фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 47 48 »

.: На хвилях книжкового моря :.
 

     Подорож «На хвилях книжкового моря», яка проведена дитячою бібліотекою з учнями 5А ЗОШ №5 в рамках тижня дитячого читання. Мандруючи «Площею казкових героїв», «Вулицею Розумників», «Парком загадок», учасники заходу відповідали на запитання літературних вікторин, літературної гри «Дайте відповідь мені, правду я кажу чи ні». Щоб підтримати у дітей бажання читати, бібліотекарі дитячої бібліотеки організовують для них заходи у пізнавально – ігровій та веселій формі.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 29 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Казка вчить, як з природою дружить :.
 

     Рольова гра: «Казка вчить, як з природою дружить», проведена з користувачами дитячої бібліотеки по казках В. Сухомлинського, які розповідають читачам про неповторну красу природи. Діти в лицях читали оповідання «Дівчинка і Ромашка», «Дуб під вікном», «Соловейкове гніздо», «Зламана гілка» та інші, відповідали на запитання: «Чи буває боляче рослинам, тваринам?». Казка  - джерело виховання доброти до всього живого і неживого. І від екологічного виховання дитини сьогодні, залежить ставлення дорослої людини до природи в майбутньому.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 35 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книгоманія – 2017 :.
 

   23 березня Завалівська бібліотека-філія №10  провела I етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017». Конкурс проведено в шкільній бібліотеці.
   32 читача бібліотеки, це учні 6-7 класів, знайомили журі з своїми улюбленими творами і письменниками. До складу журі в цьому році увійшли: соціальний педагог - Гончарук Олеся Миколаївна, психолог – Левкович Юлія Сергіївна , педагог-організатор – Ткач Володимир Петрович.
Чудову атмосферу на заході створили бібліотекарі: Пахович Наталія Андріївна та Воронюк Анжела Вікторівна, які провели літературну вікторину «Літературний лото трон» та «Ерудит-лото».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Цікаве і дивовижне :.
 

    22.03 Інформаційний калейдоскоп: «Цікаве і дивовижне», проведена в дитячий бібліотеці в рамках тижня дитячого читання з учнями 3-Б класу ЗОШ №2, де класний керівник Лопушанська О. М. бібліотекар Панченко Г. С. познайомила користувачів з фондом бібліотеки, що містить безліч цікавої інформації, розповіла, що радість спілкування з книгою не можна нічим замінити.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Поезія, як усмішка душі :.
 

   Поезія – це творчість, що йде не з розуму або серця, а з самих глибин внутрішнього світу людини. Щира, чиста поезія – це багатство і гордість кожного народу.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 78 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Дитячі вірші М. Джус :.
 

   21.03 В рамках тижня дитячого читання: «Книжок країна чарівна у гості нас чекає» дитяча бібліотека організувала зустріч учнів молодшого шкільного віку ЗШ№ 2 з поетесою М. Д. Джус. Бібліотекар Загарій Н. А. розповіла дітям про життєвий та творчий шлях поетеси за допомогою мультимедійної презентації.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 35 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: На гостини до бібліотеки :.
 

   20 березня на екскурсію до Гайворонської центральної районної  бібліотеки завітали наймолодші відвідувачі учні 2 та 4 класу І-ІІІ ст. ЗШ №2 м. Гайворона.
   Працівники бібліотеки провели цікаву, корисну та захоплюючу подорож у світ бібліотечного простору. Учні ознайомитися з відділами бібліотеки,  цікавими книжковими виставками,  народознавчими куточками, а також були вражені красою робіт з декоративно-ужиткового мистецтва, які виготовляють учасники майстер-класів разом з художником бібліотеки Ларисою Смоковенко.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 45 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Година Землі :.
 

  Година Землі відзначається щорічно в останню суботу березня. В цей день в призначений час люди на одну годину вимикають світло і відключають електротехнічні прилади, гасне підсвічування міських об'єктів.
  Акція привертає увагу людей до проблеми глобального потепління і закликає залишатися небайдужими до майбутнього планети. Адже економія електрики дозволяє зменшити шкідливі викиди в атмосферу.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 64 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Свято книги :.
 

     20.03 Відкриття Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги: «Книжок країна чарівна у гості нас чекає». Тиждень розпочався в дитячий бібліотеці «Святом книги». У святковій залі оформлена книжкова виставка «До знань золотої скарбниці», та виставка малюнків учнів 3Б класу ЗШ №2 «Моя улюблена казка».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 38 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Дивовижний світ фантастики :.
 

     Сьогоднішня художня література просто неможлива без такого жанру як фантастика. Багато "нафантазованого" письменниками в минулому стало сучасною дійсністю сьогодні.
     Фантастика — це книги про уявний світ. Цей жанр змушує письменників і читачів виходити за межі власного всесвіту, створюючи у своїх добутках картини «надприродного», «ірреального».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 59 * Добавил: kondo11 * Дата: 17.03.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст