фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 »

.: „В світі усе починається з матері” :.
 

    Наше життя починається з матері - найріднішої, найближчої нам людини. Кожне її слово, мудрі поради і добрі діла - це книга життя, з якої ми вирушаємо в дорогу. Мати — берегиня роду, домашнього вогнища саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. 
Любов до рідної неньки переросла у глибоку пошану до Матері Божої, яка завжди була покровителькою українців, та невгасиму палку любов, що втілювалася у вічній боротьбі до Матері-Батьківщини. 
14 травня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася тематична година „В світі усе починається з матері”. Присутні ознайомились з історією походження свята Дня Матері, переглянули відео-ролики, виставку українських вишитих рушників «І на тім рушничкові оживе все знайоме до болю...», які є символами родинного затишку, материнської любові, пам’яті про рідний дім, про дитинство.  
    Запрошені та гості взяли участь у майстер-класі по виготовленню прикрас з атласних стрічок, який провела бібліотекар Лариса Олександрівна Томашевська. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грa «Джура», :.
 

14 травня   в ЗШ №1 проведено  І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  «Джура», яка покликана формувати  у дітей та молоді патріотичну свідомість,  національну гідність, спонукає вивчення історії українських військових формувань та виховує високі морально-психологічні якості, мужність, сміливість, ініціативність на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій.
Бібліотекар дитячої бібліотеки Наталя Загарій , як член журі конкурсу, відповідала за проведення «Козацької вікторини».

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 29 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: За димовою завісою :.
 


13   травня працівники  центральної  районної  бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями  професійного аграрного ліцею на тему: «За димовою завісою».
Розпочалася бесіда з історії виникнення тютюнопаління. Далі учні брали участь в практичних завданнях: 
•    вправи «Почуй мене» , в якій вони розписували асоціації пов’язані з темою куріння; «Правильно, не правильно» де учні оплесками  повідомляли про правильність або не правильність твердження пов’язаного з курінням; «Чи знаєте ви?» - учасники складали висловлювання  на теми прямої загрози куріння нашому здоров’ю. 
•    завдання «Чи не порахувати нам?» де вони рахували скільки грошей з сімейного бюджету витрачається на куріння; створення антиреклами тютюнопаління.
Працівники бібліотеки розповіли про шкідливість куріння  та на звершення побажали молоді відмовитися від шкідливої звички – куріння. 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 36 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга пам"яті мого роду :.
 

Гайворонська районна дитяча бібліотека взяла участь в обласному конкурсі: «Книга пам"яті мого роду». Учасниками конкурсу стали учні Мельник Діана ЗШ№2, 9А, та Сербін Віталій ЗШ№5, 5А. Вони поділились з читачами своїми родинними історіями.

   $IMAGE3$


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 97 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Роки війни – століття пам’яті :.
 

В центральній районній бібліотеці відбулась інформаційна година та огляд літератури біля виставки «Роки війни – століття пам’яті». Мова йшла про День пам’яті та примирення, коли Україна вшановувала тих, хто в Другій світовій війні дорогою ціною заплатив за щастя інших. 
Минуло 70 років з того часу і з кожним роком ми віддаляємось від тієї незабутньої, переможної весни 1945-го. Але невмирущою залишається пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність батьківщини.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майстер-клас "Маки-символ вшанування загиблих у війні" :.
 

7.05 з учнями 4-А класу ЗШ № 1 (кл. Полонська Лариса Михайлівна) проведено майстер-клас по виготовленню квітки маку, як символу пам’яті жертв війни. Бібліотекар розповіла учням про те, чому саме мак став символом вшанування загиблих у війні і коли цю традицію було започатковано у світі та в Україні. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 30 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вклонімося великим тим рокам :.
 

До бібліотеки завітали учні 3-В класу школи гімназії №5 (кл. Шахмерзаєва Наталя Володимирівна) . З метою відзначення 70-річниці перемоги над нацизмом в Європі, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, проведено годину пам’яті «Вклонімося великим тим рокам». На заході йшлося про великі жертви які понесла Україна у Другій світовій війні, про героїв-земляків, які не шкодуючи свого життя захищали наш край від нацистських окупантів, про членів ОУН, що діяла в нашому місті. Вшановуючи загиблих у тій далекій війні ми пам’ятаємо про наших захисників сьогодні, які також здобувають перемогу над окупантами, як здобули її наші діди і прадіди 70 років тому. Пам’ятаємо і перемагаємо! 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Партизанськими стежками :.
 

 Година Пам,яті: «Партизанськими стежками», проведена в ЗШ№ 2, з 8Б класом. Бібліотекар Кузьменко В. Г., розповіла про партизанський та підпільний рух, який діяв території Гайворонщини. Підпільний рух очолював Зимолін М. П., як підпільники у надзвичайно важких умовах вели свою роботу, допомагали партизанам, готували людей, та зброю для поповнення партизанських загонів «Прибужець», та «Буревісник», які також діяли на території Гайворонщини. Учні з цікавістю слухали історії з життя та боротьби підпільників та партизанів. Присутньо 20 користувачів

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 38 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рабство за власним бажанням :.
 

    29 квітня працівники центральної районної бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями 9 та 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на тему: «Рабство за власним бажанням».
Почався захід бесідою про шкідливі звички, які впливають на стан здоров’я людини. Далі учні брали участь у практичних завданнях: «Здоровий спосіб життя – це…», «Народна мудрість», «Альтернатива шкідливим звичкам».
    Учні отримали роздатковий матеріал – буклети про здоровий спосіб життя.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 70 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мандрівка в країну міфів :.
 

 В дитячій бібліотеці проведено вікторину: "Мандрівка в країну міфів". Бібліотекар познайомила читачів з міфами народів світу, які прийшли до нас із сивої давнини, що передають уявлення давніх людей про виникнення божеств, світу, людини, обрядів. Діти відповідали на запитання вікторини і показували хороші знання з історії міфів. 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 69 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст