фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Центральна районна бібліотека
« 1 2 3 4 ... 21 22 »

.: Казкові всезнайки. :.
 

     Казки – наші великі вчителі, які спочатку виховують, а потім розважають. Вони вчать любити прекрасне, розрізняти добро і зло, брати приклад з веселих, добрих і чесних героїв. Працівники дитячої бібліотеки 20 липня завітали на гостину до дитячого садочку «Калинка». Бібліотекар Панченко Г. С. читала дітям українські народні казки, а потім вони обговорювали вчинки казкових героїв та відповідали на запитання казкової вікторини «З якої казки». Мета заходу: збагатити знання дітей про казку та підтримати читацький інтерес до неї.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 11 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книжкове паті романтичного жанру :.
 

    Одним із популярних в бібліотеці є читання художніх романів. Романтичні натури вибирають  для себе романи про кохання. Кохання – це те почуття, що облагороджує людину, робить її кращою. Заради коханої звершуються подвиги. «Тільки закохані мають називатися людьми», - стверджував класик.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Читай,я буду слухати. :.
 

      14.07 В рамках обласної бібліотечної акції: «Читай ,я буду слухати» бібліотекар дитячої бібліотеки Панченко Г.С. читала користувачам оповідання із збірки «По слідах веселих звірят». Це оповідання про: вовченят, оленят, ведмежат та інших маленьких звірят. Вони в своєму віці, як маленькі діти, безтурботно граються, вовтузяться один з одним. Діти полюбляють слухати про таких крихітних пухнастих, мякеньких клубочків, бо вони кумедні і безпорадні. Разом з бібліотекарем діти прослідкували шлях маленьких звірят від народження до дорослого життя. Потім ділилися враженнями про своїх домашніх улюбленців.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 18 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Закон. Право. Обов’язок. :.
 

    Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.
     13 липня працівники центральної районної бібліотеки разом з юрисконсультом Гайворонської соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді   Дмитром Миколайовичем Докійчуком провели тренінг на тему: «Закон. Право. Обов’язок.» з відпочиваючими дитячого оздоровчого табору «Чайка».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 22 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Герої детективного жанру :.
 

 

   Детективи – це самий чудовий, захоплюючий і різноманітний жанр в літературі. Найбільше детектив люблять, звичайно ж, за загадку. Більшість читачів детективних романів давно вийшли з дитячого віку, але любов відгадувати загадки залишилась. Детектив – це як розгадування кросвордів, тільки набагато цікавіше. Ви можете міркувати про мотиви героїв, представляти, як вчинили на їх  місці, аналізувати ситуацію з різних позицій.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 26 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Толерантність – елемент світогляду і культури :.
 

   7 липня працівники центральної районної бібліотеки провели тренінг на тему: «Толерантність – елемент світогляду і культури» для відпочиваючих дитячого оздоровчого табору «Чайка».
   Діти дізналися про Декларацію принципів терпимості, ухвалену ЮНЕСКО; про принципи толерантності та їх дотримання; про вміння ладнати з різними людьми.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 22 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Купайло іде - молодь за собою веде :.
 

       Найколоритніше та найцікавіше свято Івана Купала, яке українці відзначають у ніч із 6 на 7 липня. Цей день завжди був пов'язаний з безліччю вірувань, прикмет, обрядів і навіть заборон. Згідно з давніми традиціями, Івана Купала - свято сонця, тому найважливіша роль в обрядах відведена силі вогню.
   6 липня працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели народознавчу подорож на тему: «Купайло іде - молодь за собою веде» з юнацтвом бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 19 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ти і твоє здоров’я :.
 

       Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та усе стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла.
     Працівники центральної районної бібліотеки разом з районним лікарем наркологом  поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною провели тренінг на тему: «Ти і твоє здоров’я» з дітьми, які відпочивають в дитячому оздоровчому таборі «Чайка».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 19 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.07.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Конституція – втілення державотворення :.
 

    Конституційні традиції, притаманні нашій державі з давніх-давен. Саме український народ першим у Європі створив конституцію, яка відома під назвою «Конституція Пилипа Орлика» (1710 рік.).
     Прийняття Конституції, стало одним з найважливіших етапів в історії України. Закон закріпив всі правові основи нашої незалежної країни, її територіальну цілісність і суверенітет, забезпечив права громадян, сприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вогонь війни у пам’яті навічно :.
 

           22 червня з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні центральна районна бібліотека оформила виставку-пам'ять «Вогонь війни у пам’яті навічно» для користувачів бібліотеки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст