фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

Выкл. снег
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 39 40 »

.: Хенд-мейд на Хеловін :.
 

   На порозі осінь, яка приносить нам бурю емоцій від зустрічі з незвично строкатою природою, накриває нам стіл з багатим урожаєм, готує свої осінні сюрпризи. Ось і один із сюрпризів приготувала Гайворонська центральна районна бібліотека в читальній залі для учасників майстер-класів Вищої народної школи «Хенд-мейд на Хеловін».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 24 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Зроби свій вибір на користь здоров’я :.
 

     26 жовтня було проведено профілактичну бесіду «Зроби свій вибір на користь здоров’я»  працівниками бібліотеки та районним лікарем наркологом  поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною із учнями 8-А та 8-Б класів філії №1 Гайворонського НВО №2 «ЗШ Гімназії І-ІІІ ст.».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Цих днів не змовкне слава! :.
 

   28 жовтня  ми відзначаємо пам’ятну дату – 73 річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Наприкінці жовтня 1944 року, завдяки героїзму та безприкладній самопожертві наших дідів і прадідів, українську землю було повністю визволено від ворогів.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майстер-клас з оформлення столу серветками «Оригамі» :.
 

     Вміння красиво оформити стіл зайвим не буває. Естетично і оригінально прикрашений стіл піднімає настрій і апетит. Оформляючи стіл не зайвим буде знати, як красиво скласти серветки, адже саме акуратно і з фантазією складені серветки можуть додати сервіровці столу особливий шарм і чарівність.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чудеса природи :.
 

    Світ людей і світ тварин насправді дуже схожі між собою. Недарма  в народних казках  тварини наділені  людськими рисами:  хитрістю,  мудрістю, боягузтвом, та ін.. Чи ж насправді лисиця така хитра, як змальовує її народ , а сорока балакуча, а вовк злий і дурний, а свиня не любить вмиватися і т.д.? На ці та інші питання учні 2-Б класу дізнались на пізнавальній годині  «Чарівний світ природи», що провела з ними дитяча бібліотека. Захід відбувся 19 жовтня.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Творець українського байкарства». :.
 

   Літературний екскурс про життя і творчість Л. Глібова проведений з користувачами дитячої бібліотеки 18 жовтня. Байки Глібова є своєрідним символом добра і благородства. Талановиті твори і задушевні ліричні поезії здобули широке визнання. Його байки актуальні завжди. Вони мудрі і проникливі, жартівливі і сумовиті. Діти продовжили знайомство з творчістю Л. Глібова читанням його ліричних віршів, байок.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 22 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Окрилений поезією і любов'ю до життя :.
 

  

   Творчість поетів-земляків – багатогранне і невичерпне джерело народної скарбниці. Потрібно пам’ятати і шанувати воістину народну літературу поетів рідного краю. Одним із таких талантів був наш земляк Костянтин Лесьєв-Лесь, якому б виповнилося 17 жовтня 85 років.
    Гайворонська центральна районна бібліотека оформила книжкову виставку-пам'ять про творчість Костянтина Лесьєва-Леся на тему: «Окрилений поезією і любов'ю до життя» для шанувальників поезії. Присутні ознайомилися з творчістю поета та прослухали його вірші, які зачитала бібліотекар Наталія Осіпович.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 17.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Хай живе козацька доля - хай живе козацький дух. :.
 

        Інформаційна година: «Хай живе козацька доля -  хай живе козацький дух» проведена дитячою бібліотекою 12 жовтня до Дня козацтва з учнями 5А і 7А ЗШ №2. Бібліотекар Кузьменко В. Г. розповіла учням, що козаччина – унікальне явище не лише української, а й світової історії.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 23 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Подорожуймо козацькими шляхами :.
 

   Мабуть, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 22 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Юридичний компас молоді :.
 

   12 жовтня  працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки спільно з Гайворонським бюро правової допомоги провели з учнями 10 класу Гайворонського НВО №1 «ЗШ І-ІІІ ступенів» тренінг на тему: «Юридичний компас молоді».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 30 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.10.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст