фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » 2015 » Вересень » 23 » НАВІГАТОР У СВІТІ ПРОФЕСІЙ
14:17
НАВІГАТОР У СВІТІ ПРОФЕСІЙ

    Вибір професії - надзвичайно важливий і відповідальний крок у житті кожної людини: відповідальний не лише перед самим собою, а й перед іншими людьми. Зовсім скоро перед старшокласниками постане гостре та зовсім непросте питання вибору майбутньої професії. А як зробити правильний вибір? Як зорієнтуватися серед розмаїття професій та обрати ту єдину, яка принесе задоволення самій людині та користь суспільству, державі? 
16 та 23 вересня працівники центральної районної бібліотеки провели профорієнтаційні тренінги «Навігатор у світі професій» з учнями 9, 10 та 11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2 м.Гайворон. Почались тренінги з гумористичного діалогу старшокласників, у підсумку якого всі дійшли висновку – успіх у житті на 90% залежить від самої людини, можливості батьків, знайомства та інше – вагомі, але лише бонуси. 
    Під час мозкового штурму учні розбирали поняття «професія-спеціальність-посада» та закріпили це на прикладах. Вправа «Гра мотивів» зробила статистику основних причин та ознак, за якими старшокласники обиратимуть собі професію. Найбільш значущими мотивами стали: заробіток, перспективність працевлаштування, відсутність проблем при вступі у навчальний заклад та професії, які дозволяють проявити свої здібності. Під час вправи «Пантоміма» учні показували за допомогою жестів заняття, які характеризують професію, написану на їх картках, інші учасники відгадували. Далі старшокласники ранжували професії на: сучасні, престижні та професії, які завжди потрібні. 
    На завершення кожен учень розбирав свій «алгоритм вибору професій», який складається з «хочу-можу-треба». Серед переліку занять, якими старшокласники бажали б займатися, можуть займатися згідно їх умінь, навичок та схильностей та тих, яких на сьогодні потребує сучасне суспільство необхідно було знайти свою «зону оптимального вибору», яка відповідала б усім трьом пунктам.  

 

 

   
 
 
 

   
   
  

   
   
   
   
   
   
   
  
   


  

Категорія: Центральна районна бібліотека | Переглядів: 54 | Додав: kondo11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст