фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
« 1 2 ... 10 11 12 13 »

.: Про дива і таємниці природи-чарівниці :.
 

14.08 інформаційна година "Про дива і таємниці природи-чарівниці" проведена в оздоровчому таборі відпочинку "Чайка". Бібліотекар розповіла дітям про рослини, що освоїли різноманітні куточки планети Земля, пристосувались жити в спекотній пустелі, в болоті, в краю високогірних льодовиків, на остиглій лаві та про дива в природі: квітку сміху, рослини-солодощі,"молочні ліси" та ""масляні гаї. І наголосила дітям, що ми живемо на багатій і щедрій землі,  в оточенні реліктових видів рослин і,  щоб все це зберегти треба відповідально і дбайливо ставитись до довкілля. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 75 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мистецтво ґречності :.
 

   6.08 етикет-карусель «Мистецтво ґречності» дитяча бібліотека провела в літньому таборі відпочинку «Чайка». Щоб привернути увагу дітей до проблеми виховання , ввічливості, правил  хорошого тону, бібліотекар познайомила їх з термінами «етика», «етикет». Діти обговорювали  різні ситуації культурної поведінки, розв’язували моральні задачі, а з скарбнички народної мудрості згадували  прислів’я, відповідали на запитання вікторини. В підсумках підвели, що  стати вихованою, ввічливою людиною не важко, треба дотримуватись нехитрих правил культурної поведінки.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гра - мандрівка: "Поради юному туристу" :.
 

Гра - мандрівка: "Поради юному туристу", проведена дитячою бібліотекою в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2 з загоном "Патріот". На шкільному подвірї діти виконували завдання: "Злови рибу", "Приготуй юшку", "Попади в ціль". А в рубриці "Збираючись в похід", діти розповідали, щоб вони з собою взяли в похід. Бібліотекар Кузьменко В. Г. доповнювала відповіді та побажала майбутнім туристам легких рюкзаків і гарної погоди. Присутньо 14 дітей.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гра: "Казкові всезнайки" :.
 

    Гра: "Казкові всезнайки", проведена дитячою бібліотекою в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2 з загоном "Живчик" учнями 2 - 4 класів. Діти крутили ігрове колесо, де були завдання до секторів і відповідали на запитання. За правильну відповідь одержували "інтелектуальчик" індексований в грошову одиницю. Ця гра дала змогу дітям пересвідчитись, що своїм розумом, гарними знаннями можна заробити кошти.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: "Граючись розвиваємось :.
 

 Гра - вікторина: "Граючись розвиваємось". Проведена дичячою бібліотекою в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2, з загоном "Патріот" учнями 5 - 6 класів. Діти дізнались щось нове та цікаве про навколишній світ. Показали хто з них є ерудованими, обізнаними, кмітливими та винахідливими у відповідях. Мета бібліотекаря: викликати у дітей пошуковий інтерес до літератури, любов до краси поетичного слова та розвивати логічне мислення і ерудицію. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 44 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Казкові всезнайки :.
 

  День казки в пришкільному таборі «Капітошка» ЗШ №1 розпочався з літературного конкурсу «Казкові всезнайки», який підготувала дитяча бібліотека. Діти із задоволенням брали участь в «Музичному конкурсі», «Конкурсі казкових слідопитів» , «Літературній вікторині» та ін..
 Потім члени гуртка «Книга і лялька» представили лялькову виставу «У казковім лісі». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Це надзвичайно розумні тварини :.
 

 Вікторина: "Це надзвичайно розумні тварини", проведена ДБ в пришкільгому таборі відпочинку ЗШ №2 з загоном "Капітошка". Бібліотекар розповіла дітям про узагальнену думку вчених про найрозумніших тварин. Навела приклад 10 найрозумніших тварин, познайомила з енциклопедіями про тварин, та навела цікаві факти з їх життя. Діти прийняли участь у вікторині: "Що? Як? Чому?". 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 37 * Добавил: kondo11 * Дата: 08.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літо казками мандрує :.
 

Літературна подорож: "Літо казками мандрує", проведена ДБ в пришкільному таборі відпочинку ЗШ №2, з загоном "Живчик", учнями 2 - 4 класів. Бібліотекар познайомила дітей з народними казками світу, розповіла, що казки мандрують по світу від одного народу до іншого. І що, вони свідчать про те, які міцні звязки єднають людей, що живуть на землі. Казки схожі між собою, тому що, бажання та прагнення, надії та мрії усіх народів схожі. Діти прийняли участь у вікторинах: "Вірю не вірю", "З якої казки". 

    

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 29 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Державні символи України – найбільша святиня :.
 

3.06 сьогодні, в пришкільному таборі «Капітошка», що при ЗШ №1 – День української культури.  Працівники дитячої бібліотеки разом із педагогічним колективом школи провели патріотичний флешмоб  «Державні символи  України – найбільша святиня».  Діти, одягнені в національні костюми, створили фігури найважливіших символік держави –   прапора і тризуба. Співали гімн України, розповідали вірші про державну символіку, вигукували гасла із закликами миру в Україні. На завершення всі разом виконали пісню «Нам потрібне мирне небо» .

З дітьми молодшого шкільного віку проведено інтелектуальний конкурс «Україна це - ми». Змагання проходило між командами   «Жовто-» та «Синьокольорових» в п’ять раундів: 1. «Народознавчий»: «продовж прислів’я», «загадки для кмітливих», «народна пісня»; 2.«Рідна мова калинова»: «правопис», «наголос», «фразеологізми»;  3.«Видатні українці»; 4.«Весела казкова вікторина»; 5.«Державні та народні символи України». Перемогла дружба. Конкурс завершився спільним виконанням української пісні «Мамин рушник»

 

 

 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 53 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Де рідний край там і рай :.
 

Краєзнавча година: "Де рідний край там і рай", проведена в дитячий бібліотеці з користувачами 8Б ЗШ №1. Бібліотекар познайомила присутніх з історичними матеріалами про рідний край, розповіла про плеяду людей, життя яких відзначене мужністю і героїзмом під час захисту Вітчизни від нашестя загарбників, про людей які відзначились  в праці, прославились своєю творчістю. Адже успіхи земляків  стають яскравим прикладом  для наслідування представниками нових поколінь. 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст