фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
« 1 2 3 4 ... 11 12 »

.: «Крути: України обпалений цвіт» :.
 

«Крути: України обпалений цвіт», патріотична година проведена дитячою бібліотекою з учнями 8 – го класу ЗОШ №2. Бібліотекар розповіла учням про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, яка стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. 29 січня 1918 року жменька юнаків у нерівному бою віддали своє життя, але відстояла честь України. Зачитала дітям баладу про Крути, про увіковічення пам’яті юнаків – героїв, які показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 8 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Калейдоскоп зимових свят» :.
 

Народознавча година: «Калейдоскоп зимових свят», проведена дитячою бібліотекою з учнями 6Б класу ЗОШ №2. Бібліотекар розповіла дітям про одне з найбільш шанованих  свят на території України – Різдво та про стародавні колядки, які вдало пережили час гонінь та дійшли до наших днів, поповнивши собою арсенал народної творчості, про щедрівки, які славлять господарів, та вітають їх зі святом. Під час свята «Водохреща» в українців центральне місце займають обряди, пов’язані з водою. З учнями проведена народознавча вікторина. Хоч час невпинно рухається вперед, стародавні звичаї залишають нам згадку про те,у що вірили наші далекі предки. Коли ми святкуємо традиційні свята, виконуючи ритуальні дійства, тим самим ми славимо одвічні чесноти, що цінуються на території України з давніх часів. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 9 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Щедрівка - щедрувала» :.
 

«Щедрівка - щедрувала», під час усного журналу бібліотекар дитячої бібліотеки підготувала для своїх користувачів народознавчо – поетичний огляд літератури: «Щедрик - ведрик», під час якої діти дізнались, чим відрізняються колядки від щедрівок і з чим пов’язані ці звичаї. Діти біля ялинки в бібліотеці заспівали щедрівок та ділились розповідями про родинні звичаї.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 10 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.01.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Андрію, Андрію дай нам надію» :.
 

 В ЗОШ №2 Дитяча бібліотека провела  з учнями 5Б класу та їхніми батьками народознавче свято: «Андрію, Андрію дай нам надію». Народні традиції, звичаї передаються з покоління в покоління. Деякі традиції осучаснюються і використовуються на практиці. Андрія – це одне з найпоетичніших зимових свят, що має назву Калита. Хлопці 5Б класу відтворили дійство кусання Калити та бешкетування, а дівчатка дійство ворожіння, як у сиву давнину. Цікаво й весело пройшли вечорниці, а потім всі пригощалися смачними варениками.                        


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 14 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День святого Миколая :.
 

19 грудня – День святого Миколая найочікуваніше свято дітвори. Саме в цей день святий спускається з небес на Землю і всіх діток обдаровує бажаними подарунками. Працівники дитячої бібліотеки влаштували  святковий ранок «Святий Миколай на землю сходить» своїм найактивнішим читачам, учням 3-Б класу ЗШ № 2 (кл. Лопушанська Ольга Миколаївна). Бібліотекар Ганна Панченко розповіла   про життя  Миколая, звучали пісні про святого, діти дивились мультфільм «Казка про добро».  Члени гуртка «Книга і лялька»  Горобець Маша, Тарас Кулебякін,  Максим Довгополюк підготували лялькову виставу «Пригода під Новий рік». А в кінці на свято до дітей  завітав сам святий Миколай із подарунками.  Таким чином працівники дитячої бібліотеки долучились до акції «Подаруй дитині радість».                        


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 16 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Цікаве, дивовижне, таємне» :.
 

8.12 в дитячій бібліотеці проведено пізнавальну  годину «Цікаве, дивовижне, таємне». У всьому світі зростають настільки незвичайні дерева, що неможливо повз них пройти. Деякі з них унікальні, оскільки ростуть тільки в певних місцях і ми не перестаємо захоплюватися красою природи на нашій планеті. Учні 4-Б класу ЗШ № 5 познайомились  із найкрасивішими деревами планети Земля. Молодь має розуміти, що їхнє майбутнє залежить від навколишнього середовища, яке ми, люди маємо берегти.                            


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 13 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: урок-мандрівка «Подорож морськими глибинами» :.
 

В дитячій бібліотеці з учнями 3-Б класу  ЗШ № 2 (кл. Лопушанська О.М.) проведено  урок-мандрівку «Подорож морськими глибинами».  За допомогою мультимедійної презентації учні познайомились із життям та побутом морських розбійників – піратів.   Пірати - одна із древніх і загадкових професій, про  їх життя  існує безліч легенд, більшість з яких є міфами. Подорожуючи разом з відомим піратом Чорною бородою,  діти розгадали піратський пароль,  а потім за допомогою азбуки Морзе та семафорних рухів шукали скарб в «Книжковому морі».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «За здоровий спосіб життя» :.
 

1.12 – в ЗШ № 5 для учнів 7-Б класу  дитяча бібліотека провела урок застереження  «За здоровий спосіб життя». Починаючи з 2002 року, Україна стала європейським лідером по темпах поширення ВІЛ\СНІДу. Бібліотекар розповіла , що серед основних засобів збереження,  зміцнення та розвитку здоров’я  є здоровий спосіб життя, під яким розуміється відмова від шкідливих звичок. Емоційний заряд цьому заходу дав конкурс приказок і прислів’їв про шкідливі звички., висловів відомих людей про здоров’я. Учні переглянули документальний  фільм  про СНІД. Під час заходу учні обговорювали  різні ситуації, в яких знаходяться хворі на ВІЛ\СНІД. Проведено конкурс «Міф та реальність».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 4 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.12.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Година пам’яті «Запали свічу» :.
 

В ЗШ №1 відбулась година пам’яті «Запали свічу». Захід організовано дитячою бібліотекою у співпраці із районним краєзнавчим музеєм. Голодомор 1932-1933 років – це найстрашніша і найтрагічніша  сторінка історії України. Щоб упокорити Україну, Сталін  втілив диявольський план – створити штучний голод,  знищивши  мільйони людей. Кількість жертв цієї страшної трагедії сьогодні неможливо встановити.  Після цієї трагедії це же була зовсім  інша Україна – німа, знелюднена, застрашена,  упокорена.  Працівник музею, Л.П. Білоус, представила учням документи, зокрема,  місцеву газету «Шлях комуни»  1932 року видання, а також відеофільм «Голодомор на Гайворонщині»,  Очевидці,  подій 30-их років: Дарзінська Параска Федорівна, Ясінська Клавдія Захарівна, Лаврик Таїсія Федорівна, розповідають, як їм вдалося вижити в ті страшні роки, що вони бачили, як розгортались події в той період у селах. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 16 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Година пам’яті "Запали свічку" :.
 

   Година пам’яті "Запали свічку" проведена дитячою бібліотекою з учнями 6-А класу ЗШ № 5. Дітям розповіли про штучно створений радянською владою голод 1932-33 років. При доброму врожаю, без стихійних лих, влада прирекла на страшну смерть мільйони життів українців. Учні переглянули відеофільм "Чорним по білому" про пекучу правду з життя українського народу.  Бібліотекар зачитала учням свідчення очевидців голодомору. Україна, щороку прихиляє коліна перед мільйонами невинних жертв Голодомору 1932-1933 років.    Дітям запропонували приєднатися до Всеукраїнської акції "Запали свічу пам’яті". Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 24 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.11.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст