фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 52 53 »

.: Світ чудес - дитяча бібліотека :.
 

    Напередодні   Всеукраїнського дня бібліотек, 28 вересня,  в  районній  бібліотеці  для дітей пройшов День відкритих дверей.
     В цей день  до бібліотеки  завітали    найменші  наші відвідувачі  із дитячого садочку «Калинка» . Для них бібліотекарі підготували пізнавальну годину «Осінь чарівниця». Розповідали дітям  про зміни  природи восени, як готуються до холодів тварини. За допомогою мультимедійної презентації «Птахи рідного краю» діти визначали перелітних і зимуючих птахів, в аудіо запису слухали їх голоси. Грали в ігри «Долоньки», «Фрукти і овочі »  складали пазл із кленових листочків.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 11 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пункт доступу громадян до інформації державних органів влади :.
 

   Одним із пріоритетних напрямів роботи Гайворонської центральної районної бібліотеки є взаємодія між державними установами та громадянами, з метою забезпечення прозорості у прийнятті рішень владою, контролю за виконанням законодавства, підвищення рівня правової та політичної культури громадян.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 9 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Краєзнавство – пріоритетний напрямок роботи бібліотеки, що обслуговує дітей :.
 

   Краєзнавство є одним із провідних напрямків діяльності бібліотеки, і це характерна риса нашого часу, коли українське суспільство приділяє значну увагу вихованню патріотизму, знанню вітчизняної історії та літератури.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 14 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Правовий олімп. :.
 

Кожна людина живе за законами своєї держави. Як громадяни своєї країни, маємо знати її закони, свої права та обов’язки. Ми живемо у світі, де кожен залежить від усіх, а усі від кожного. Тому безвідповідальна поведінка окремої особи обов’язково позначиться на інших і стане соціальним злом.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Життя без насильства :.
 

    18 вересня  працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки разом з Гайворонським  бюро безоплатної правової допомоги провели інформаційну бесіду на тему: «Життя без насильства» для  безробітних, які стоять на обліку в районному центрі зайнятості. Присутні ознайомилися з проблемою насильства в родині, яка досить гострою є для України так і для багатьох інших країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.
    По закінченні заходу кожному учаснику були роздані інформаційні буклети .


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пишу тоді, коли говорить серце… :.
 

Кожен вечір дожидаю – 

Вийдеш ти чи ні?

Кожен вечір виглядаю

У далечині…

  Вірш «Берізка» поет  Степан Крижанівський присвятив нашій землячці, члену НСПУ, лауреату двох літературних премій   Г. С. Шарандак-Бровченко.   Берізкою, саме так ніжно він називав  нашу славетну землячку Галину Шарандак в роки їхньої юності.  Згодом вона взяла собі це за літературний псевдонім.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 17.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Нескорена душа Галини Берізки. :.
 

Наш край багатий на талановитих людей. Серед них, визначне місце відведене життю і творчості нашої відомої землячки, поетеси, людині нелегкої життєвої долі Галини Спиридонівні Бровченко (Берізка).

       17 вересня її виповнилось би 98 років. Життя і творчість Г.Берізки – багатостраждальна історія українського народу, який пройшов страхіття сталінських репресій, голодомору, страшної війни з німецькими окупантами, звірства тих, хто мав владу над ув’язненими в гулагівських таборах. У такий спосіб режими карали українку за те, що не криючись, хотіла жити у справді вільній, квітучій, щасливій Україні. Підтвердженням цьому є її слова «для невмирущих я – безсмертна, для сильних духом я жива!».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 17 * Добавил: kondo11 * Дата: 17.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Юність обпалена війною. :.
 

         З нагоди відзначення Дня партизанської слави у читальній залі дитячої бібліотеки 14 вересня з користувачами бібліотеки була проведено година історичної пам’яті «Юність обпалена війною».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День нової книги :.
 

       Кожна нова книга в бібліотеці — це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. 13 вересня  Гайворонська центральна районна бібліотека провела День нової книги, метою якого – ознайомити користувачів з новинками літератури, які надійшли до бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Сучасний український кінематограф :.
 

       Кінематограф займає важливе місце в сучасному житті. Сьогодні кіно досягло піку своєї популярності і має велику освітню і естетичну силу. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 13 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.09.2018 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст