фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » 2017 » Вересень » 28

.: Мандруйте у світ книги разом з бібліотекою :.
 

      З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек Гайворонська центральна районна бібліотека для користувачів та жителів міста організувала акцію «Стань читачем сьогодні»,  яка діяла 28 вересня.
      На передодні акції працівники бібліотеки роздали флаєри та акційні листівки «Стань читачем сьогодні», де кожен бажаючий, завітавши до бібліотеки, мав змогу безкоштовно: стати користувачем бібліотеки; обрати кращі книги, цікаві журнали; книги в електронному форматі; скористатися Інтернетом та   Wi-Fi; переглянути відеоролики у «Бібліокінозалі»: «Найкрасивіші бібліотеки світу», «Найвідоміші бібліотеки світу», «Незвичайні бібліотеки світу.
    На протязі дня для користувачів діяла книжкова виставка «Мандруйте у світ книги разом з бібліотекою» де учасникам пропонували ознайомитися з цікавими книгами різноманітної тематики і на будь-який смак. Щоб стати ближчим до книги молоді пропонували скористатися можливістю відчути себе справжнім бібліотекарем. Присутні здійснювали пошук запропонованих книг в алфавітному каталозі та  фонді бібліотеки. За знайдену книгу отримували заохочувальні призи.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.09.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Світ чудес – дитяча бібліотека. :.
 

  До Всеукраїнського Дня  бібліотек 28 вересня  в дитячій бібліотеці бібліотекар Загарій Н. А познайомила  вихованців дитячого садка «Калинка»  з відділами бібліотеки, розповіла, що бібліотека – це, дім де живуть книги і їх тут дуже багато цікавих і яскравих. Провела з ними казкову вікторину. В світі існує безліч книжок, але перше знайомство малят відбувається з казкою. Вони дружно занурились в казково-книжкову країну і показали своє знання казок. Подорож по бібліотеці продовжилась в читальній залі мульткруїзом за мотивами українських народних казок. Наші майбутні користувачі розширили свій світогляд і отримали частину любові і тепла від бібліотекарів.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 38 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.09.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст