фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 »

.: Гумор на будь-який смак :.
 

Більшість людей прекрасно розуміють користь гумору і сміху в нашому житті. Гумор несе радість і відволікає нас від проблем. Якщо у важкій ситуації знайти щось смішне, то відчуєш відступ напруги і роздратованості. Стрес, викликаний катастрофою планів, змінюється упевненістю, що вихід обов’язково буде знайдений. Приймати недосконалість натури з гумором – це велика мудрість, яка допомагає нам без особливого драматизму визнавати наші помилки, невдачі, слабкості. 
1 квітня, до Дня сміху в центральній районній бібліотеці з користувачами відбувся гумористичний дайджест «Гумор на будь-який смак». Читали гуморески Павла Глазового, Остапа Вишні, Миколи Сарахана - Члена Національної спілки письменників, лауреата премії імені Степана Руданського, родом з с.Чемерпіль, Гайворонського району та інших. 
Підхопивши гумористичну хвилю, користувачі залюбки розповіли та поділилися своїми улюбленими жартами та гуморесками.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 93 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Підсумки конкурсу «Я пам’ятаю! Я пишаюсь» :.
 

    Обласною юнацькою бібліотекою ім. О.М.Бойченка був оголошений обласний конкурс для учнівської молоді  «Я пам’ятаю! Я пишаюсь!». Конкурс проводився з метою залучення молоді до вивчення історії рідного краю, ознайомлення учнів з героїко-патріотичними традиціями минулого, виховання в школярів любові до України.
Організатором конкурсу є факультет історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка. Партнер та інформаційна підтримка: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка.
    В краєзнавчому конкурсі брали участь 28 робіт, які попередньо були визнані кращими на міськрайонному рівні, присвячені життєписам земляків – учасників Другої світової війни та Антитерористичної операції на Сході України, періодам запорозького й вільного козацтва. 
    З міста Гайворон взяли участь 2 учениці 11 класу Навчально-виховного комплексу "Гайворонська гімназія-загальноосвітня школа I-III ступенів №5". Ілона Чернега – з теми: «Гайворонщина в боротьбі проти окупантів у роки Великої Вітчизняної війни» та Могилко Анастасія – з теми: "Славетний кошовий отаман родом з Поділля". 
Щиро вітаємо обох учениць – вони стали переможницями в конкурсі. Бажаємо їм успіхів у всіх їхніх починаннях, натхнення для нових перемог та достойних винагород. Ми пишаємось ними, це наша гордість та надія на майбутнє. 
    Конкурс виявив любов юних краян до малої батьківщини, інтерес до історії України, патріотизм до своєї держави та рідного краю. Серед них можуть бути майбутні студенти-історики, краєзнавці, вчителі, науковці.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 92 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: А ти плануєш своє майбутнє? :.
 

З а проектом «Майбутнє варто планувати» програми «Турбота про жінку – впевненість у майбутньому», в якому працює Гайворонська центральна районна бібліотека спільно з ГО «Жіноче інформаційне агентство» продовжується інформаційна робота з питань збереження репродуктивного здоров’я.
В інформаційно-ресурсному центрі центральної районної бібліотеки біля інформаційного майданчика «Майбутнє варто планувати» відбулась інформаційна година «А ти плануєш своє майбутнє?» з учнівською молоддю професійного аграрного ліцею. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 118 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Життя – як театр, театр – як життя :.
 

    Міжнародний день театру відзначається 27 березня. Це не просто професійне свято майстрів сцени, це так само свято мільйонів шанувальників театрального мистецтва.
    До Міжнародного дня театру в центральній районній бібліотеці відбулась інформаційна година та огляд біля виставки «Життя – як театр, театр – як життя». 
    Мова йшла про історію театру, про видатних акторів та драматургів. Учні називали своїх улюблених акторів – українських, зарубіжних та розповідали про них.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 94 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: 28 квітня – Всесвітній день охорони праці :.
 

 

Міжнародною Організацією Охорони Праці 28 квітня було оголошено Всесвітнім днем охорони праці.
Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 113 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Поезія – це завжди неповторність :.
 

 

  Відродження, розквіт усього живого відбувається навесні. Так і поетичне слово пробуджує людину, бо поезія – це життя, а воно розквітає весною.
Серед кращих винаходів людства поетичне мистецтво займає почесне місце. Скільки століть люди намагаються розумом пояснити чудо поезії! Чому вірші здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на подальшу боротьбу? Або, навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. Як вдається поетам так глибоко проникати в людські почуття? Вона може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні питання сучасної людини.
27 березня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся вечір: «Поезія – це завжди неповторність», присвячений до Всесвітнього дня поезії. 
Запрошеним та гостям було продемонстровано презентацію з історії поезії до сьогодення. Читали вірші Ліни Костенко – перлини сучасної української поезії, рядками поетичного слова якої був названий захід. Нещодавно у Ліни Костенко відбувся ювілей – 85 років.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 54 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Дім» :.
 

 

    25 березня в центральній районній бібліотеці в бібліокінозалі учні професійного аграрного ліцею та відвідувачі бібліотеки переглянули документальний фільм «Дім», який був заборонений у 36 країнах світу. 
Фільм майже повністю складається з демонстрації різноманітних місць Землі з висоти пташиного польоту, що не може не вразити. Голос за кадром розповідає про екологічну катастрофу, що загрожує планеті. Ілюструються глобальні проблеми людства.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Здоров’я молоді – майбутнє країни :.
 

 

    26 березня працівники центральної районної бібліотеки провели годину корисних порад «Здоров’я молоді – майбутнє країни» з учнями 9 та 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2. м.Гайворон.
    Була проведена бесіда про здоров’я людини в цілому – що, зазвичай, стає фактором порушень стану здоров’я, про різні шкідливі звички. Учні читали прислів’я, приказки, афоризми та вірші про шкідливі звички та здоров’я. 
Разом учні вивели свою формулу здоров’я – 11 правил, яких необхідно дотримуватись для того, щоб бути здоровим, завжди в прекрасній формі та чудовим настроєм.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 46 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Читай як я, читай краще мене :.
 

24.03. Бенефіс дитячої творчості: "Читай як я, читай краще мене". На книжковій виставці виставлені книги, за читацьким формуляром Сходзінської Олександри учениці 6Б школи - гімназії №5. До них Саша написала не тільки відгуки про прочитане, але й свої висновки, чому цю книгу треба прочитати одноліткам. Біля виставки вона ділилась своїми враженнями від прочитаного і рекомендували друзям прочитати ту чи іншу книгу. Також на виставці виставлені деякі її малюнки. Якщо людина талановита, то талановита в усьому, Олександра ще й успішно навчається в музичній школі.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 89 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літературна гра: "Казкові всезнайки" :.
 

23.03. Літературна гра: "Казкові всезнайки", проведена бібліотекарем дитячої бібліотеки Загарій Н. А. з 2Б класом ЗШ №1. Казка з раннього дитинства прищеплює любов дитини до літератури, розширює її кругозір. В конкурсі "Казкова плутанина", діти розплутували казковий клубочок, в конкурсі слідопитів називали героїв казок, які загубили свої предмети. За описом відгадували чий це портрет, та співали пісень героїв мультфільмів. А в кінці гри, учні 3Б класу показали дітям лялькову виставу "Подорож в країну Мудрелігію", де розповідалось як персонаж казки Мудрегалик  допоміг  Нечитайлику зробитися Михайликом - читайликом.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 103 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст