Етикет (від французького "etiquette") - це слово, що означає манеру поведінки, тобто правила чемності, ввічливості та толерантності що прийняті в суспільстві.
Норми етикету є "неписаними", тобто мають характер певної своєрідної угоди між людьми, щодо дотримання певних стандартів поведінки. Кожна культурна людина повинна не тільки знати і дотримуватися основних норм етикету, але й розуміти необхідність існування визначених правил і взаємин між людьми. Манери людини є індикатором багатства внутрішнього світу людини, вони відображають моральний та інтелектуальний розвиток.
6.07 фольк мозаїка «Свято Івана Купала» проведена дитячою бібліотекою в оздоровчому таборі «Чайка». Бібліотекар надала дітям змістовну інформацію про дивовижне прадавнє свято. Як наші пращури його відзначали, про повір’я і таємниці природи , адже напередодні свята всі трави та квіти мають магічну силу. Свято Івана Купала давні слов’яни відзначали в ніч літнього сонцестояння – найкоротшу ніч в році. Вони дуже шанували сонце. Його прообразом на землі був вогонь, тому і здавалося людям, що вогонь у цю ніч найбільш життєдайний. Ця інформація спонукає дітей до роздумів над минулим нашого народу і сьогоденням.