фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Центральна районна бібліотека
« 1 2 ... 15 16 17 18 »

.: Життя – як театр, театр – як життя :.
 

    Міжнародний день театру відзначається 27 березня. Це не просто професійне свято майстрів сцени, це так само свято мільйонів шанувальників театрального мистецтва.
    До Міжнародного дня театру в центральній районній бібліотеці відбулась інформаційна година та огляд біля виставки «Життя – як театр, театр – як життя». 
    Мова йшла про історію театру, про видатних акторів та драматургів. Учні називали своїх улюблених акторів – українських, зарубіжних та розповідали про них.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 94 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: 28 квітня – Всесвітній день охорони праці :.
 

 

Міжнародною Організацією Охорони Праці 28 квітня було оголошено Всесвітнім днем охорони праці.
Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 113 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Поезія – це завжди неповторність :.
 

 

  Відродження, розквіт усього живого відбувається навесні. Так і поетичне слово пробуджує людину, бо поезія – це життя, а воно розквітає весною.
Серед кращих винаходів людства поетичне мистецтво займає почесне місце. Скільки століть люди намагаються розумом пояснити чудо поезії! Чому вірші здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на подальшу боротьбу? Або, навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. Як вдається поетам так глибоко проникати в людські почуття? Вона може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні питання сучасної людини.
27 березня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся вечір: «Поезія – це завжди неповторність», присвячений до Всесвітнього дня поезії. 
Запрошеним та гостям було продемонстровано презентацію з історії поезії до сьогодення. Читали вірші Ліни Костенко – перлини сучасної української поезії, рядками поетичного слова якої був названий захід. Нещодавно у Ліни Костенко відбувся ювілей – 85 років.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 54 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Дім» :.
 

 

    25 березня в центральній районній бібліотеці в бібліокінозалі учні професійного аграрного ліцею та відвідувачі бібліотеки переглянули документальний фільм «Дім», який був заборонений у 36 країнах світу. 
Фільм майже повністю складається з демонстрації різноманітних місць Землі з висоти пташиного польоту, що не може не вразити. Голос за кадром розповідає про екологічну катастрофу, що загрожує планеті. Ілюструються глобальні проблеми людства.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Здоров’я молоді – майбутнє країни :.
 

 

    26 березня працівники центральної районної бібліотеки провели годину корисних порад «Здоров’я молоді – майбутнє країни» з учнями 9 та 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2. м.Гайворон.
    Була проведена бесіда про здоров’я людини в цілому – що, зазвичай, стає фактором порушень стану здоров’я, про різні шкідливі звички. Учні читали прислів’я, приказки, афоризми та вірші про шкідливі звички та здоров’я. 
Разом учні вивели свою формулу здоров’я – 11 правил, яких необхідно дотримуватись для того, щоб бути здоровим, завжди в прекрасній формі та чудовим настроєм.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Читай як я, читай краще мене :.
 

24.03. Бенефіс дитячої творчості: "Читай як я, читай краще мене". На книжковій виставці виставлені книги, за читацьким формуляром Сходзінської Олександри учениці 6Б школи - гімназії №5. До них Саша написала не тільки відгуки про прочитане, але й свої висновки, чому цю книгу треба прочитати одноліткам. Біля виставки вона ділилась своїми враженнями від прочитаного і рекомендували друзям прочитати ту чи іншу книгу. Також на виставці виставлені деякі її малюнки. Якщо людина талановита, то талановита в усьому, Олександра ще й успішно навчається в музичній школі.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 89 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Від мрії до професії: формула успіху :.
 

 

18 березня з учнями 10 класу ЗОШ І-ІІІ  ст. №1 був проведений тренінг з профорієнтації: «Від мрії до професії: формула успіху». Зовсім скоро школа залишиться позаду й учорашнім десятикласникам потрібно буде зробити життєво важливий вибір – визначитися з майбутньою професією.
Під час тренінгу було проведено ряд вправ: «Професія. Спеціальність. Посада.», «Ранжування професій», складали з окремих слів прислів’я та приказки, визначали професії за видами: необхідні, перспективні та сучасні.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Листи Надії Савченко :.
 

 

Доля української льотчиці Надії Савченко , яка перебуває в російському полоні,  не залишила байдужими учнів 3-Б класу ЗШ №1. Діти вражені її мужністю та незламністю. Щоб підтримати Надію вони власноруч виготовили листівки, написали листи-підтримки та надіслали в Москву за адресою Матросская тишина, 18. Слава Герою України!

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Торгівля людьми: сучасний прояв рабства :.
 

 

    Працівники центральної районної бібліотеки провели виховну годину в професійному аграрному ліцеї на тему: «Торгівля людьми: сучасний прояв рабства». 
Почалась виховна година бесідою та опитуванням учнів про бажання навчатися, працювати чи подорожувати за кордоном.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 42 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Шарф – невід'ємний аксесуар жіночого гардеробу :.
 

 

    Надзвичайна краса жінки проявляється в її внутрішньому світі, її доброті та людяності. Проте, жіноча краса проявляється також і в її почутті стилю та смаку. Жінки підкреслюють свою внутрішню вроду зовнішнім виглядом - макіяжем, зачіскою і, звісно ж, одягом.
Навесні кожна жінка бажає виглядати неперевершено та стильно, адже це додає настрою в прохолодну погоду. За допомогою лише однієї деталі гардеробу можна створити довершений та неповторний образ.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст