фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

-->
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
« 1 2 ... 13 14 15 16 »

.: Оживає дух козацький :.
 

Краєзнавча година: «Оживає дух козацький», проведена ДБ з учнями 9Б класу ЗОШ№2. Бібліотекар розповіла про роботу Гайворонського районованого козацького товариства, яке було створено, наслідуючи історію козацтва, в 2011 році. Мета цього товариства: відродження козацьких звичаїв і традицій, виховання патріотизму у молоді, сприяння розбудови України, як суверенної самостійної держави. Також бібліотекар звернулась до історичних подій нашого краю. Зокрема про «Козачий яр», біля села Казавчин, де стояв військом кошовий Іван Сірко і де був написаний лист до гетьмана Сагайдачного в 1764 році. На цих землях існував козацький зимівник, зараз це природний заповідник.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 116 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Моє місто :.
 

Віртуальна подорож «Моє місто», проведена з учнями 7А школи – гімназії №5. Діти переглянули світлини мальовничих куточків рідного міста, пам’ятних знаків, установлених на честь загиблих воїнів та інформацію про їх встановлення.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 120 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Підвищення професійної майстерності :.
 

     На базі Сальківської бібліотеки-філії №17 проведено семінар-практикум для бібліотечних працівників Гайворонської централізованої бібліотечної системи «Сільська бібліотека: від обслуговування населення до співпраці з громадою».
     В заході брали  участь партнери бібліотеки: секретар селищної ради  Москальчук Т.І.,     працівник селищного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  Подолян О.М., директор будинку культури Барабанчук Н.О. та музичний керівник будинку культури Маєвський В.А..   Вони розповідали про місце бібліотеки в житті громади, про спільну роботу та про її результати. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 49 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Щоб пам’яті вогонь не згас :.
 

«Щоб пам’яті вогонь не згас». Так називалась година пам’яті проведена в школі – гімназії №5, в рамках бібліотечного марафону: «Ми пам’ятаємо» з учнями 7А класу. Учні дізнались про нелюдські злочини фашистів, про подвиги українців, про перемогу, яка дісталась нам великою кров’ю. Переглянули відеофільм про хронічку воєнних днів Другої Світової війни. У віках залишиться великий подвиг народу, який зупинив чорну примару фашизму. Вічна пам'ять вершителям великого подвигу, нашим дідам і прадідам і шана ветеранам. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 38 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Забави козачат на сучасний лад :.
 

Інтелектуальну гру-конкурс проведено з учнями 4-Б класу школи-гімназії № 5 (кл. Наталя Іщук ).  В першій частині заходу бібліотекар  розповіла про виникнення Запорізької Січі, її засновника, кошового отаман Дмитра Вишневецького, з побутом  козаків. Також про визвольну та оборонну роль запорізького війська. Особливу цікавість викликала у дітей розповідь про останнього кошового отамана Петра Калнишевського.     Продовжився захід іграми та конкурсами «Бомбардир», «Ранок у полі», «Кашовари», «Продовж прислів’я»,  які виявили найкмітливіший і найвправніших серед хлопців – нащадків козацького роду. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 38 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Кольори, що дають надію :.
 

    20.08 година спілкування «Кольори, що дають надію», проведена  дитячою бібліотекою  в літньому таборі відпочинку «Чайка». Дітям розповіли як наші предки шанували свої знамена,  поручали нести стяг найвизначнішим богатирям і охороняти його. Після проголошення незалежності поєднання кольорів жовтого і синього було відтворено на державному прапорі України. Діти відповідали на питання, що означають ці кольори. Також бібліотекар розповіла як наша держава здобула незалежність та які в нас державні символи і звідки вони походять.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 67 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Війна стежками долі :.
 

   19.08 година спілкування «Війна стежками долі» пройшла в рамках бібліотечного марафону «Ми пам’ятаємо!» проведена працівниками дитячої бібліотеки в літньому таборі відпочинку «Чайка». Дітям розповіли про життя людей Гайворонського району під час окупації фашистськими загарбниками, про мужність і відважність патріотів, які боролися за свободу рідного краю.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 37 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День загадок :.
 

   17 .08 в  пришкільному таборі відпочинку «Чайка»  - День загадок. Працівники дитячої бібліотеки  для дітей підготували  інтелектуально-розважальний  конкурс   «Хрестики-нолики».  Це цікава гра, знайома абсолютно кожній дитині,  допомогла виявити  найбільш кмітливих і розумних в  конкурсах «Чомучка», «Подумай і дай відповідь», «Цвях програми», «Вустами немовляти».Також конкурсанти змагались  і в акторських майстерності («Покажи казку»), співали українські народні пісні під супровід гітари ст.. вихователя Ткача В.П. в к-сі «50 на 50» . Переможці  - команда «Хрестики » отримала від організаторів гри «солодке Сонечко», а команда «Нолики» втішилась такою ж «солодкою» Хмаркою.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 17.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Про дива і таємниці природи-чарівниці :.
 

14.08 інформаційна година "Про дива і таємниці природи-чарівниці" проведена в оздоровчому таборі відпочинку "Чайка". Бібліотекар розповіла дітям про рослини, що освоїли різноманітні куточки планети Земля, пристосувались жити в спекотній пустелі, в болоті, в краю високогірних льодовиків, на остиглій лаві та про дива в природі: квітку сміху, рослини-солодощі,"молочні ліси" та ""масляні гаї. І наголосила дітям, що ми живемо на багатій і щедрій землі,  в оточенні реліктових видів рослин і,  щоб все це зберегти треба відповідально і дбайливо ставитись до довкілля. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 98 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мистецтво ґречності :.
 

   6.08 етикет-карусель «Мистецтво ґречності» дитяча бібліотека провела в літньому таборі відпочинку «Чайка». Щоб привернути увагу дітей до проблеми виховання , ввічливості, правил  хорошого тону, бібліотекар познайомила їх з термінами «етика», «етикет». Діти обговорювали  різні ситуації культурної поведінки, розв’язували моральні задачі, а з скарбнички народної мудрості згадували  прислів’я, відповідали на запитання вікторини. В підсумках підвели, що  стати вихованою, ввічливою людиною не важко, треба дотримуватись нехитрих правил культурної поведінки.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 82 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст