фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 15 16 »

.: «М. Грушевський – історик і будівничий» :.
 

Інформаційна година: «М. Грушевський – історик і будівничий», проведена в ДБ до 150 – річчя М. Грушевського. Бібліотекар розповіла про творчу спадщину і діяльність М. Грушевського як державотворця, політика, історика та літературознавця. Його перу належить майже дві тисячі праць в яких історія України просліджується від найдавніших часів до проголошення УНР. Любов до свого народу і до історичної істини для нього завжди були мірилом в науковій творчості і політичній діяльності. Користувачі дізнались про те, як ушановується пам'ять М. Грушевського: пам’ятники, барельєфи, портрети, стінопис в Києві на фасаді будинку площею 160м2 . 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Світ чудес – дитяча бібліотека». :.
 

До Всеукраїнського дня бібліотек в дитячий бібліотеці для наймолодших користувачів організовано свято: «Світ чудес – дитяча бібліотека». Привітати з цим святом прийшли герої дитячого мультфільму «Фіксики» - Сімка та Нолик. Вони розповідали про те, що бачать з середини різних приладів, як там все працює, навчали правильно користуватись та доглядати за технікою. Провели з дітьми ігрову вікторину, і вчили як правильно користуватися книгою. Ці добрі, милі чоловічки показали, що в бібліотеці можна не тільки корисно провести час за книгою, але ще й повеселитися на ігротеках.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 66 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.10.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Світ чудес – дитяча бібліотека» :.
 

Так називався захід присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. До ДБ завітали вихованці д/с «Калинка». Для них провели екскурсію по відділам бібліотеки та розповіли, що це – книжчин дім. Потім діти поринули у чарівний світ казки: в вікторині «Дивосвіт казковий» відгадували загадки , показували в особах казкових героїв, по загублених предметах в «Бюро літературних знахідок» знаходили власників загублених речей, а в музичному жанрі вгадували з якого мультфільму пісні і всі разом підспівували. Жанр казки вкоріняє в душі дитини любов до рідного слова, його краси, простоти і чарівної милозвучності. В кінці діти передивились мультфільм «Котик та півник» і зробили висновок, що доброта завжди перемагає. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 56 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Інформаційна година "Горить,палає знань свіча" :.
 

До Дня знань в дитячий бібліотеці проведена інформаційна година "Горить,палає знань свіча". Це державне свято було проголошено 1 вересня 1984 року Верховною Радою СРСР. Воно збігається з початком нового навчального року. В бібліотеці користувачі ознайомилися з новим надходженням книжок, огляд якої зробила бібліотекар та розповіла їм, як цей день проходить в різних країнах світу.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 28 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: « До невмирущих джерел творчості Івана Франка» :.
 

Фракові читання « До невмирущих джерел творчості Івана Франка» проведена в дитячій бібліотеці до 160 – річчя славного сина, невтомного борця за справедливість, письменника світового значення Івана Франка. Користувачі бібліотеки читали казки про тварин із збірки «Коли ще звірі говорили» та оповідання автобіографічного характеру «Малий Мирон», «Грицева шкільна наука» та інші, ці твори Франка вчать дітей чесності, справедливості, чуйності.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 35 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: "Україна - нація єдина" :.
 

22 серпня, напередодні головного державного свята дня Незалежності України, до оздоровчого табору "Чайка" завітали працівники дитячої бібліотеки з інформаційною годиною "Україна - нація єдина". Бібліотекарі, на початку заходу, зробили короткий екскурс в минуле країни, розповіли про історію виникнення державного прапора. Потім юні українці взяли участь в конкурсі "Ми козачата", де змагались в раундах "Мова рідна, слово рідне" "Хто як робить так і їсть", "Піснями дзвенить Україна", "Пантоміма", "Сильний духом". Команда-переможець отримала солодощі та фрукти. Також діти написали святкові листівки, з нагоди Дня Незалежності України, воїнам Збройних Сил України, які сьогодні боронять нашу державу. В своїх привітаннях діти дякували бійцям за мирне небо і бажали скорого повернення додому із перемогою. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Скільки народів стільки мудрості :.
 

Літературні жмурки: «Скільки народів стільки мудрості», проведена дитячою бібліотекою в оздоровчому таборі відпочинку «Чайка». Діти згадували казкових героїв народів світу, бібліотекар познайомила дітей з прислів’ями та приказками різних народів. Хлопчиків та дівчаток чекало багато несподіванок: вікторини, веселі конкурси та ігри. Так корисно і весело провели час відпочиваючі. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 54 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Зелена планета здоров`я :.
 

«Зелена планета здоров`я», така еколо - валеологічна година проведена дитячою бібліотекою в оздоровчому таборі відпочинку «Чайка». Бібліотекар розповіла, що всі люди на планеті – не тимчасові мешканці, а мудрі господарі. Постійне спілкування з природою необхідне кожному. Призначення рослинного світу – дарувати здоров’я людині. Діти під час цікавих вікторин жартували, дізнавалися багато цікавих фактів та розширили свої знання про користь і застосування лікарських рослин і закріпили вміння пізнавати і вірно називати лікарські трави. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 36 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Гра «Комп'ютерленд» :.
 

Гра «Комп'ютерленд». Користувачам дитячої бібліотеки розповіли про створення новітніх комп,ютерних технологій. А гра надала дітям можливість продемонструвати знання, уміння, швидко орієнтуватись в нестандартних ситуаціях, перевірити рівень своєї ерудиції, розвивати свою творчість та пограти в розвиваючі ігри. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 51 * Добавил: kondo11 * Дата: 18.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літо казками мандрує :.
 

 Бібліо – посиденьки: «Літо казками мандрує». Користувачі ДБ переглянули улюблені казки та познайомились з літературними казками народів світу, дізнались про творчість письменників – казкарів, відкрили для себе нових героїв, пізнавали світ за допомогою книги. В такий спосіб змістовно провели своє дозвілля.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 32 * Добавил: kondo11 * Дата: 11.07.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст