фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
« 1 2 3 4 5 ... 11 12 »

.: Поезія – це завжди неповторність :.
 

 В районній дитячій бібліотеці   для учнів  3-Б класу  ЗШ № 2 (кл.  Лопушанська О.М.) проведено годину творчості «Поезія – це завжди неповторність».  Микола Вінграновський – український поет-шістдесятник, прозаїк, режисер,   кіносценарист, актор,  поет , людина талановита і різнобічна.  Як кіноактор, зіграв у 4-х художніх фільмах. Найвідоміша роль Миколи Вінграновського — Івана Орлюка у фільмі «Повість полум’яних літ» (1961, сценарій О. Довженка). Цей фільм отримав нагороди міжнародних фестивалів у Каннах, Лондоні та Лос-Анджелес. Микола Вінграновський отримав золоту медаль за кращу чоловічу роль у цьому фільмі на кінофестивалі у Лос-Анджелес. Він режисер 5-и художніх та 8-ми документальних фільмів.  Як професійний актор Микола Степанович легко перевтілювався у тварин і птахів, говорячи і думаючи від їх імені. Тим самим привертаючи увагу людей,особливо дітей,  до того, що ми не єдині жителі цієї планети, і тварини потребують нашого захисту і піклування. На заході учні познайомились із творчою біографією Миколи Вінграновського, а також відбулось голосне читання оповідання «Гусенятко».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 15 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Казку любим і читаєм :.
 

Казкова інформіна: «Казку любим і читаєм», проведена ДБ з вихованцями д/с «Калинка», які завітали вперше на гостини до бібліотеки. Зустріч розпочалась із знайомства з бібліотекою. Бібліотекар розповіла, що в кожному залі бібліотеки живуть тисячі їхніх мовчазних друзів, які називаються книгами, а найулюбленіші – казки. Вони допомагають навчити маленьку дитину розпізнати добро і зло, дбайливо ставитися до природи, поважати старших, бути вірними друзями менших наших братів. Діти залюбки прийняли участь у вікторині «Дивосвіт казковий» і пообіцяли прийти і записатися до бібліотеки.

 

 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 5 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рідну мову будеш знати, берегти і поважати :.
 

До Дня української писемності та мови працівниками дитячої бібліотеки проведено з учнями 5А і 5Б класу ЗОШ №5 інформаційні години: «Рідну мову будеш знати, берегти і поважати». Увазі присутніх був представлений відео -  екскурс про виникнення писемності «З історії української книги». Це була подорож від перших спроб письма до сучасного. Учні  ознайомились із двома різновидами старослов’янських писемних знаків – кирилицею та глаголицею. Згадали найвидатнішу пам’ятку літератури Давньої Русі «Слово о полку Ігоровім». Після перегляду бібліотекар розповіла дітям про тернистий шлях становлення і розвитку української мови та української писемності, вони довідались, що наша мова входить до трійки найкрасивіших мов у світі. І для кожної дитини – святий обов’язок, знати рідну мову і досконало володіти нею, шанувати і плекати. Діти відповідали на запитання лінгвіст – вікторини, та виявили свою кмітливість під час гри: «Мовознавство». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рідну мову будеш знати, берегти і поважати :.
 

В ЗШ № 1 з учнями 4- Б класу проведено інтерактивний урок права «Твої права, дитино». За допомогою рольових ігор  та вправ діти познайомились з  Конвенцією ООН про права дітей та   основними правами дітей, які вона гарантує. Відповідаючи на питання казкової вікторини «Лампа Аладіна», діти визначали які ж права порушені в тій чи іншій ситуації.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 11 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Екскурсія Гайворонською залізницею :.
 

Дитяча бібліотека спільно із районним краєзнавчим музеєм організували екскурсію по місту для дітей 6-А та 6-Б класів ЗШ № 1. Гайворонська залізниця – це   музей під відкритим небом. Екскурсанти відвідали Гайворонську вузькоколійку, дистанцію шляху, локомотивне депо,  познайомились із раритетними   експонатами залізниці, катались на паровозі.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 11 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Віртуальна подорож «Моє місто» :.
 

З учнями 3-Б класу ЗШ № 5 відбулась віртуальна подорож «Моє місто».  Бібліотекар дитячої бібліотеки познайомила дітей із історією виникнення  та розвитку рідного міста,  походженням назви,  історичними та пам’ятними місцями,  архітектурними пам’ятками, розвитком залізниці.  Потім проведено вікторину «Рідне місто». Працівники бібліотеки закликали дітей дбати про рідне місто, берегти його довкілля та благоустрій.  


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 13 * Добавил: kondo11 * Дата: 02.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ти маєш право, значить зобов’язаний :.
 

Правова година: «Ти маєш право, значить зобов’язаний» проведена з учнями 4Б ЗОШ№2. Діти прагнуть до незалежних, самостійних дій. Вони хочуть контролювати те, що з ними і довкола них відбувається. А знати свої права – значить вже наполовину володіти ними. Бібліотекар розповіла дітям про Конвенцію прав дитини, що цей документ створений для того, щоб захистити їх і надати їм якнайкращі умови для розвитку та реалізації прав дитини. Але крім прав у дітей є обов’язки, які вони повинні виконувати. Користувачі на прикладах літературних героїв дізнались хто чиї права  порушив, пограли в гру «Так чи ні», а також відповідали на запитання казкової вікторини. Виховання у дітей правової культури – шлях до побудови правової держави. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 20 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Іван Сірко великий лицар великої України :.
 

«Іван Сірко великий лицар великої України» так називалася година спілкування проведена в ЗОШ №2 з 5Б до Дня козацтва. Бібліотекар розповіла про козаччину,  як унікальне явище не лише української  а і світової історії. За час існування Січі жоден кошовий отаман не зажив такої любові й шани серед січового товариства як Іван Сірко. Великий талант полководця, особиста хоробрість, мужність, відвага поєднувалась в ньому з безмежною відданістю народній справі. Користувачі дізнались, яким був отаман у побуті та про суто його людські риси характеру. Він проходить героєм історичних романів, поем, легенд і переказів. Презентувались книги: М. Морозенко «Іван Сірко» та М. А. Шудрі «Січ - мати». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Дорога болю і боротьби :.
 

В ЗШ № 2 з учнями 8А класу відбулась літературна відео мандрівка «Дорога  болю  і боротьби ».  Захід присвячений життю і творчості члена Національної спілки письменників України Г. С. Берізці.   Бібліотекар розповіла про життя поетеси, декламувала її вірші. Потім  діти переглянули   відеофільм «Конвалія на граніті», створений режисером Миколою Хомендюком та письменником Василем Бондарем. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 16 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга і бібліотека в нашому житті :.
 

День інформації: «Книга і бібліотека в нашому житті». В цей день для користувачів було проведено огляд нових надходжень до бібліотеки, бесіда – порада для батьків: «Сімейне читання: традиції минулого чи потреби сьогодення», урок – практикум: «Інформація: шукати, знайти, застосувати», де бібліотекар навчила користувачів віднаходити потрібну інформацію в Інтернеті. Учні 5А ЗОШ №5 дізнались багато цікавого під час інформаційного коктейлю «Цікавий світ навколо тебе» за допомогою мультимедійної презентації та книг – енциклопедій.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 16 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст