фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
« 1 2 ... 10 11 12

.: «Хто знає більше загадок», «Хто знає більше приказок», «Цікавий світ природи» :.
 

Для дітей молодшого шкільного віку важливо пізнавати все нове через гру – і цікаво, і захопливо, і корисно. Саме на такий захід, 23 квітня, запросили до бібліотеки учнів 1-Б класу ЗШ №2 (кл. Лопушанська О.М.). Діти активно брали участь в усіх іграх – «Хто знає більше загадок», «Хто знає більше приказок». Настільна бібліографічна гра «Цікавий світ природи» познайомила учнів із незвичайними дивами природи. Ігрова форма змагань спонукає дітей до книги та читання та дізнатись про щось нове. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 89 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Про це ви повині знати :.
 

       Згідно наказу директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної адміністрації від 27 лютого 2015 року №45, про проведення в закладах культури області місячника безпечної життєдіяльності в дитячій бібліотеці оформлено виставку: "Про це ви повині знати".


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 82 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бережемо здоров'я – продовжуємо життя :.
 

    Здоровий спосіб життя сьогодні – це вимога часу. Бути здоровим – це актуально, модно і престижно. З учнями 5 класу Заваллівської школи – інтернат,( вчитель  Юрій Іванович Матвійчик), пройшла просвітницька година  «Бережемо здоров'я – продовжуємо життя». 
Бібліотекар ознайомила учнів з основними правилами здорового способу життя.  Під час заходу учні отримали для себе практичні поради, якими вони повинні керуватися у власному житті.  


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 44 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Птахи на крилах весну принесли :.
 

   Година спілкування: "Птахи на крилах весну принесли", проведена в дитячій бібліотеці з користувачами 6 - 8 класів, з метою: на традиціях українського народу прищеплювати любов до природи рідного краю. Бібліотекар розповіла про явища, які відбуваються навесні, про види птахів, які гніздяться на Україні і про бережливе ставлення до них. Згадали прикмети, де з поведінкою птахів люди знали коли сіяти, а коли збирати урожай. Дізнались про пам’ятники, що поставлені деяким птахам, відповідали на запитання вікторини: "Що це за птах?". 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літературна гра: "Казкові всезнайки" :.
 

23.03. Літературна гра: "Казкові всезнайки", проведена бібліотекарем дитячої бібліотеки Загарій Н. А. з 2Б класом ЗШ №1. Казка з раннього дитинства прищеплює любов дитини до літератури, розширює її кругозір. В конкурсі "Казкова плутанина", діти розплутували казковий клубочок, в конкурсі слідопитів називали героїв казок, які загубили свої предмети. За описом відгадували чий це портрет, та співали пісень героїв мультфільмів. А в кінці гри, учні 3Б класу показали дітям лялькову виставу "Подорож в країну Мудрелігію", де розповідалось як персонаж казки Мудрегалик  допоміг  Нечитайлику зробитися Михайликом - читайликом.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 103 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Добрий день, Книжковий Тиждень! :.
 

 

18.03 «Добрий день, Книжковий Тиждень!» - так називалось відкриття тижня дитячої книги в дитячій бібліотеці, яке традиційно проходить навесні. Це свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати. На свято завітали учні 2-Б класу школи-гімназії № 5. Бібліотекар Загарій Н. провела оглядову екскурсію по відділах бібліотеки, познайомила з комп’ютерним залом.  Свято почалося   з розмови про книгу. В бібліотеці оформлено книжкову виставку «Книга – безцінний скарб». Діти читали вірші про безмежну силу книг та гумореску П. Глазового «Книгозбірня». Потім їм було запропонована лялькова вистава «Звірята лікують книгу», з якої діти дізнались, про правила користування книгою. Учні брали активну участь  у літературних вікторинах «Чи уважний ти читач», «Казкове сонечко» та ін... Відгадавши три магічних слова, діти здобули право називатись читачами. В кінці заходу бібліотекарі вручили всім присутнім «Квиток читача» . 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літературна година, присвячена 201- річниці від дня народження Великого Кобзаря. :.
 

 

10.03  з учнями  3-Б класу ЗШ №1 проведено літературну годину, присвячену 201- річниці від дня народження Великого Кобзаря. За допомогою мультимедійної презентації бібліотекар познайомила дітей з дитинством та юністю Тараса Шевченка:  в яких умовах виростав майбутній поет, що надихало його на малювання, хто впливав на формування його особистості, хто були його першими вчителями з малювання?   Діти читали вірші Шевченка, демонструючи заздалегідь підготовлені малюнки.   


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 25 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Народна іграшки: традиції, образні особливості :.
 

 

В дитячій бібліотеці з учнями 3Б класу ЗШ№5, була проведена народознавча година: "Народна іграшки: традиції, образні особливості". Щоб надати дітям знання про культуру, обряди і традиції українського народу, бібліотекар розповіла про мистецтво українського іграшкарства, яке покликане формувати у дітей духовний світ та пробуджувати почуття рідного коріння. Особливу увагу бібліотекар зробила ляльці - мотанці, це напівзабуте мистецтво повертається до нас із сивої давнини. Цю ляльку наші предки використовували як оберіг, передмет для певних ритуалів і просто іграшку для дитини. Народна іграшка є ниточкою в руках дитини, яка зєднує її з історією Батьківщини, формує естетичні почуття та смаки. Присутньо 18 користувачів.

 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 37 * Добавил: kondo11 * Дата: 02.03.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки :.
 

 

 Здавна у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, є втіленням добра і лагідності, посередницею між старшим та молодшим поколіннями. Протягом уроку діти, з великою відповідальністю і старанністю робили кожен свою мотанку. Адже даруватимуть ляльки найріднішим людям - матерям і бабусям до 8 Березня. Захід проводився спільно із районним краєзнавчим музеєм.

 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.02.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Зимовий експрес :.
 

 

20.02 – в районну дитячу бібліотеку на «Зимовий експрес» завітали вихованці дитячого садочка «Калинка».  Прощаючись із Зимою, діти згадували про веселі свята, які подарувала їм ця пора року – святого Миколая, Новий Рік, Різдво, Святий вечір, Стрітення і свято, яким  завершується цикл зимових розваг - Масляна неділя. Говорили про звичаї і традиції українського народу під час святкування Масляної та Стрітення. Дітки присвятили Зимі віршики, загадки та приказки. А також , разом із героєм лялькової вистави «Весняна казочка» Хлопчиком, закликали Весну, відгадували загадки про перших провісників весняної пори – птахів. Переглянули улюблений мультиплікаційний фільм «Марійка і Ведмідь»

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 34 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.02.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
1-10 11-20 ... 91-100 101-110 111-120
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст