фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

-->
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 59 60 61 62 63 ... 66 67 »

.: Бібліотечний Non-Stop до Всеукраїнського Дня бібліотек :.
 

29 вересня - напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек працівники центральної районної бібліотеки провели бібліотечний Non-Stop з учнями професійного аграрного ліцею.

За допомогою зображених героїв книг учні відгадували та називали книгу та автора. Літературні знання закріпили вікториною. Перерахувавши всі чудеса світу, України, Кіровоградщини та Гайворонщини, учасники складали пазли деяких із чудес. В силу того, що новітні технології набирають все більших обертів у розвитку суспільства, а сучасна молодь не уявляє вже свого життя без них, був проведений ряд практичних завдань про Всесвітню мережу інтернет та все, що пов'язує її з електронною інформацією.

На завершення учні переглянули відео про найкрасивіші, найбільші бібліотеки світу, найнезвичайніші бібліотечні будівлі світу та цікаві факти з бібліотечної історії.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 138 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Світ чудес – дитяча бібліотека» :.
 

Так називався захід присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. До ДБ завітали вихованці д/с «Калинка». Для них провели екскурсію по відділам бібліотеки та розповіли, що це – книжчин дім. Потім діти поринули у чарівний світ казки: в вікторині «Дивосвіт казковий» відгадували загадки , показували в особах казкових героїв, по загублених предметах в «Бюро літературних знахідок» знаходили власників загублених речей, а в музичному жанрі вгадували з якого мультфільму пісні і всі разом підспівували. Жанр казки вкоріняє в душі дитини любов до рідного слова, його краси, простоти і чарівної милозвучності. В кінці діти передивились мультфільм «Котик та півник» і зробили висновок, що доброта завжди перемагає. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 139 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Планування майбутнього – запорука впевненості :.
 

 

 До Всесвітнього дня контрацепції, який проводиться щорічно з 2007 року 26 вересня бібліотекарі центральної районної бібліотеки провели інформаційну годину на тему: «Планування майбутнього – запорука впевненості». Бібліотекарі розповіли користувачам юнацького віку про збереження репродуктивного здоров'я, були зачитані кілька історій з життя та показані життєві відео з історіями, від яких ніхто не застрахований.
   Всі учні отримали роздатковий матеріал - брошури та буклети за проектом «Майбутнє варто планувати».


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 125 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Третє тисячоліття: рабство існує :.
 

   

21 вересня  бібліотекарі відділу обслуговування центральної районної бібліотеки  провели  тренінг  «Третє тисячоліття: рабство існує» для студентів Гайворонського політехнічного коледжу.
 Тренінг  розпочався з ознайомлення студентів з інформацією про нелегальну міграцію українців, які виїхали за кордон у пошуках високооплачуваної роботи та кращого життя.
 Демонструвалися відео-ролики на тему працевлаштування за кордоном, можливість попадання у рабство під час трудової міграції та торгівля дітьми.
Було проведено ряд вправ:  гра «Шнурівка» - аргументи «За» і «Проти» виїзду за кордон; «Плями на сонці»  - які неприємності можуть статися при виїзді за кордон.
На завершення працівники ЦРБ ознайомили студентів з книгами відповідної тематики,  друкованою продукцією  та роздали буклети: «Що потрібно знати про роботу за кордоном», «Третє тисячоліття: рабство існує», та порадили куди можна звернутися за допомогою, опинившись у скрутному становищі при виїзді за кордон.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 110 * Добавил: kondo11 * Дата: 23.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: "Бібліотека для дітей як центр збереження національної культури" :.
 

В дитячий бібліотеці проведено семінар для бібліотечних працівників Гайворонської ЦБС "Бібліотека для дітей як центр збереження національної культури". Відкрила семінар директор ЦБС Рейниш В.М. З лекцією "Роль бібліотек у формулюванні любові до культурного спадку свого народу та поваги до своїх національних особливостей" ознайомила присутніх заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Пастернак Н.М. Консультацію "У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнай" надала бібліотекар відділу обслуговування 5 - 9 класів Хмарук Т.П. Присутні послухали поради фахівця "Виховання любові та поваги до традицій рідного народу бібліотечними формами роботи" бібліотекаря читальної зали 1 - 4 класів Загарій Н.А. Бібліотекар читальної зали Кузьменко В.Г. презентувала книжкову виставку "Спадкоємці народних традицій". Поради "Українська народна казка, як елемент вітчизняної культури" надала присутнім бібліотекар відділу обслуговування 1 - 4 класів Панченко Г.С. Учасники семінару прийняли активну участь під час взаємного спілкування "Я пропоную свій досвід". 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 132 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Нескорена душа Галини Берізки :.
 

15 вересня працівники центральної районної бібліотеки з учнями 9 класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м.Гайворон провели літературну годину, присвячену життю і творчості нашої відомої землячки, талановитої поетеси, людини нелегкої життєвої долі – Галині Спиридонівні Бровченко (псевдонім – Берізка).
Під час заходу бібліотекарі розповіли учням про життєвий і творчий шлях Галини Спиридонівни. Приємно, що тепер її іменем названо вулиці: у її рідному селі Могильному (колишня Горького) і в Гайвороні (колишня Колгоспна).
Учні читали вірші Галини Берізки, а також свої власні – присвячені їй. У кінці заходу всім присутнім були роздані флаєри з коротким життєписом Галини Спиридонівни, її висловами-роздумами про творчість та мотивуючим віршем.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 116 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Нескорена душа Галини Берізки :.
 

    Чимало хто знайомий особисто та з творчістю нашої  славетної землячки, талановитої поетеси, жінки-легенди, члена Національної Спілки Письменників України, лауреата літературних премій ім. В. Марченка та Є.Маланюка Галиною Спиридонівною Бровченко (літературний псевдонім Берізка).
    Галина Берізка - авторка книг «Про все пам’ятаю», «Вибране», прозових творів «Сакраменто», збірки віршів «Час збирати каміння». Вона листувалась і була особисто знайома  з такими відомим письменниками України, як Олесь Гончар, Максим Рильський  та ін. Галина Спиридонівна – людина нелегкої, трагічної життєвої долі з незламним характером, речник того покоління, яке зазнало війни, лютих голодоморів і сталінських репресій. Проза її справжня, вражаюча, окремі з оповідань не можна читати без сліз…
    Чому ж ми так мало  про неї  знаємо, адже вона  жила поруч з нами?  Тому, що своє життя вона присвятила Україні, вона поважала і знала історію України, вона  мріяла бачити її незалежною. А людям, які жили за таким же принципом, з такими ж мріями жилося нелегко, адже час тоді був важкий.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 105 * Добавил: kondo11 * Дата: 13.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Бібліотечні б’юті лайфхаки до Всесвітнього дня краси :.
 

    9 вересня в світі відзначається Міжнародний день краси. Міжнародний день краси був запроваджений з ініціативи Міжнародного комітету з естетики та косметології — СІДЕСКО.
    Працівники центральної районної бібліотеки протягом дня проводили для відвідувачів бібліотечні б’юті-лайфхаки. Користувачі юнацького віку – студенти та учні професійного аграрного ліцею та політехнічного коледжу переглянули відеоролики – лайфхаки для хлопців та дівчат зі щоденного догляду за собою, останні тенденції моди та стилю молодіжних стрижок, зачісок, а також про види окулярів та як правильно їх підібрати собі.
    На завершення всі отримали листівки з корисними порадами.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 142 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Інформаційна година "Горить,палає знань свіча" :.
 

До Дня знань в дитячий бібліотеці проведена інформаційна година "Горить,палає знань свіча". Це державне свято було проголошено 1 вересня 1984 року Верховною Радою СРСР. Воно збігається з початком нового навчального року. В бібліотеці користувачі ознайомилися з новим надходженням книжок, огляд якої зробила бібліотекар та розповіла їм, як цей день проходить в різних країнах світу.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 101 * Добавил: kondo11 * Дата: 01.09.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: « До невмирущих джерел творчості Івана Франка» :.
 

Фракові читання « До невмирущих джерел творчості Івана Франка» проведена в дитячій бібліотеці до 160 – річчя славного сина, невтомного борця за справедливість, письменника світового значення Івана Франка. Користувачі бібліотеки читали казки про тварин із збірки «Коли ще звірі говорили» та оповідання автобіографічного характеру «Малий Мирон», «Грицева шкільна наука» та інші, ці твори Франка вчать дітей чесності, справедливості, чуйності.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 94 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.08.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст