фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 16 17 »

.: Гра «Комп'ютерленд» :.
 

Гра «Комп'ютерленд». Користувачам дитячої бібліотеки розповіли про створення новітніх комп,ютерних технологій. А гра надала дітям можливість продемонструвати знання, уміння, швидко орієнтуватись в нестандартних ситуаціях, перевірити рівень своєї ерудиції, розвивати свою творчість та пограти в розвиваючі ігри. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літо казками мандрує :.
 

 Бібліо – посиденьки: «Літо казками мандрує». Користувачі ДБ переглянули улюблені казки та познайомились з літературними казками народів світу, дізнались про творчість письменників – казкарів, відкрили для себе нових героїв, пізнавали світ за допомогою книги. В такий спосіб змістовно провели своє дозвілля.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 36 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Його величність - етикет :.
 

Етикет (від французького "etiquette") - це слово, що означає манеру поведінки, тобто правила чемності, ввічливості та толерантності що прийняті в суспільстві.
Норми етикету є "неписаними", тобто мають характер певної своєрідної угоди між людьми, щодо дотримання певних стандартів поведінки. Кожна культурна людина повинна не тільки знати і дотримуватися основних норм етикету, але й розуміти необхідність існування визначених правил і взаємин між людьми. Манери людини є індикатором багатства внутрішнього світу людини, вони відображають моральний та інтелектуальний розвиток.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 57 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Свято Івана Купала :.
 

6.07 фольк мозаїка «Свято Івана Купала» проведена  дитячою бібліотекою в оздоровчому таборі «Чайка». Бібліотекар надала дітям змістовну інформацію про дивовижне прадавнє свято. Як наші пращури його відзначали, про повір’я і таємниці природи , адже напередодні  свята всі трави та квіти мають магічну силу. Свято Івана Купала  давні слов’яни відзначали в ніч літнього сонцестояння – найкоротшу ніч в році. Вони дуже шанували сонце. Його прообразом на землі був вогонь, тому  і здавалося людям, що вогонь  у цю ніч найбільш життєдайний. Ця інформація спонукає дітей до роздумів над минулим нашого народу і сьогоденням. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 35 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Не «спалюй» своє майбутнє :.
 

3 липня працівники центральної районної бібліотеки провели тренінг у дитячому оздоровчому таборі «Чайка» на тему: « Не «спалюй» своє майбутнє». Мова йшла про шкідливість тютюнопаління, його вплив на організм молоді, репродуктивні функції, та безумовні наслідки, до яких призводить ця шкідлива звичка.
Були проведені:  вправи  «Почуй мене!»,  «Правильно, не правильно», «Чи знаєте ви?»;  завдання «Чи не порахувати нам?»,  «Антиреклама».
Діти брали участь у всіх завданнях,  активно дискутували про тютюнопаління, на завершення всі одноголосно дійшли висновку, що паління – найбезглуздіша шкідлива звичка, яка може занапастити здоров’я людини за її ж кошти.

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 60 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Україна - оберіг нашої державності :.
 

 Дитячою бібліотекою в літньому оздоровчому таборі відпочинку "Чайка"була проведена година спілкування "Україна - оберіг нашої державності". Бібліотекар розповіла присутнім, що найголовнішим і найважливішим законом нашої держави є Конституція України, де зібрані основні правила за якими повинні жити та працювати всі громадяни нашої держави. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 33 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.06.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чудеса живого світу :.
 

Година цікавих повідомлень «Чудеса живого світу» в пришкільному таборі відпочинку «Капітошка»ЗШ №1. Виявляється, що солодкі тістечка, цукерки , які ростуть на казкових деревах – не така вже й вигадка. Діти із загону «Соколята» мали змогу в цьому переконатись на заході, який підготувала дитяча бібліотека. Про найсолодші чагарники та дерева, дерева-корови, масляні пальми, найбільші квіти і комахи і найменші рослини та інші чудеса живого світу йшлось на заході. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.06.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишиті візерунки долі :.
 

 "Вишиті візерунки долі" так називався куточок оформлений в дитячий бібліотеці до Дня Вишиванки. Користувачі бібліотеки дізналися, що вишиванка - є символом здоров"я, краси, щасливої долі, родової пам"яті, порядності, чесності, любові. Знайомилися з символікою вишивок, жіночого та чоловічого одягу бо українська вишиванка мала велику кількість крою та оздоблення.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 33 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Бо то не вірші, то моя душа» :.
 

    В актовій залі   школи  № 1 відбулось літературне  свято «Бо то не вірші, то моя душа», присвячене творчості  поетеси, письменниці Катерини Барановської.  Катерина Іванівна є частим гостем в цьому навчальному закладі, (саме в стінах рідної школи Катерина Барановська презентувала три свої книжки: «Даринка в країні Казок», «Казки за мотивами житія святих», «Майстер прози»). А цього разу вона завітала до школи в статусі члена Національної спілки письменників України, тому цієї зустрічі учнівська молодь чекала з нетерпінням аби привітати письменницю, поговорити про її творчість.  Розпочала захід директор школи  Юлія Володимирівна Пошенко із вітальним словом, дала високу оцінку  творчості письменниці та значення її творів у вихованні молоді любові до України, рідного краю,   мови.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 59 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пам'ять, що долає забуття :.
 

 

5.05 меморіальний урок «Пам'ять, що долає забуття» проведено дитячою бібліотекою з учнями 9-Б класу ЗШ № 2.  Бібліотекар розповіла учням, що подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війні  не померкне ніколи. Час тільки збагачує нашу пам'ять про тих, хто наближав Перемогу над ворогом, про подвиги земляків, які загинули на фронтах , в партизанських загонах , зокрема про Героїв Радянського Союзу  Григорія і  Леоніда Балицьких, які пройшли з боями жахливе пекло війні обидва залишились живими та про підпілля, яке діяло на Гайворонщині.  Присутн. 17 учнів.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст