фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Центральна районна бібліотека
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 39 40 »

.: Чарівний серцю милий край :.
 

   «Мало любити свій рідний край, його треба ще й знати» - ці слова відомого українського поета Максима Рильського  стали  епіграфом до  віртуальної подорожі   «Чарівний серцю милий край», яка відбулась 19 травня    з учнями 4-А класу ЗШ № 1. Учасники заходу прогулялись вулицями рідного міста, відвідали його історичні пам’ятки,  пам’ятки архітектури, визначні місця рідного міста,  дізнались про цікаві факти і легенди, знайомились із  відомими людьми краю.  Діти відповідали на питання вікторини «Як добре я знаю Гайворон?». Захід підготували працівники дитячої бібліотеки.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишиванка - оберіг душі моєї :.
 

   Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки, цього року цей день припадає на 18 травня. День вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу є на сьогодні і модним трендом.

  


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Сім’я – найголовніше у житті :.
 

     Одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати День Сім’ї, яке відзначається 15 травня та було започатковане Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1989 році.       
   Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: У казки на гостинах :.
 

   15 травня Казка запросила на гостини учнів 2-Б класу , щоб дізнатися чи добре вони її знають. Діти відповідали на питання слайд-вікторини,  брали участь в конкурсах  «Розминка», «Загадки казкових героїв»,  «Телеграма від казкового героя».  Члени гуртка «Книга і лялька», що діє при дитячій бібліотеці показали присутнім лялькову виставу  «У казковім лісі». 

   Казка – це дитинство людства і його мудрість. Читайте і слухайте казки, легенди, прислів’я, народні оповідання, бо вони несуть з собою доброту  і мудрість.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 53 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Листівка для мами :.
 

       День матері - це одне із самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалася кращими художниками і поетами. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Тихі зорі вічної пам’яті :.
 

   

       Немає жодної української сім’ї, якої б війна не торкнулася своїм чорним крилом. На фронтах Другої світової війни загинуло 4481 чоловік з Гайворонського району.

     З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення - 8 травня та Дня перемоги - 9 травня працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели годину пам’яті на тему «Тихі зорі вічної пам’яті» з учнями Гайворонського професійного аграрного ліцею.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 91 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рай земний, де ми були малі… :.
 

     Наша Подільська земля багата на талановитих людей, які не забувають своєї домівки та плекають любов до рідного краю у своїй поезії.     
     У краю багатому на чорноземи і щедрому на врожаї, в селі Бандурове Гайворонського району, минуло дитинство музиканта і поета Віктора Рябоволика.
     Навчався Віктор Рябоволик в Балтському педучилищі, а згодом – педагогічному університеті  імені К.Д. Ушинського в Одесі. Професія музиканта на флоті дала змогу Віктору Рябоволику відвідати багато країн.
    Суть поетичної творчості автора в тому, щоб приносити у світ добро, красу та гармонію. Перша збірка поета «Архипелаг памяти» з’явилася майже півтора десятиліття тому в Одесі, друга у 2014 році «Втеча за обрії» в якій автор присвятив кілька віршів рідному Бандуровому.
     Нещодавно фонд Гайворонської центральної районної бібліотеки  поповнився новою поетичною збіркою «Втеча за обрії».
    Запрошуємо любителів поезії до бібліотеки!


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Біль і тривоги Чорнобиля :.
 

 

  

     26 квітня виповнюється 31 річниця Чорнобильської катастрофи. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 88 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Навчатися ніколи не пізно! :.
 

  

    21 квітня в Гайворонській центральній районній бібліотеці при Вищій народній школі завершили навчання з уроків комп’ютерної грамотності ще дві групи. Учасники занять отримали навики роботи з стандартними папками та програмами на комп’ютері, оволоділи пошуком інформації в Всесвітній мережі Інтернет та ознайомилися з цікавими та корисними Інтернет ресурсами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 68 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Планета-океан :.
 

       21 квітня до Міжнародного дня Матері-Землі в центральній районній бібліотеці в  бібліокінозалі відбувся показ документального фільму «Планета-океан» для користувачів бібліотеки.  
    Фільм покликаний пояснити деякі з найбільших природних таємниць нашої планети та ще яскравіше показати важливість того, щоб людство вчилося жити в гармонії з океаном.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 101 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст