фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » 2018 » Липень » 5 » Толерантність врятує світ
16:39
Толерантність врятує світ

   Толерантність набуває особливого значення в наш час, коли відбуваються сутички в суспільствах, конфлікти міжнаціонального та міждержавного рівнів. Останнім часом люди часто не погоджуються з позицією інших, яка не збігається з особистою, реагують надто агресивно і навіть серед рідних стає важкою дорога до компромісу.
   Найкращий спосіб домогтися толерантності в суспільстві – це дати з дитинства людям максимум доступної і зрозумілої інформації про те, як живе людина, яка чимось від інших відрізняється, які у неї потреби, які проблеми, які має можливості та чим може бути корисною для суспільства. Бо для кожної людини найціннішими  та найважливішими знаннями є ті, до яких вона дійшла власним розумом, відчуваючи на собі все емоційно, співставляючи та аналізуючи отриману інформацію.
   5 липня працівники Гайворонської центральної районної  бібліотеки спільно з любительським об’єднанням «Дивосвіт» при районному будинку культури провели ігровий розважальний тренінг «Толерантність врятує світ» з дітьми в оздоровчому таборі «Чайка».
   Почався захід інформацією та спілкуванням про толерантність та толерантні відносини. Діти розповідали, як вони проявляють толерантність до оточуючих, кожен відверто ділився - яких саме рис бракує, щоб назвати себе 100% толерантною людиною. Під музичний супровід були проведені практичні вправи: «Унікальні листочки», «Віддай мені», «Підтримка», «Сходинки взаємин». Учасники відстоювали своїх друзів, розповідали про унікальність та особливість один одного, як важливо розуміти та підтримувати ближніх, а також визнали, що саме завдяки тому, що всі різні, існує гармонія у стосунках. Переглянувши мультфільми, – «Про всіх на світі» та «Злі пташки», побудували два шляхи: до гармонійних та толерантних стосунків і зворотний.
   На завершення створили емблему толерантності, окресливши контури долонь зі смайликами. Тренінг дітям сподобався – це зрозуміло з їх висновку: «Ми завжди на когось впливаємо, хочемо ми того, чи ні! І то вже залежить від нас, яким буде той вплив. Слід, який ми залишаємо, нехай навіть дуже маленькими діями добра – неможливо ніколи стерти!».

   

Категорія: Центральна районна бібліотека | Переглядів: 26 | Додав: kondo11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст