фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 »

.: Гра: "Казкові всезнайки" :.
 

    Гра: "Казкові всезнайки", проведена дитячою бібліотекою в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2 з загоном "Живчик" учнями 2 - 4 класів. Діти крутили ігрове колесо, де були завдання до секторів і відповідали на запитання. За правильну відповідь одержували "інтелектуальчик" індексований в грошову одиницю. Ця гра дала змогу дітям пересвідчитись, що своїм розумом, гарними знаннями можна заробити кошти.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 24 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Наркоманія – крок у безодню :.
 

      11 червня 2014 року працівниками районної бібліотеки  було  проведено виховну годину на тему: «Наркоманія – крок у безодню» з учнями професійного аграрного ліцею.
Присутні ознайомились з інформацією про наркоманію та видами наркотиків, про  пагубний вплив наркотиків на організм людини.
Учні переглянули фільм «Чорно-біле кіно»,(автор ідеї А.Жуковський, головний режисер проекту П.Кулінський, режисер-постановник І.Мечик), який був знятий підлітками м.Рівного у 2013році  з метою профілактики вживання психоактивних речовин серед учнівської та студентської молоді. Фільм пропонує молодій людині самій прийняти рішення, подаючи інформацію не у формі заборони, а як застереження, вказуючи при цьому можливі шляхи вирішення проблем, що виникають.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 46 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: "Граючись розвиваємось :.
 

 Гра - вікторина: "Граючись розвиваємось". Проведена дичячою бібліотекою в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2, з загоном "Патріот" учнями 5 - 6 класів. Діти дізнались щось нове та цікаве про навколишній світ. Показали хто з них є ерудованими, обізнаними, кмітливими та винахідливими у відповідях. Мета бібліотекаря: викликати у дітей пошуковий інтерес до літератури, любов до краси поетичного слова та розвивати логічне мислення і ерудицію. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 41 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Казкові всезнайки :.
 

  День казки в пришкільному таборі «Капітошка» ЗШ №1 розпочався з літературного конкурсу «Казкові всезнайки», який підготувала дитяча бібліотека. Діти із задоволенням брали участь в «Музичному конкурсі», «Конкурсі казкових слідопитів» , «Літературній вікторині» та ін..
 Потім члени гуртка «Книга і лялька» представили лялькову виставу «У казковім лісі». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Це надзвичайно розумні тварини :.
 

 Вікторина: "Це надзвичайно розумні тварини", проведена ДБ в пришкільгому таборі відпочинку ЗШ №2 з загоном "Капітошка". Бібліотекар розповіла дітям про узагальнену думку вчених про найрозумніших тварин. Навела приклад 10 найрозумніших тварин, познайомила з енциклопедіями про тварин, та навела цікаві факти з їх життя. Діти прийняли участь у вікторині: "Що? Як? Чому?". 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 36 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літо казками мандрує :.
 

Літературна подорож: "Літо казками мандрує", проведена ДБ в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2, з загоном "Живчик", учнями 2 - 4 класів. Бібліотекар познайомила дітей з народними казками світу, розповіла, що казки мандрують по світу від одного народу до іншого. І що, вони свідчать про те, які міцні звязки єднають людей, що живуть на землі. Казки схожі між собою, тому що, бажання та прагнення, надії та мрії усіх народів схожі. Діти прийняли участь у вікторинах: "Вірю не вірю", "З якої казки". 

    

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Твоє життя – не чорновик :.
 


4 червня працівники  центральної  районної  бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями  ЗОШ І-ІІІ ст. №1, котрі відпочивають в оздоровчому пришкільному таборі в загоні «Капітошка» на тему: «Твоє життя – не чорновик».
Розпочався захід з історії виникнення тютюнопаління. Далі учні брали участь в практичних завданнях, розписували асоціації пов’язані з темою куріння; розігрували життєві ситуації, з якими люди зустрічаються щодня – або в ролі курців, або в ролі тих, кого вони оточують; «Чи знаєте ви?» - де складали висловлювання прямої загрози куріння здоров’ю людини. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 37 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Державні символи України – найбільша святиня :.
 

3.06 сьогодні, в пришкільному таборі «Капітошка», що при ЗШ №1 – День української культури.  Працівники дитячої бібліотеки разом із педагогічним колективом школи провели патріотичний флешмоб  «Державні символи  України – найбільша святиня».  Діти, одягнені в національні костюми, створили фігури найважливіших символік держави –   прапора і тризуба. Співали гімн України, розповідали вірші про державну символіку, вигукували гасла із закликами миру в Україні. На завершення всі разом виконали пісню «Нам потрібне мирне небо» .

З дітьми молодшого шкільного віку проведено інтелектуальний конкурс «Україна це - ми». Змагання проходило між командами   «Жовто-» та «Синьокольорових» в п’ять раундів: 1. «Народознавчий»: «продовж прислів’я», «загадки для кмітливих», «народна пісня»; 2.«Рідна мова калинова»: «правопис», «наголос», «фразеологізми»;  3.«Видатні українці»; 4.«Весела казкова вікторина»; 5.«Державні та народні символи України». Перемогла дружба. Конкурс завершився спільним виконанням української пісні «Мамин рушник»

 

 

 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 51 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Українська молодь читає :.
 

Спочатку акції бібліотекарі вирішили вийти за межі бібліотеки та пройти місцями, де юнацтво відпочиває після занять: в парк «Перемоги», на стадіон «Прибужець», а також завітати безпосередньо в навчальні заклади міста.
Бібліотекарі Гайворонської центральної районної бібліотеки завітали в парк Перемоги з бук-кросингом «Сучасна книга – для молодих активних гурманів». Завітавши до стадіону «Прибужець», де молодь активно проводить своє дозвілля, граючи у футбол, волейбол та займається спортом, бібліотекарі провели серед молоді бібліомікс «Книжкові родзинки». Відвідавши учнів професійного аграрного ліцею, бібліотекарі провели бук-маркетинг «Відчуй радість від читання». Була проведена бесіда «ЧИТtime: час читати», в ході якої учні отримали листівки «12 причин, чому корисно читати книги». Учні переглянули захоплюючі бук-трейлери на книги українських та зарубіжних авторів. 
В акції «Українська молодь читає» взяли участь більше 100 учасників, внаслідок чого бібліотекарі побачили хороший результат – за період акції користувачами бібліотеки стали 58 користувачів юнацького віку, які приходять до бібліотеки та запитують книги сучасної та класичної української та зарубіжної літератури.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 43 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чарівна краса вишиванки :.
 

Із знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка, добре слово сусіда, незамулена криниця, з якої пив воду мандрівник – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи. 
Славиться Україна своїми майстрами, а серед них ті, котрі присвятили себе мистецтву народної вишивки. Вишивка – це один із найдавніших та найпоширеніших видів народної творчості. Прагнення прикрасити свій одяг, свій дім завжди було властиве людині. За допомогою вишивки звичайний шматок домотканого полотна перетворювався у витвір мистецтва.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 100 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст