фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

-->
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Центральна районна бібліотека
« 1 2 ... 23 24 25 26 »

.: Бібліотека – центр громади :.
 

           28 серпня  в Гайворонській центральній районній бібліотеці проведено І етап обласного  конкурсу  інновацій «Формування громадянської позиції, національної свідомості,  культури і духовності». Захід проводився з метою удосконалення діяльності бібліотек району як інформаційних, культурних, просвітницьких центрів, підтримки, розвитку та поширення кращих інновацій, спрямованих на задоволення актуальних потреб місцевих громад, створення нових послуг, якісну зміну рівня взаємодії системи «бібліотека – громада».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 83 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Любіть Україну! :.
 

   20 серпня працівники центральної районної бібліотеки провели веб-мандрівку  «Любіть Україну!» в дитячому оздоровчому таборі «Чайка».  Під час заходу було продемонстровано два відеоролика:

  •  «Відкрий Україну»  - мандрівка обласними містами України;
  •  «Мандрівка Україною»  -  топ – 5 мальовничих місць України.

   Провели  гру-вікторину «Що ми знаємо про Україну», відгадували українські загадки та закінчували другу частину  прислів’я та приказок про любов до рідної землі та Батьківщини.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літо. Бібліотека. Книга :.
 

         4 серпня 2015 року працівники Гайворонської  центральної районної бібліотеки в літньому оздоровчому таборі «Чайка»   провели книжковий бриз «Літо. Бібліотека. Книга». Книжка в житті мислячої людини відіграє унікальну роль, загострює думку, гартує душу, віддзеркалює внутрішній світ.  Діти познайомилися з новинками  науково-популярної, художньої та літератури про наш рідний край.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Школа гарних манер :.
 

     28 липня працівники районної бібліотеки в черговий раз побували   в  літньому оздоровчому таборі «Чайка». На цей раз з годиною етикету « Школа гарних манер». В інформаційному повідомленні йшла розповідь про правила гарного тону та поведінки в різних життєвих обставинах.
   З дітьми було проведено ігри  «Форма етикету на щодень», «Будь ласка», вікторину з питань етикету. Учасники заходу розіграли сценку «Як не потрібно вести себе в гостях», складали вислови про ввічливість та хороші манери.
   Більшість присутніх проявили  хороші знання з правил етикету та поведінки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 84 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Банк молодіжного гумору :.
 

         21 липня 2015 року працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки  провели в літньому оздоровчому таборі «Чайка»  гумористично-літній фреш «Банк молодіжного гумору».
        Учасники заходу ознайомилися з творами видатних гумористів та поетів рідного краю, для них були прочитані гуморески. Присутні приймали активну участь в іграх та конкурсах: «Відгадай загадку», «Склади вислів», розігрували  різноманітні гумористичні сценки. Було дуже весело, всі сміялись від душі, адже сміх – це здоров’я  і він продовжує життя.

              

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 49 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вода – еліксир життя :.
 

14 липня  працівники  центральної районної бібліотеки провели в літньому  оздоровчому таборі «Чайка»  інформаційну презентацію «Вода – еліксир життя».
    Учасники заходу були ознайомлені  з тим , яке значення має  вода в житті людини  та в навколишньому середовищі. З дітьми були проведені вправи: «Шостий зайвий» та «Словотвір», гра «Плутанка», де декілька груп дітей складали висловлення про воду,  прислів’я та приказки, активно відгадували загадки про воду. Як підсумок,  всі присутні прийняли участь в дискусіі на тему: «Вода – це добре» і «Вода – це погано», в якій доводили свої аргументи. 
              

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Толерантність – необхідність нашого часу :.
 

 

10 липня працівники  центральної районної бібліотеки провели тренінг на тему: «Толерантність – необхідність нашого часу» в дитячому оздоровчому таборі «Чайка».

Тренінг почався історією поняття толерантності, яка є необхідною умовою  миру,  демократії, сприйняття інших людей такими, якими вони є. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 71 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День нової книги :.
 

Гайворонська центральна районна бібліотека придбала нову літературу, серед якої - сучасні бестселери, романи, детективи та твори сучасної української літератури.
8 липня в інформаційно-ресурсному центрі центральної районної бібліотеки  відбувся огляд нової літератури. Любителі читання переглянули бук-трейлери, поставлені на книги сучасних бестселерів та твори сучасної української літератури. Бібліотекарі ознайомили присутніх з новими книгами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 53 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Екскурсія бібліотекою :.
 

     8 липня на екскурсію до центральної районної бібліотеки завітали учні  Таужненської ЗОШ І-ІІІ ст. з керівником гуртка  «Історія рідного краю» Смілянцем Тимуром Михайловичем.

     Працівники книгозбірні провели цікаву, пізнавальну екскурсію відділами бібліотеки.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: З родини йде життя людини :.
 

       8 липня відзначається день української  родини. Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра та Февронію – покровителів сім’ї та шлюбу. До цього свята в бібліотеці  проведено огляд літератури біля книжкової виставки  «З родини йде життя людини», яку переглянули користувачі бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст