фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

Рішення Гайворонської міської ради

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » 2021 » Серпень » 17 » І знову навчаються бібліотекарі
15:34
І знову навчаються бібліотекарі

      На черговий семінар-практикум «Бібліотека і молодь: нові часи, нові вимоги» зібралися бібліотекарі Гайворонської громади. Захід відкрила начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської міської ради Соболенко А.А. Вона окреслила коло проблем бібліотечних закладів, розповіла яку роль відіграє бібліотека в житті молоді та в сучасному інформаційному молодіжному просторі, зупинилася на питаннях співпраці бібліотек, влади та громади.  
     Присутні мали можливість прослухати: консультацію «Бібліотека – центр формування молодої особистості», поради фахівця «Забезпечення інформаційних потреб молоді», методичні рекомендації «Форми і методи роботи публічних бібліотек з юнацтвом та молоддю», повідомлення «Роль бібліотеки і книги в інтелектуальному та духовному  становленні молодої особистості», огляд-рекомендації «Успішні бібліотечні програми для молоді», практичні поради «Організація бібліотечної роботи в онлайн-середовищі».
    Популяризація здорового способу життя - пріоритетний напрямок роботи кожної бібліотеки. Як захистити себе від коронавірусної інфекції, які заходи проводити в бібліотеках і яку інформацію використовувати радили колегам працівники КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека». На закінчення всі разом переглянули  відеоролик «Час обирати здоров’я».
    Під час професійної дискусії «Молодь, читання, бібліотеки, майбутнє: відверта розмова про те, чого очікувати і куди рухатися» дійшли висновку, що потрібно модернізувати бібліотечні заклади, зробити їх цікавими, корисними та потрібними для громади, доповнити спектр послуг, які надають книгозбірні. Проте бібліотечних зусиль для цього мало. Тож запрошуємо до співпраці усіх, хто переймається проблемами громади, намагаються зробити все для того  щоб люди жили дружньо, весело і цікаво.

 

   

 

Категорія: КЗ Гайворонська міська публічна бібліотека | Переглядів: 81 | Додав: kondo11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. +380686465228
E-mail: libgayvoron@i.ua

Ми в соціальних мережах
skype - bibliotekahv
Facebook - hayvoron.library
Instagram - @hayvoron_library

Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст