фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 30 »

.: Чарівний світ довкілля :.
 

У 3-Б класі ЗШ № 1 (кл. Бевз Л.І.) проведено екологічну гру «Чарівний світ довкілля». Із вступної бесіди бібліотекаря діти дізнались про те, що таке довкілля, про рівень забрудненості повітря і води. Присутнім представлено дві пам’ятки «Ти це можеш» і «Пам’ятай!». Ігри та конкурси «Чарівна скринька», «Дуель», «Впізнай мене», «Математика та екологія» визначили кращих природознавців та екологів. Безусяк Валентин та Гоцуляк Сергій представили своїм однокласникам лялькову виставу «Екологічна казка».

   $IMAGE3$


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 24 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Низький уклін учасникам АТО :.
 

    Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна. 
    Боротьба за перемогу стала всенародним рухом.  Мужність і героїзм, відвагу і самопожертву, відчайдушність та бойове братство наші воїни демонструють  кожного дня, кожної години, кожної миті! 
    Сучасна молодь не лише знає свою історію, сьогодні вона її творить. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України. В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Так у багатьох населених пунктах нашого району, інших міст та селищ України, - щоб віддячити своїм героям-землякам, організовують щирі, по-родинному теплі зустрічі. В Гайворонській центральній районній бібліотеці 24 квітня відбулась зустріч з героями, очевидцями, безпосередніми учасниками бойових дій в зоні АТО – Сальченко Костянтином та Маліновичем Сергієм, які повернулися із зони бойових дій і на даний час перебувають на службі у військкоматі. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 111 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Хто знає більше загадок», «Хто знає більше приказок», «Цікавий світ природи» :.
 

Для дітей молодшого шкільного віку важливо пізнавати все нове через гру – і цікаво, і захопливо, і корисно. Саме на такий захід, 23 квітня, запросили до бібліотеки учнів 1-Б класу ЗШ №2 (кл. Лопушанська О.М.). Діти активно брали участь в усіх іграх – «Хто знає більше загадок», «Хто знає більше приказок». Настільна бібліографічна гра «Цікавий світ природи» познайомила учнів із незвичайними дивами природи. Ігрова форма змагань спонукає дітей до книги та читання та дізнатись про щось нове. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 89 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Палітра сучасного хендмейду :.
 

Палітра сучасного хендмейду


    16 квітня в бібліотеці Гайворонського політехнічного коледжу художник централізованої бібліотечної системи – Лариса Григорівна Смоковенко провела зі студентами майстер-клас з оздоблення пасхальних писанок за допомогою техніки квілінг та декупаж. Під час майстер-класу був проведений інформаційний диліжанс символічності Великодніх писанок, які пошановуються на Україні, що незаперечно засвідчує спадкоємність та неперервність Українського роду. 
Пригадали значення кольорових гам, в які прикрашають писанки та фарбують крашанки, звичаї та традиції Великодніх свят.
    Студенти разом з викладачами із захопленням прикрашали Великодні писанки.


Здорова жінка – фактор впевненого майбутнього


    Темою майстер-класу був розпис та прикрашання писанок різними техніками, як символічності продовження роду, логічним продовженням була бесіда зі студентами на тему збереження репродуктивного здоров’я за проектом «Майбутнє варто планувати», в якому центральна районна бібліотека працює спільно з ГО «Жіноче інформаційне агентство».
Проведені кілька практичних завдань засвідчили, що на репродуктивне здоров’я впливають багато факторів і не бережливе ставлення до нього може нести за собою жахливі наслідки.
    Студенти отримали роздатковий матеріал – брошури з тематичними буклетами та матеріалами.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 117 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Про це ви повині знати :.
 

       Згідно наказу директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної адміністрації від 27 лютого 2015 року №45, про проведення в закладах культури області місячника безпечної життєдіяльності в дитячій бібліотеці оформлено виставку: "Про це ви повині знати".


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 82 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бережемо здоров'я – продовжуємо життя :.
 

    Здоровий спосіб життя сьогодні – це вимога часу. Бути здоровим – це актуально, модно і престижно. З учнями 5 класу Заваллівської школи – інтернат,( вчитель  Юрій Іванович Матвійчик), пройшла просвітницька година  «Бережемо здоров'я – продовжуємо життя». 
Бібліотекар ознайомила учнів з основними правилами здорового способу життя.  Під час заходу учні отримали для себе практичні поради, якими вони повинні керуватися у власному житті.  


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 44 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Абетка здоров’я успішної людини :.
 

    10 квітня працівники центральної районної бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Гайворона на тему: «Абетка здоров’я успішної людини». 
Називаючи асоціації, які в учнів викликають слова «здоров’я» та «здорова людина», сформували повністю визначення поняття «здоров’я». Далі, називаючи всі блага здорової  та успішної людини, визначили всі складові здоров’я та що кожна з них означає. Розділившись на дві групи, старшокласники на стікерах двох різних кольорів писали фактори, які впливають на здоров’я людини – позитивні та негативні, які потім прикріплювали на дерево життя, намальоване на дошці. Обговорюючи, якого кольору стікерів більше, учні називали фактори, на які, власне, ми можемо впливати, а які не залежать безпосередньо від нас.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 112 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ми з радістю чекаємо Великдень :.
 

Великдень – одне з найбільших свят християн, яке святкується навесні та знаменує Воскресіння Ісуса Христа.
    8 квітня з учнями 9 та 10 класів Гайворонської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 була проведена народознавча година «Ми з радістю чекаємо Великдень».
    Зі старшокласниками була проведена бесіда про українські звичаї, традиції та обряди, які виконуються напередодні Великодня та під час святкування.
    Була представлена виставка писанок та крашанок, оздоблених бісером, квілінгом, нитками та розмальованих фарбами, які були виготовлені на майстер-класах учнів Вищої народної школи, яка діє при центральній районній бібліотеці.
    Були згадані народні Великодні народні прикмети, прислів’я та приказки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Птахи на крилах весну принесли :.
 

   Година спілкування: "Птахи на крилах весну принесли", проведена в дитячій бібліотеці з користувачами 6 - 8 класів, з метою: на традиціях українського народу прищеплювати любов до природи рідного краю. Бібліотекар розповіла про явища, які відбуваються навесні, про види птахів, які гніздяться на Україні і про бережливе ставлення до них. Згадали прикмети, де з поведінкою птахів люди знали коли сіяти, а коли збирати урожай. Дізнались про пам’ятники, що поставлені деяким птахам, відповідали на запитання вікторини: "Що це за птах?". 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: В руках природи – наша доля :.
 

    Користувачі центральної районної бібліотеки мали змогу переглянути у бібліокінозалі документальний фільм «Дім», який розкриває нам нашу планету в повній її красі, і в той же час показує наскільки руйнівними виявилися наслідки зневажливого ставлення людини до неї. 
    «Дім» демонструє глядачеві види різних куточків планети з висоти пташиного польоту, коли чітко видно всю красу і жахливі шрами, нанесені активною діяльністю людства. 
Зйомки фільму «Дім» проводилися протягом 18 місяців, знімальна група побувала в 53 країнах світу, де вела зйомки за допомогою вертольотів. 
Учні професійного аграрного ліцею та користувачі старшого віку переглянули фільм «Дім», який їх вразив та не залишив байдужим до долі планети жодного з них. 
    Запрошуємо усіх бажаючих до центральної районної бібліотеки - приєднатися до перегляду документального фільму «Дім», який присвячений до Дня довкілля, дня Землі, річниці аварії на Чорнобильській АЕС та буде демонструватися щосереди о 14.00 у бібліокінозалі протягом квітня місяця.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст