фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 36 37 »

.: Знамениті бібліотеки світу. :.
 

     Таку назву мала слайд – презентація для користувачів ДБ, яку провела 12 вересня бібліотекар Хмарук Т. П. Вона розповіла користувачам, що бібліотеки, це наша спадщина, вони містять всі знання людства


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.09.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Метри українського кіно :.
 

       Щороку в другу суботу вересня святкують День українського кіно.
       11 вересня працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели інформаційну годину «Метри українського кіно» для учнів Гайворонського професійного аграрного ліцею.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 20 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.09.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Грамотність – запорука успіху людини :.
 

     Міжнародний день грамотності — один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня. З нагоди цієї події в Гайворонській центральній районній бібліотеці  відбулась інформаційна година «Грамотність – запорука успіху людини».


 

Категория: Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.09.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Дивосвіт книжкових скарбів. :.
 

     Огляд нових надходжень для користувачів дитячої бібліотеки провели   4 вересня бібліотекарі Кузьменко В. Г та Панченко Г. С. Це були книги із серії життя видатних дітей. Вони розповідають про дитинство людей, знаних у всьому світі. Погортавши сторінки цих книг користувачі можуть опинитися у родинах видатних людей, дізнатись про їхні пригоди та таємниці. Книги для допитливих мрійників.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 13 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.09.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Світ знань відкриває книга» :.
 

    1 вересня - це свято зустрічей  після довгого літа. Цей день дуже значущий для дітей і їхніх батьків. Сучасні діти мають чудову нагоду отримати знання незалежно від статі і соціального стану родини.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 22 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.09.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Моя країна – це незалежна Україна :.
 

    24 серпня ми святкуємо День незалежності України. Цей день – свято всіх українців, патріотів України, це день для тих, кому не байдужа доля власна та своєї держави.
    Незалежність для України  - не просто слово. За ним вельми складна вікова історія нашого народу – від сивої давнини до сьогодення. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.08.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Від минувшини до майбуття :.
 

   В таборі відпочинку для дітей «Чайка» з метою виховання у дітей патріотичних почуттів, поваги до символів держави: прапора, герба, гімну країни, дитяча бібліотека провела інформаційну годину «Від минувшини до майбуття»  22 серпня, яка присвячена   Дню Незалежності України.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 8 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.08.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Символи незалежності і волі :.
 

     22 серпня до Дня Державного Прапора України працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки оформили інформаційно-ілюстративну викладку на тему: «Символи незалежності і волі» для користувачів бібліотеки.        
     Присутні ознайомилися з ТОП-10 фактів про прапор України, символами, які цінує український народ та переглянули відеоролик «Історія Державного Прапору України».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.08.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Розумники та розумниці :.
 

   Щоб підтримати у дітей інтелектуальну діяльність,  винахідливість, кмітливість, дитяча бібліотека завітала в табір дитячого відпочинку «Чайка» 18 серпня із грою «Розумники та розумниці». Діти поділились на дві команди: хлопчики «Розумники» і дівчатка «Розумниці». Гру провела бібліотекар Кузьменко В.Г. в три раунди. «Все про все», «Словотворці», «Казковий. Гра пройшла цікаво і весело, бо діти дуже відкриті й наївні і вірять всьому, що говорять дорослі. Це показав ІУ раунд гри «Правда-неправда».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.08.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Острів читання на планеті Літо :.
 

   

Дитяча бібліотека на літній період планує більше заходів для дітей за межами бібліотеки. Переносимо їх ближче до відпочинку та оздоровлення дітей. У нашому випадку це табір відпочинку «Чайка».


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 11 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.08.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст