фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 44 45 »

.: Для любої матусі :.
 

     Початок весни асоціюється в нашій уяві із жіночим святом, тому  заздалегідь треба подбати про подарунки для найрідших наших  матусь,  бабусь і сестричок. А те, що зроблено власноруч  є особливо цінним і приємним.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 11 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.03.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Квіти для матусі і бабусі. :.
 

         На передодні свята 8 Березня, свята весни, ніжності і краси в дитячий бібліотеці 6 березня учасники гуртка «Умілі руки» під керівництвом Л. Г. Смоковенко виготовляли подарунки своїм найріднішим. Тепло своїх сердець і душ вони будуть дарувати своїм матусям і бабусям через квіти виготовлені власноруч. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 8 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.03.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рідну мову треба знати, берегти і поважати :.
 

Бібліотеки Гайворонської  централізованої бібліотечної системи долучилися до проведення обласного бібліомарафону «Звучи, рідна мово». В книгозбірнях району  організовано цикл заходів, спрямованих на сприяння вільному розвитку української мови,  формуванню національного менталітету підростаючого покоління; прищеплення і розвиток почуття патріотизму та національної гордості.

 


 

Категория: Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: До Лесиного віночка :.
 

   Леся Українка – українська письменниця, громадський діяч, фольклорист і сильна духом, мужня жінка. Важка хвороба, доволі коротке життя,  але її твори залишаються однією з найцінніших перлин в українській літературі. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пункт доступу громадян до органів влади :.
 

   В сучасних умовах кожній людині необхідно володіти інформацією про свої права та обов’язки, вміти з нею працювати і правильно використовувати. В Гайворонській  центральній районній бібліотеці в інформаційно-ресурсному центрі діє Пункт доступу громадян, який надає вільний доступ до електронних ресурсів органів державної влади.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 23 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книжкові новинки. :.
 

    Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку грає читання книг, адже завдяки книгам ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось.  Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 34 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бережіть та шануйте рідну мову. :.
 

      21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Рідною мовою прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, її попередніми поколіннями, їх духовним надбанням.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Звучи, рідна мово! :.
 

   В дитячій бібліотеці до міжнародного Дня рідної мови 21 лютого оформлена книжкова виставка «Звучи, рідна мово!»
   Рідна мова – це найбільше і найдорожче добро в кожного народу, ота жива схованка людського духу, його багата  скарбниця, у яку він складає і своє давнє життя, і свої сподівання.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 24 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мови рідної скарби :.
 

   Мова – це не тільки засіб спілкування між людьми, а безцінний скарб кожного народу, в ній закодований генофонд нації. Мова – це наша історія і майбутнє, це найцінніша культурна спадщина: пісні, казки, легенди, оповідання, прислів’я, приказки, думи, легенди,   скоромовки, колискові, колядки, щедрівки; це народні звичаї і традиції, які передаються із покоління в покоління, це багатовіковий досвід і самобутність народу.  


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Час плине, а пам’ять залишається :.
 

      20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 22 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.02.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст