фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 36 37 »

.: У світі Франкової казки :.
 

   У багатій палітрі Франка-казкотворця майже всі казки про тварин. Казки про тварин, на переконання письменника, найбільш імпонують дітворі. Вони люблять звірів, розмовляють з ними,особливо, коли звірі починають говорити, думати і поводитися як люди.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.08.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Таланти слова рідного краю :.
 


        Гайворонська земля славиться талановитими людьми. Серед них є велика плеяда майстрів літературного жанру.  В своїй творчості вони відображають життя і казкову природу рідного краю, мальовничого Південного Бугу, спогади дитинства, любов до матері-батька, до своїх земляків.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.08.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Відпочинь з книгою :.
 

   Літо - це велика перерва для школярів, вона дана їм для зміцнення здоров’я і духовного зростання.
Серед всього розмаїття літніх занять наші користувачі не забувають про відвідування бібліотеки.
3-го серпня в дитячій бібліотеці відбувся відкритий перегляд  нових  книг.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 7 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.08.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Нелегальна міграція: міфи та реальність :.
 

    На сьогодні трудова міграція - глобальне явище, яке має і позитивні, і негативні наслідки, залежно від того, наскільки процес міграції є узаконеним. 31 липня 2017 року працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели інформаційну годину «Нелегальна міграція: міфи та реальність» з групою безробітних, які стоять на обліку в Гайворонському центрі зайнятості. Слухачів було ознайомлено з причинами, які спонукають людей виїхати за кордон, як і де оформити робочу візу, з основними документами, які потрібно мати для виїзду за кордон та законодавчою базою. Був проведений огляд науково-популурної, правової та художньої літератури по темі заходу.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 31.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Хрещення Русі – початок історичного шляху народу» :.
 

      День Хрещення Київської Русі – державна пам’ятна дата в Україні, яку відзначають щорічно 28 липня в день пам’яті святого, рівноапостольного князя Володимира.
     З нагоди цієї видатної події в Гайворонській центральній бібліотеці організовано книжкову виставку-екскурс на тему «Хрещення Русі – початок історичного шляху народу».
     До уваги користувачів були представлені наукові, науково-популярні та художні видання з історії християнства, культури та про видатні постаті України того часу.  Користувачі бібліотеки мали змогу познайомитись з книгами  даної тематики.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 19 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Етикет на кожен день. :.
 

        25 липня 2017 року працівники центральної районної бібліотеки провели інформаційну годину «Етикет на кожен день» з відпочиваючими дитячого оздоровчого табору «Чайка». Присутні мали можливість ознайомитися з правилами етикету в різних країнах світу, відповідали на питання вікторини, приймали активну участь при розгляді різних ситуаційних завдань по етикету, також з задоволенням складали прислів’я  про етикет.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 45 * Добавил: kondo11 * Дата: 25.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Казкові всезнайки. :.
 

     Казки – наші великі вчителі, які спочатку виховують, а потім розважають. Вони вчать любити прекрасне, розрізняти добро і зло, брати приклад з веселих, добрих і чесних героїв. Працівники дитячої бібліотеки 20 липня завітали на гостину до дитячого садочку «Калинка». Бібліотекар Панченко Г. С. читала дітям українські народні казки, а потім вони обговорювали вчинки казкових героїв та відповідали на запитання казкової вікторини «З якої казки». Мета заходу: збагатити знання дітей про казку та підтримати читацький інтерес до неї.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 13 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книжкове паті романтичного жанру :.
 

    Одним із популярних в бібліотеці є читання художніх романів. Романтичні натури вибирають  для себе романи про кохання. Кохання – це те почуття, що облагороджує людину, робить її кращою. Заради коханої звершуються подвиги. «Тільки закохані мають називатися людьми», - стверджував класик.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Читай,я буду слухати. :.
 

      14.07 В рамках обласної бібліотечної акції: «Читай ,я буду слухати» бібліотекар дитячої бібліотеки Панченко Г.С. читала користувачам оповідання із збірки «По слідах веселих звірят». Це оповідання про: вовченят, оленят, ведмежат та інших маленьких звірят. Вони в своєму віці, як маленькі діти, безтурботно граються, вовтузяться один з одним. Діти полюбляють слухати про таких крихітних пухнастих, мякеньких клубочків, бо вони кумедні і безпорадні. Разом з бібліотекарем діти прослідкували шлях маленьких звірят від народження до дорослого життя. Потім ділилися враженнями про своїх домашніх улюбленців.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 21 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Закон. Право. Обов’язок. :.
 

    Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.
     13 липня працівники центральної районної бібліотеки разом з юрисконсультом Гайворонської соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді   Дмитром Миколайовичем Докійчуком провели тренінг на тему: «Закон. Право. Обов’язок.» з відпочиваючими дитячого оздоровчого табору «Чайка».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст