фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 43 44 45 46 »

.: Подорож у країну Прав Дитини :.
 

Правова година: «Подорож у країну Прав Дитини», проведена ДБ  з учнями 4Б класу школи – гімназії №5. Критерієм роботи бібліотеки з правового виховання дітей є формування у них шанобливого вставлення до закону, порядку, нетерпимості до порушень, ознайомлення з конвенцією ООН про права дитини. На прикладі  казкових героїв діти визначали, хто порушив законні права.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 50 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: В серцях і книгах пам'ять про війну :.
 

  До 71 річниці визволення України від фашистських  загарбників дитяча  бібліотека  провела  годину пам’яті в школі-гімназії №5 з 6Б класом.  Дітям  розповіли, що  руйнівний  воєнний  вал двічі прокотився українською землею,  не обминувши жодного населеного пункту.  Для України ціна Перемоги становила від 8 до 10 мільйонів людських життів колосальної суми економічних втрат. Особливу увагу звернулось на масовий героїзм у битві за Дніпро наших воїнів і початок визволення Кіровоградщини.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 131 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Оживає дух козацький :.
 

Краєзнавча година: «Оживає дух козацький», проведена ДБ з учнями 9Б класу ЗОШ№2. Бібліотекар розповіла про роботу Гайворонського районованого козацького товариства, яке було створено, наслідуючи історію козацтва, в 2011 році. Мета цього товариства: відродження козацьких звичаїв і традицій, виховання патріотизму у молоді, сприяння розбудови України, як суверенної самостійної держави. Також бібліотекар звернулась до історичних подій нашого краю. Зокрема про «Козачий яр», біля села Казавчин, де стояв військом кошовий Іван Сірко і де був написаний лист до гетьмана Сагайдачного в 1764 році. На цих землях існував козацький зимівник, зараз це природний заповідник.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 144 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Моє місто :.
 

Віртуальна подорож «Моє місто», проведена з учнями 7А школи – гімназії №5. Діти переглянули світлини мальовничих куточків рідного міста, пам’ятних знаків, установлених на честь загиблих воїнів та інформацію про їх встановлення.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 144 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Правова культура ХХІ століття :.
 

    Побудова правової держави починається з виховання у молоді почуття відповідальності за свої дії і вчинки, широкого інформування кожного про його права і обов'язки.
    16 жовтня працівники центральної районної бібліотеки провели правоосвітній тренінг з учнями 9-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 на тему «Правова культура ХХІ століття». З учнями була проведена бесіда про Конвенцію ООН про права дитини, за допомогою практичних завдань було пригадано її зміст: зі списку прав вибрати справжні та жартівливі права, в справжніх було зашифровано фразу «І я знаю Конвенцію ООН», яку учням потрібно було скласти. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 16.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Ми роду козацького нащадки :.
 

   15 жовтня бібліотекарі центральної районної бібліотеки провели виховну годину на тему: «Ми роду козацького нащадки» для учнів  професійного аграрного ліцею.
   Присутні ознайомились з інформацією про історію українського козацтва; відповідали на запитання вікторин з козацької тематики та взяли участь у конкурсах.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 61 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Підвищення професійної майстерності :.
 

     На базі Сальківської бібліотеки-філії №17 проведено семінар-практикум для бібліотечних працівників Гайворонської централізованої бібліотечної системи «Сільська бібліотека: від обслуговування населення до співпраці з громадою».
     В заході брали  участь партнери бібліотеки: секретар селищної ради  Москальчук Т.І.,     працівник селищного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  Подолян О.М., директор будинку культури Барабанчук Н.О. та музичний керівник будинку культури Маєвський В.А..   Вони розповідали про місце бібліотеки в житті громади, про спільну роботу та про її результати. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 09.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Щоб пам’яті вогонь не згас :.
 

«Щоб пам’яті вогонь не згас». Так називалась година пам’яті проведена в школі – гімназії №5, в рамках бібліотечного марафону: «Ми пам’ятаємо» з учнями 7А класу. Учні дізнались про нелюдські злочини фашистів, про подвиги українців, про перемогу, яка дісталась нам великою кров’ю. Переглянули відеофільм про хронічку воєнних днів Другої Світової війни. У віках залишиться великий подвиг народу, який зупинив чорну примару фашизму. Вічна пам'ять вершителям великого подвигу, нашим дідам і прадідам і шана ветеранам. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 46 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Забави козачат на сучасний лад :.
 

Інтелектуальну гру-конкурс проведено з учнями 4-Б класу школи-гімназії № 5 (кл. Наталя Іщук ).  В першій частині заходу бібліотекар  розповіла про виникнення Запорізької Січі, її засновника, кошового отаман Дмитра Вишневецького, з побутом  козаків. Також про визвольну та оборонну роль запорізького війська. Особливу цікавість викликала у дітей розповідь про останнього кошового отамана Петра Калнишевського.     Продовжився захід іграми та конкурсами «Бомбардир», «Ранок у полі», «Кашовари», «Продовж прислів’я»,  які виявили найкмітливіший і найвправніших серед хлопців – нащадків козацького роду. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.10.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мандрівка за книжковими скарбами :.
 

   Всеукраїнський День бібліотек. В рамках акції: «Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця» В ДБ з користувачами бібліотеки, а це учні 5А класу ЗШ №5, проведена гра – подорож «Мандрівка за книжковими скарбами». Користувачі розділились на дві команди: в одній дівчата в другій хлопчики. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 60 * Добавил: kondo11 * Дата: 30.09.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст