фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

Выкл. снег
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 39 40 »

.: Толерантність – мистецтво співжиття. :.
 

     Толерантність розуміють як повагу і визнання рівності, відмову від домінування та насилля, визнання за іншими права на власні думки та погляди.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 26 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Дзвенить струмочком рідна мова :.
 

   До кожного з нас слово прийшло з маминим голосом іще над колискою. Мова – це великий дар природи, це «найбільше і найдорожче добро в кожного народу», - так говорив про рідну мову Панас Мирний.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 29 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рідна мова - життя духовного основа :.
 

   9 листопада в День української писемності і мови працівники центральної районної бібліотеки оформили книжкову виставку «Рідна мова  - життя духовного основа» для користувачів бібліотеки. Присутні ознайомилися з  історією мови, народною мудрістю, славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками – словниками, енциклопедіями.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Цвіти і сяй моя державна мово. :.
 

     В рідній українській мові таїться мудрість віків і пам'ять тисячоліть.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мова – це глибина тисячоліть :.
 

   8 листопада працівники центральної районної бібліотеки провели виховну годину до Дня української писемності та мови «Мова – це глибина тисячоліть»  для старшокласників Гайворонської ЗОШ №1.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 29 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книжкові новинки :.
 

  Гайворонська центральна районна бібліотека продовжує поповнювати свої фонди новою цікавою літературою та заохочувати користувачів до читання.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Екологія і сучасність :.
 

    Людина і суспільство повинні докорінно змінити своє ставлення до природи та її ресурсів. Працівники дитячої бібліотеки різними формами бібліотечної роботи формують у читачів екологічну культуру.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Підступні вороги здоров’я :.
 

      Кожна молода людина мріє пізнати навколишній світ, спробувати щось нове для себе. У підлітковому віці існує небезпека першої спроби вживання наркотичних і психотропних речовин. Проблема вживання алкоголю, тютюну і наркотиків дуже актуальна в наші дні. Від цього страждає все суспільство, але в першу чергу під загрозу ставиться підростаюче покоління.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 33 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.11.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пункт доступу громадян до інформації державних органів влади :.
 

    Пункти доступу громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 31.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майбутнє варто планувати :.
 

    Молоде покоління 21 століття диктує свої правила та поведінку здорового або не зовсім здорового  способу життя. Сьогодні одні слідкують за своїм здоров’ям дотримуючись правильного харчування, займаючись спортом, проводячи більше часу на свіжому повітрі, а інші навпаки. Тож які ж тенденції кращі? Звичайно кожен скаже, що я, за здоровий спосіб життя та здорове покоління. І це буде правильний вибір.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст