фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Центральна районна бібліотека
« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 37 38 »

.: Тихі зорі вічної пам’яті :.
 

   

       Немає жодної української сім’ї, якої б війна не торкнулася своїм чорним крилом. На фронтах Другої світової війни загинуло 4481 чоловік з Гайворонського району.

     З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення - 8 травня та Дня перемоги - 9 травня працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели годину пам’яті на тему «Тихі зорі вічної пам’яті» з учнями Гайворонського професійного аграрного ліцею.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 88 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рай земний, де ми були малі… :.
 

     Наша Подільська земля багата на талановитих людей, які не забувають своєї домівки та плекають любов до рідного краю у своїй поезії.     
     У краю багатому на чорноземи і щедрому на врожаї, в селі Бандурове Гайворонського району, минуло дитинство музиканта і поета Віктора Рябоволика.
     Навчався Віктор Рябоволик в Балтському педучилищі, а згодом – педагогічному університеті  імені К.Д. Ушинського в Одесі. Професія музиканта на флоті дала змогу Віктору Рябоволику відвідати багато країн.
    Суть поетичної творчості автора в тому, щоб приносити у світ добро, красу та гармонію. Перша збірка поета «Архипелаг памяти» з’явилася майже півтора десятиліття тому в Одесі, друга у 2014 році «Втеча за обрії» в якій автор присвятив кілька віршів рідному Бандуровому.
     Нещодавно фонд Гайворонської центральної районної бібліотеки  поповнився новою поетичною збіркою «Втеча за обрії».
    Запрошуємо любителів поезії до бібліотеки!


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.05.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Біль і тривоги Чорнобиля :.
 

 

  

     26 квітня виповнюється 31 річниця Чорнобильської катастрофи. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 85 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Навчатися ніколи не пізно! :.
 

  

    21 квітня в Гайворонській центральній районній бібліотеці при Вищій народній школі завершили навчання з уроків комп’ютерної грамотності ще дві групи. Учасники занять отримали навики роботи з стандартними папками та програмами на комп’ютері, оволоділи пошуком інформації в Всесвітній мережі Інтернет та ознайомилися з цікавими та корисними Інтернет ресурсами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 65 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Планета-океан :.
 

       21 квітня до Міжнародного дня Матері-Землі в центральній районній бібліотеці в  бібліокінозалі відбувся показ документального фільму «Планета-океан» для користувачів бібліотеки.  
    Фільм покликаний пояснити деякі з найбільших природних таємниць нашої планети та ще яскравіше показати важливість того, щоб людство вчилося жити в гармонії з океаном.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 97 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Доля планети в наших руках :.
 

  20 квітня до Всесвітнього дня довкілля в центральній районній бібліотеці була представлена книжкова виставка «Доля природи в наших руках».
  Працівник бібліотеки Оксана Березовська розповіла, що мета екологічної виставки виховувати у користувачів  бережливе ставлення до природи, формування почуття відповідальності перед майбутніми поколіннями та збереження  навколишнього  середовища і розумне господарювання.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 69 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга в сучасному форматі :.
 

  За допомогою книги кожна з культур має можливість розповісти про себе не лише сучасникам, а й наступним поколінням. Книги дають людям доступ не тільки до ідей і знань, але також духовним і моральним цінностям. Вони знайомлять нас з життям та історією народів різних країн. В світі з появою новітніх технологій набули популярності електронні книги, а маючи доступ до Всесвітньої мережі Інтернет кожний бажаючий має змогу почитати улюблену книгу он-лай.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Великодній хенд-мейд :.
 

     Кожна писанка - це ніби маленький світ. Написання писанок – одна з найдревніших традицій наших пращурів. Перетворювати звичайне куряче яйце на чарівну писанку за старих часів уміла кожна слов'янська жінка.
    Писанка – це любов до усього живого і прекрасного, дивовижного, яка поєднує в собі естетичні та духовні якості, а якщо вона створена власними руками – це ще й найкращий подарунок для рідних та друзів.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 89 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Великодні візерунки :.
 

 

   Найсвітліше та найголовніше свято всіх християн – світле Христове Воскресіння, або Пасха.
   Свято Воскресіння зберегло своє значення, як диво оновлення людини й природи, як традиція, що несе у світ радість та мир.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 59 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Великодні традиції України. :.
 

   12 квітня весь світ відзначає Всесвітній день авіації і космонавтики — пам'ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 59 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.04.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст