фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » 2016 » Лютий » 8 » Майбутнє варто планувати
15:13
Майбутнє варто планувати

     Наразі, коли інститут шлюбу зазнає не найкращих часів, особливого значення набуває пропаганда здорового способу життя та традиційних сімейних цінностей. Адже від сімейного благополуччя залежить самопочуття людини, в сім’ї відбувається становлення особистості та формуються основи світогляду. Від цього залежить і благополуччя всієї держави в цілому.
     Важливою складовою поняття здоров’я є репродуктивне здоров’я. Згідно з визначенням Програми дій Міжнародної конференції з народонаселення та розвитку – це стан повного фізичного, розумового й соціального благополуччя щодо репродуктивної системи та її функцій і процесів.
Гайворонська центральна районна бібліотека працює спільно з Гайворонською громадською організацією «Жіноче інформаційне агентство» за програмою «Здоров’я жінок України», за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в проекті «Турбота про жінку – впевненість у майбутньому». В інформаційно-ресурсному центрі бібліотекарі проводять інформаційні години, огляди тематичної літератури та переглядають відеоролики, присвячені плануванню сім’ї та збереженню репродуктивного здоров’я. Учасники активно дискутують на питання щодо погляду сучасної молоді на взаємостосунки з протилежною статтю. Виконуючи вправи та практичні завдання індивідуально та в групах, молодь дізнається про те, що стан здоров’я багато в чому визначається способом життя людини, відповідальним ставленням до свого здоров’я, а також рівнем інформованості про основи репродуктивного здоров’я, можливості та способи його збереження та реалізації репродуктивних прав.
     Юнаки та дівчата погоджуються з тим, що планування сім’ї складається з простих кроків: дізнаватися, піклуватися, відповідально ставитися один до одного. Всі учасники отримують цікаві та корисні інформаційні матеріали: буклети, брошури, зелені браслети, листівки з адресами (лікувальних установ України, які займаються репродуктивним здоров’ям), список сайтів на яких можна ознайомитися з інформацією про репродуктивне здоров’я. Майбутнє варте того, щоб його планувати та турбуватися про нього!  

 

  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

Категорія: Центральна районна бібліотека | Переглядів: 137 | Додав: kondo11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст