бібліотека провела урок застереження  «За здоровий спосіб життя». Починаючи з 2002 року, Україна стала європейським лідером по темпах поширення ВІЛ\СНІДу. Бібліотекар розповіла , що серед основних засобів збереження,  зміцнення та розвитку здоров’я  є здоровий спосіб життя, під яким розуміється відмова від шкідливих звичок. Емоційний заряд цьому заходу дав конкурс приказок і прислів’їв про шкідливі звички., висловів відомих людей про здоров’я. Учні переглянули документальний  фільм  про СНІД. Під час заходу учні обговорювали  різні ситуації, в яких знаходяться хворі на ВІЛ\СНІД. Проведено конкурс «Міф та реальність».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 29 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст