фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Центральна районна бібліотека
« 1 2 ... 32 33 34 35 36 ... 39 40 »

.: День творчої ініціативи «Я пропоную свій досвід» :.
 

     З метою підвищення фахової майстерності бібліотечних працівників Гайворонського району на базі Бандурівської  бібліотеки-філії №3  проведено День творчої ініціативи  «Я пропоную свій досвід».

     Базу для проведення заходу вибрали не випадково. Завідуюча бібліотекою Маліновська Галина Іванівна   працює в  книгозбірні більше 30 років і має гарний досвід роботи,  вартий запозичення.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 83 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Безперервна освіта – пріоритет впевненого майбутнього :.
 

 

    Золотава осінь – дивовижна пора року з великим потенціалом. Недарма у наших предків новий рік починався восени. Саме зараз – найвдаліший час, щоб переглянути свої плани, погляди, здобути нові знання.
    Безперервна освіта необхідна для того, щоб наше життя не перетворилося на звичайне шаблонне і стереотипне існування. Сьогодні практично неможливо уявити будь-яку сферу діяльності без інформаційних технологій. Знання азів володіння комп'ютером необхідно не тільки фахівцям, але і громадянам всіх категорій, які бажають користуватися благами прогресу і відчувати комфорт у сучасному значенні цього слова.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Подумай про майбутнє - обери життя :.
 

       19 жовтня працівники центральної районної бібліотеки організували зустріч учнів 8 та 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з районним лікарем-наркологом поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною.

       Зустріч була проведена з метою профілактики шкідливих звичок, попередження про згубний вплив наркотичних та психотропних речовин, популяризація здорового способу життя.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 188 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Шляхами козацької слави :.
 

      День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.  Козак в уявленні українця — це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 163 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Рабство за власним бажанням :.
 

        12 жовтня працівники центральної районної бібліотеки організували зустріч учнів 9 та 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з районним лікарем-наркологом поліклінічного відділення КЗ Гайворонської центральної районної лікарні – Мельник Ларисою Олексіївною.
    На заході мова йшла про епідемію ХХІ століття – згубність впливу спиртних, наркотичних речовин та механізм їх впливу на організм людини, а особливо підлітків. Захід проходив у формі дружньої розмови лікаря та учнів. Старшокласники ставили багато питань, внаслідок чого виникали бесіди-дискусії.  Спілкуючись з лікарем-наркологом, учні доходили істини щодо тютюнопаління,  алкоголізму, наркоманії та наслідків, до яких неминуче призводять ці фактори – ураженням ВІЛ та СНІДу.
    Лікар зазначила, що наркоманія практично не виліковується і не варто заради хвилинного задоволення ризикувати власним здоров’ям


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 61 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Від мрії до професії :.
 

     Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини і дуже важливо не помилитися у виборі життєвого шляху, адже від цього залежить багато чого: і матеріальний достаток, і коло спілкування, і інтереси, і щастя в житті.
     6 жовтня 2016 року працівники центральної районної бібліотеки провели бесіду-тренінг на тему: «Від мрії до професії». Як зробити правильний вибір, куди і на кого йти вчитися далі, як зорієнтуватися в цьому безмежному морі, і вибрати серед них саме ту професію, яка допомогла б успішно розпочати трудову діяльність -  саме про це йшла мова з учнями 10-11кл. ЗШ№1 м.Гайворон.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 89 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Європа далека і близька :.
 

Працівники центральної районної бібліотеки провели віртуальну подорож «Європа далека і близька» з учнями професійного аграрного ліцею та користувачами інформаційно-ресурсного центру «Бібліоміст». Учасники «помандрували» найцікавішими місцями країн Європи, найкрасивішими бібліотеками та познайомились з найпопулярнішими вищими навчальними закладами Європи.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бібліотечний Non-Stop до Всеукраїнського Дня бібліотек :.
 

29 вересня - напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек працівники центральної районної бібліотеки провели бібліотечний Non-Stop з учнями професійного аграрного ліцею.

За допомогою зображених героїв книг учні відгадували та називали книгу та автора. Літературні знання закріпили вікториною. Перерахувавши всі чудеса світу, України, Кіровоградщини та Гайворонщини, учасники складали пазли деяких із чудес. В силу того, що новітні технології набирають все більших обертів у розвитку суспільства, а сучасна молодь не уявляє вже свого життя без них, був проведений ряд практичних завдань про Всесвітню мережу інтернет та все, що пов'язує її з електронною інформацією.

На завершення учні переглянули відео про найкрасивіші, найбільші бібліотеки світу, найнезвичайніші бібліотечні будівлі світу та цікаві факти з бібліотечної історії.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 66 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Планування майбутнього – запорука впевненості :.
 

 

 До Всесвітнього дня контрацепції, який проводиться щорічно з 2007 року 26 вересня бібліотекарі центральної районної бібліотеки провели інформаційну годину на тему: «Планування майбутнього – запорука впевненості». Бібліотекарі розповіли користувачам юнацького віку про збереження репродуктивного здоров'я, були зачитані кілька історій з життя та показані життєві відео з історіями, від яких ніхто не застрахований.
   Всі учні отримали роздатковий матеріал - брошури та буклети за проектом «Майбутнє варто планувати».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 49 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Третє тисячоліття: рабство існує :.
 

   

21 вересня  бібліотекарі відділу обслуговування центральної районної бібліотеки  провели  тренінг  «Третє тисячоліття: рабство існує» для студентів Гайворонського політехнічного коледжу.
 Тренінг  розпочався з ознайомлення студентів з інформацією про нелегальну міграцію українців, які виїхали за кордон у пошуках високооплачуваної роботи та кращого життя.
 Демонструвалися відео-ролики на тему працевлаштування за кордоном, можливість попадання у рабство під час трудової міграції та торгівля дітьми.
Було проведено ряд вправ:  гра «Шнурівка» - аргументи «За» і «Проти» виїзду за кордон; «Плями на сонці»  - які неприємності можуть статися при виїзді за кордон.
На завершення працівники ЦРБ ознайомили студентів з книгами відповідної тематики,  друкованою продукцією  та роздали буклети: «Що потрібно знати про роботу за кордоном», «Третє тисячоліття: рабство існує», та порадили куди можна звернутися за допомогою, опинившись у скрутному становищі при виїзді за кордон.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 59 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст