фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Управління юстиції

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Бібліотеки філії
« 1 2 ... 9 10 11 12 »

.: Державні символи України – найбільша святиня :.
 

3.06 сьогодні, в пришкільному таборі «Капітошка», що при ЗШ №1 – День української культури.  Працівники дитячої бібліотеки разом із педагогічним колективом школи провели патріотичний флешмоб  «Державні символи  України – найбільша святиня».  Діти, одягнені в національні костюми, створили фігури найважливіших символік держави –   прапора і тризуба. Співали гімн України, розповідали вірші про державну символіку, вигукували гасла із закликами миру в Україні. На завершення всі разом виконали пісню «Нам потрібне мирне небо» .

З дітьми молодшого шкільного віку проведено інтелектуальний конкурс «Україна це - ми». Змагання проходило між командами   «Жовто-» та «Синьокольорових» в п’ять раундів: 1. «Народознавчий»: «продовж прислів’я», «загадки для кмітливих», «народна пісня»; 2.«Рідна мова калинова»: «правопис», «наголос», «фразеологізми»;  3.«Видатні українці»; 4.«Весела казкова вікторина»; 5.«Державні та народні символи України». Перемогла дружба. Конкурс завершився спільним виконанням української пісні «Мамин рушник»

 

 

 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 03.06.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Де рідний край там і рай :.
 

Краєзнавча година: "Де рідний край там і рай", проведена в дитячий бібліотеці з користувачами 8Б ЗШ №1. Бібліотекар познайомила присутніх з історичними матеріалами про рідний край, розповіла про плеяду людей, життя яких відзначене мужністю і героїзмом під час захисту Вітчизни від нашестя загарбників, про людей які відзначились  в праці, прославились своєю творчістю. Адже успіхи земляків  стають яскравим прикладом  для наслідування представниками нових поколінь. 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 43 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вишивана моя Україна :.
 

" Вишивана моя Україна", під такою назвою пройшло свято Вишиванки в дитячій бібліотеці. До бібліотеки завітали учні 2Б класу ЗШ № 2, де класоводом Рекечинська О. В. Діти і бібліотекар одягнені в яскраві вишиванки. В бібліотеці оформлено виставку - інсталяцію, де представлено багато різноманітних вишивок. Бібліотекар Загарій Н. А. розповіла дітям, що вишиванка являється одним із символів українського народу, що одяг різних регіонів України відзначався певними особливостями, але мав багато спільних рис, що свідчить про єдине коріння, тобто про спільний дух нашого народу, що й робить нас всіх українцями. Діти переглянули м/ф "Котик та Півник", з яскравим українським колоритом.

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 39 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грa «Джура», :.
 

14 травня   в ЗШ №1 проведено  І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  «Джура», яка покликана формувати  у дітей та молоді патріотичну свідомість,  національну гідність, спонукає вивчення історії українських військових формувань та виховує високі морально-психологічні якості, мужність, сміливість, ініціативність на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій.
Бібліотекар дитячої бібліотеки Наталя Загарій , як член журі конкурсу, відповідала за проведення «Козацької вікторини».

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 29 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книга пам"яті мого роду :.
 

Гайворонська районна дитяча бібліотека взяла участь в обласному конкурсі: «Книга пам"яті мого роду». Учасниками конкурсу стали учні Мельник Діана ЗШ№2, 9А, та Сербін Віталій ЗШ№5, 5А. Вони поділились з читачами своїми родинними історіями.

   $IMAGE3$


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 97 * Добавил: kondo11 * Дата: 12.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Майстер-клас "Маки-символ вшанування загиблих у війні" :.
 

7.05 з учнями 4-А класу ЗШ № 1 (кл. Полонська Лариса Михайлівна) проведено майстер-клас по виготовленню квітки маку, як символу пам’яті жертв війни. Бібліотекар розповіла учням про те, чому саме мак став символом вшанування загиблих у війні і коли цю традицію було започатковано у світі та в Україні. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 30 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вклонімося великим тим рокам :.
 

До бібліотеки завітали учні 3-В класу школи гімназії №5 (кл. Шахмерзаєва Наталя Володимирівна) . З метою відзначення 70-річниці перемоги над нацизмом в Європі, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, проведено годину пам’яті «Вклонімося великим тим рокам». На заході йшлося про великі жертви які понесла Україна у Другій світовій війні, про героїв-земляків, які не шкодуючи свого життя захищали наш край від нацистських окупантів, про членів ОУН, що діяла в нашому місті. Вшановуючи загиблих у тій далекій війні ми пам’ятаємо про наших захисників сьогодні, які також здобувають перемогу над окупантами, як здобули її наші діди і прадіди 70 років тому. Пам’ятаємо і перемагаємо! 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 27 * Добавил: kondo11 * Дата: 07.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Партизанськими стежками :.
 

 Година Пам,яті: «Партизанськими стежками», проведена в ЗШ№ 2, з 8Б класом. Бібліотекар Кузьменко В. Г., розповіла про партизанський та підпільний рух, який діяв території Гайворонщини. Підпільний рух очолював Зимолін М. П., як підпільники у надзвичайно важких умовах вели свою роботу, допомагали партизанам, готували людей, та зброю для поповнення партизанських загонів «Прибужець», та «Буревісник», які також діяли на території Гайворонщини. Учні з цікавістю слухали історії з життя та боротьби підпільників та партизанів. Присутньо 20 користувачів

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 38 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.05.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мандрівка в країну міфів :.
 

 В дитячій бібліотеці проведено вікторину: "Мандрівка в країну міфів". Бібліотекар познайомила читачів з міфами народів світу, які прийшли до нас із сивої давнини, що передають уявлення давніх людей про виникнення божеств, світу, людини, обрядів. Діти відповідали на запитання вікторини і показували хороші знання з історії міфів. 

 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 69 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чарівний світ довкілля :.
 

У 3-Б класі ЗШ № 1 (кл. Бевз Л.І.) проведено екологічну гру «Чарівний світ довкілля». Із вступної бесіди бібліотекаря діти дізнались про те, що таке довкілля, про рівень забрудненості повітря і води. Присутнім представлено дві пам’ятки «Ти це можеш» і «Пам’ятай!». Ігри та конкурси «Чарівна скринька», «Дуель», «Впізнай мене», «Математика та екологія» визначили кращих природознавців та екологів. Безусяк Валентин та Гоцуляк Сергій представили своїм однокласникам лялькову виставу «Екологічна казка».

   $IMAGE3$


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 24 * Добавил: kondo11 * Дата: 24.04.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст