фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Центральна районна бібліотека
« 1 2 ... 14 15 16 17 18 »

.: Рабство за власним бажанням :.
 

    29 квітня працівники центральної районної бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями 9 та 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на тему: «Рабство за власним бажанням».
Почався захід бесідою про шкідливі звички, які впливають на стан здоров’я людини. Далі учні брали участь у практичних завданнях: «Здоровий спосіб життя – це…», «Народна мудрість», «Альтернатива шкідливим звичкам».
    Учні отримали роздатковий матеріал – буклети про здоровий спосіб життя.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 70 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Низький уклін учасникам АТО :.
 

    Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна. 
    Боротьба за перемогу стала всенародним рухом.  Мужність і героїзм, відвагу і самопожертву, відчайдушність та бойове братство наші воїни демонструють  кожного дня, кожної години, кожної миті! 
    Сучасна молодь не лише знає свою історію, сьогодні вона її творить. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України. В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Так у багатьох населених пунктах нашого району, інших міст та селищ України, - щоб віддячити своїм героям-землякам, організовують щирі, по-родинному теплі зустрічі. В Гайворонській центральній районній бібліотеці 24 квітня відбулась зустріч з героями, очевидцями, безпосередніми учасниками бойових дій в зоні АТО – Сальченко Костянтином та Маліновичем Сергієм, які повернулися із зони бойових дій і на даний час перебувають на службі у військкоматі. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 111 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Палітра сучасного хендмейду :.
 

Палітра сучасного хендмейду


    16 квітня в бібліотеці Гайворонського політехнічного коледжу художник централізованої бібліотечної системи – Лариса Григорівна Смоковенко провела зі студентами майстер-клас з оздоблення пасхальних писанок за допомогою техніки квілінг та декупаж. Під час майстер-класу був проведений інформаційний диліжанс символічності Великодніх писанок, які пошановуються на Україні, що незаперечно засвідчує спадкоємність та неперервність Українського роду. 
Пригадали значення кольорових гам, в які прикрашають писанки та фарбують крашанки, звичаї та традиції Великодніх свят.
    Студенти разом з викладачами із захопленням прикрашали Великодні писанки.


Здорова жінка – фактор впевненого майбутнього


    Темою майстер-класу був розпис та прикрашання писанок різними техніками, як символічності продовження роду, логічним продовженням була бесіда зі студентами на тему збереження репродуктивного здоров’я за проектом «Майбутнє варто планувати», в якому центральна районна бібліотека працює спільно з ГО «Жіноче інформаційне агентство».
Проведені кілька практичних завдань засвідчили, що на репродуктивне здоров’я впливають багато факторів і не бережливе ставлення до нього може нести за собою жахливі наслідки.
    Студенти отримали роздатковий матеріал – брошури з тематичними буклетами та матеріалами.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 117 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Абетка здоров’я успішної людини :.
 

    10 квітня працівники центральної районної бібліотеки провели бесіду-тренінг з учнями 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Гайворона на тему: «Абетка здоров’я успішної людини». 
Називаючи асоціації, які в учнів викликають слова «здоров’я» та «здорова людина», сформували повністю визначення поняття «здоров’я». Далі, називаючи всі блага здорової  та успішної людини, визначили всі складові здоров’я та що кожна з них означає. Розділившись на дві групи, старшокласники на стікерах двох різних кольорів писали фактори, які впливають на здоров’я людини – позитивні та негативні, які потім прикріплювали на дерево життя, намальоване на дошці. Обговорюючи, якого кольору стікерів більше, учні називали фактори, на які, власне, ми можемо впливати, а які не залежать безпосередньо від нас.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 112 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ми з радістю чекаємо Великдень :.
 

Великдень – одне з найбільших свят християн, яке святкується навесні та знаменує Воскресіння Ісуса Христа.
    8 квітня з учнями 9 та 10 класів Гайворонської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 була проведена народознавча година «Ми з радістю чекаємо Великдень».
    Зі старшокласниками була проведена бесіда про українські звичаї, традиції та обряди, які виконуються напередодні Великодня та під час святкування.
    Була представлена виставка писанок та крашанок, оздоблених бісером, квілінгом, нитками та розмальованих фарбами, які були виготовлені на майстер-класах учнів Вищої народної школи, яка діє при центральній районній бібліотеці.
    Були згадані народні Великодні народні прикмети, прислів’я та приказки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: В руках природи – наша доля :.
 

    Користувачі центральної районної бібліотеки мали змогу переглянути у бібліокінозалі документальний фільм «Дім», який розкриває нам нашу планету в повній її красі, і в той же час показує наскільки руйнівними виявилися наслідки зневажливого ставлення людини до неї. 
    «Дім» демонструє глядачеві види різних куточків планети з висоти пташиного польоту, коли чітко видно всю красу і жахливі шрами, нанесені активною діяльністю людства. 
Зйомки фільму «Дім» проводилися протягом 18 місяців, знімальна група побувала в 53 країнах світу, де вела зйомки за допомогою вертольотів. 
Учні професійного аграрного ліцею та користувачі старшого віку переглянули фільм «Дім», який їх вразив та не залишив байдужим до долі планети жодного з них. 
    Запрошуємо усіх бажаючих до центральної районної бібліотеки - приєднатися до перегляду документального фільму «Дім», який присвячений до Дня довкілля, дня Землі, річниці аварії на Чорнобильській АЕС та буде демонструватися щосереди о 14.00 у бібліокінозалі протягом квітня місяця.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Україна читає дітям :.
 

1.04.В дитячу бібліотеку в рамках національного проекту "Україна читає дітям", був запрошений учасник АТО Засядьвовк Роман Павлович. На зустріч прийшли учні 8Б класу школи - гімназії №5. Саме він науковий співробітник музею, за фахом історик, розповідав роман Павлович про археологічні розкопки в яких приймав участь, про свої літературні вподобання. Любить книги, де звучить філосовська тематика з художньої літератури, любить поезію Ліни Костенко. Він зачитав уривок з історичного роману: "Маруся Чурай". Але на зустрічі не могли обійти тему війни. Діти з хвилюванням слухали відповіді гостя на їх запитання про буремні бойові дії. В кінці побажали здоровья і подарували квіти. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 74 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гумор на будь-який смак :.
 

Більшість людей прекрасно розуміють користь гумору і сміху в нашому житті. Гумор несе радість і відволікає нас від проблем. Якщо у важкій ситуації знайти щось смішне, то відчуєш відступ напруги і роздратованості. Стрес, викликаний катастрофою планів, змінюється упевненістю, що вихід обов’язково буде знайдений. Приймати недосконалість натури з гумором – це велика мудрість, яка допомагає нам без особливого драматизму визнавати наші помилки, невдачі, слабкості. 
1 квітня, до Дня сміху в центральній районній бібліотеці з користувачами відбувся гумористичний дайджест «Гумор на будь-який смак». Читали гуморески Павла Глазового, Остапа Вишні, Миколи Сарахана - Члена Національної спілки письменників, лауреата премії імені Степана Руданського, родом з с.Чемерпіль, Гайворонського району та інших. 
Підхопивши гумористичну хвилю, користувачі залюбки розповіли та поділилися своїми улюбленими жартами та гуморесками.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 94 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Підсумки конкурсу «Я пам’ятаю! Я пишаюсь» :.
 

    Обласною юнацькою бібліотекою ім. О.М.Бойченка був оголошений обласний конкурс для учнівської молоді  «Я пам’ятаю! Я пишаюсь!». Конкурс проводився з метою залучення молоді до вивчення історії рідного краю, ознайомлення учнів з героїко-патріотичними традиціями минулого, виховання в школярів любові до України.
Організатором конкурсу є факультет історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка. Партнер та інформаційна підтримка: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка.
    В краєзнавчому конкурсі брали участь 28 робіт, які попередньо були визнані кращими на міськрайонному рівні, присвячені життєписам земляків – учасників Другої світової війни та Антитерористичної операції на Сході України, періодам запорозького й вільного козацтва. 
    З міста Гайворон взяли участь 2 учениці 11 класу Навчально-виховного комплексу "Гайворонська гімназія-загальноосвітня школа I-III ступенів №5". Ілона Чернега – з теми: «Гайворонщина в боротьбі проти окупантів у роки Великої Вітчизняної війни» та Могилко Анастасія – з теми: "Славетний кошовий отаман родом з Поділля". 
Щиро вітаємо обох учениць – вони стали переможницями в конкурсі. Бажаємо їм успіхів у всіх їхніх починаннях, натхнення для нових перемог та достойних винагород. Ми пишаємось ними, це наша гордість та надія на майбутнє. 
    Конкурс виявив любов юних краян до малої батьківщини, інтерес до історії України, патріотизм до своєї держави та рідного краю. Серед них можуть бути майбутні студенти-історики, краєзнавці, вчителі, науковці.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 92 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: А ти плануєш своє майбутнє? :.
 

З а проектом «Майбутнє варто планувати» програми «Турбота про жінку – впевненість у майбутньому», в якому працює Гайворонська центральна районна бібліотека спільно з ГО «Жіноче інформаційне агентство» продовжується інформаційна робота з питань збереження репродуктивного здоров’я.
В інформаційно-ресурсному центрі центральної районної бібліотеки біля інформаційного майданчика «Майбутнє варто планувати» відбулась інформаційна година «А ти плануєш своє майбутнє?» з учнівською молоддю професійного аграрного ліцею. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 118 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст