12 березня на абонементі КЗ «Гайворонської міська публічна бібліотека» оформлено викладку пам’ять «Безсмертна слава у віках» до 77-ї річниці визволення Гайворонського району від німецько-фашистських загарбників, для користувачів бібліотеки.
9 березня працівники КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» спільно з Гайворонським політехнічним коледжем вшанували пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – геніального поета, художника, мислителя який відомий не лише в Україні, але й у всьому світі.
9 березня українська громадськість відзначає 207-му річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка. «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, - писав про Кобзаря І. Франко. – Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».
У КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» оформлено поетичну вітрину «За спогади – нема святіше ноші…» до 90-річчя від Дня народження поета-земляка Станіслава Савовича Стриженюка – поета, члена Національної спілки письменників України, уродженця села Гайворон (нині місто Гайворон), знакової фігури культурно-мистецького середовища Одеси. Станіслав Стриженюк працював начальником управління культури, головним редактором Одеської кіностудії.
Що таке любов? Це питання споконвіку хвилює людей. Кажуть, без любові життя нічого не варте. Та ніхто не може визначити, що то за почуття, яке захоплює людину та робить її щасливою… Для когось це - материнська мудрість, яка є духовним надбанням дітей, сімейні стосунки побудовані на обов’язку, відповідальності, мудрій любові й вимогливій мудрості батька й матері, самі стають величезною виховною силою.
24 лютого на абонементі Гайворонської ЦРБ до 150 річчя від дня народження Лесі Українки була проведена з користувачами літературна мандрівка «Життєві дороги Лесі Українки». Метою заходу була популяризація творчої спадщини Лесі Українки та літератури про її життя.
21 лютого традиційно відзначають Міжнародний день рідної мови. Працівники бібліотеки провели літературну подорож для користувачів «З любов’ю до рідної мови». Присутні ознайомилися з історією походження української мови, цікавими фактами, славетними майстрами рідного слова, добрими порадниками та помічниками – різноманітними книгами, словниками з української мови.
20 лютого - пам’ятний день про подвиг учасників Революції Гідності та Героїв небесної Сотні. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Усім воїнам Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Героя України
Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану. Більше 30 років минуло відтоді, але рани цієї війни кровоточать і досі. Гайворонська центральна районна бібліотека підготувала до цієї дати книжкову викладку «Афганістан : спогади не вмирають». До уваги відвідувачів бібліотеки представлені книги про війну в Афганістані, фотографії учасників бойових дій – наших земляків, статті із місцевих газет, художні твори в яких відображено мужність і героїзм наших бійців.