фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » 2016 » Лютий » 10 » Все починається з кохання
15:53
Все починається з кохання

     14 лютого - День закоханих, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення, завдячуючи якому продовжується життя на землі.
     Працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки провели свято в Гайворонському професійному аграрному ліцеї для учнів на тему: «Все починається з кохання». Розпочалось свято переглядом відео про історію виникнення Дня закоханих та інформаційним екскурсом про святкування цього дня у різних країнах світу.
Святкування Дня закоханих носить більш сентиментальний та ліричний характер, але для справжніх почуттів замало бути лише зовнішньо привабливим, потрібно ще й бути мудрим, кмітливим, винахідливим, володіти почуттям гумору та логіки. Тому захід був у розважально-ігровій формі, з конкурсами, і кожен учасник мав можливість показати свої здібності та уміння. 
Всі учасники були поділені на команду хлопців та дівчат. Учасники демонстрували свої знання українських народних пісень, обізнаність з сучасними фільмами, мультфільмами, акторами та відомими мультиплікаційними персонажами, свою кмітливість, винахідливість, логіку та швидкість мислення, толерантність, повагу один до одного, здатність допомогти та зрозуміти один одного, інколи лише за допомогою жестів. У конкурсах усі учасники отримували заохочувальні подарунки та солодощі. 
З учасниками була проведена інформаційна година «Збережи своє кохання» за проектом «Турбота про жінку – впевненість у майбутньому». Учасники активно дискутували на питання щодо погляду молоді на сучасні взаємостосунки з протилежною статтю та погодились із тим, що з часом традиції змінились. Але наше завдання залишається попереднім - зберегти свої цінності, погляди, своє здоров’я та, не дивлячись на перешкоди, бути обачними у своїх діях, вчинках, планувати своє майбутнє та реалізовувати свої задуми. 
Під час заходу учасники були розділені на дві команди, проте всі  конкурси щоразу доводили, що насправді ні хлопці без дівчат, ні дівчата без хлопців окремо бути не можуть, всі життєві завдання ми можемо виконувати лише в парі, доповнюючи один одного. Тому взаємоповага, взаєморозуміння, дружба, любов і кохання мають панувати між нами кожного дня. 

 

  
  
  
  
  

  
  

  
  

  
  

  
  

  
  

 

Категорія: Центральна районна бібліотека | Переглядів: 150 | Додав: kondo11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст