фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

Рішення Гайворонської міської ради

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 

Історія Чемерпільської б/ф № 26

        

        Після війни в 1949 році в приміщенні старої сільської ради було відкрито сільську бібліотеку. Це було великою подією для села. Люди щовечора збиралися там, читали і обговорювали книги. Самі ж вони і комплектували свій улюблений заклад цікавими книгами. Завідував бібліотекою Закерничний Уліян Никифорович.
        На зміну йому у 1956 році прийшла Мельниченко Галина Іванівна, яка теж вклала душу в улюблену справу.
        В 1961 році бібліотеку прийняла Брозінська Наталя Єгнатівна.
        У 1973 році сільська книгозбірня відсвяткувала новосілля. Вона розмістилася в новому щойно збудованому приміщенні. Це було просторе, світле приміщення з трьох кімнат.
        В новому приміщенні розпочала свою трудову діяльність Тростянецька Т.К.
        Для підвищення рівня обслуговування жителів села систематично проводилися міжрайонні семінари бібліотечних працівників. Так, наприклад, згідно наказу №26 по Гайворонському відділу культури 17 квітня 1973 року в селищі міського типу Вільшанка був проведений семінар на тему "Завдання сільських бібліотек по пропаганді виробничої та економічної літератури серед різних груп читачів”, в якому брали участь працівники бібліотек сіл Чемерполя Тростянецька Т.К. та Березівка Шаповал З.А.
        В 1978 році прийшла працювати до бібліотеки Плетінко Катерина Данилівна. За фахом вона була вчителька англійської мови. І не дивно що до бібліотеки потягнулися всі учні місцевої школи, адже Катерина Данилівна не тільки уміла рекомендувати цікаві книги, проводити масові заходи, а й допомагала своїм читачам у навчанні.
        З 1988 по 1990 роки завідувала бібліотекою Брозінська Валентина Іванівна.
        З 1990 року сільській книгозбірні працювала Бадюл Марія Григорівна. Це був високоосвічений працівник, яка мала вищу бібліотечну освіту і 20 років стажу методиста в Ленінградській бібліотеці. Вона дуже любила свою професію і жила бібліотекою. В усі свої справи залучала всю свою сім’ю, яка з радістю допомагала їй.
        З 1998 року і по даний час в бібліотеці працює Ткачук Ліна Василівна. Бібліотеку відвідують 550 читачів ( з них 80 юнацтва і 100 дітей), книговидача становить 11000.

 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. +380686465228
E-mail: libgayvoron@i.ua

Ми в соціальних мережах
skype - bibliotekahv
Facebook - hayvoron.library
Instagram - @hayvoron_library

Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст