фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 49 50 »

.: «Бо то не вірші, то моя душа» :.
 

    В актовій залі   школи  № 1 відбулось літературне  свято «Бо то не вірші, то моя душа», присвячене творчості  поетеси, письменниці Катерини Барановської.  Катерина Іванівна є частим гостем в цьому навчальному закладі, (саме в стінах рідної школи Катерина Барановська презентувала три свої книжки: «Даринка в країні Казок», «Казки за мотивами житія святих», «Майстер прози»). А цього разу вона завітала до школи в статусі члена Національної спілки письменників України, тому цієї зустрічі учнівська молодь чекала з нетерпінням аби привітати письменницю, поговорити про її творчість.  Розпочала захід директор школи  Юлія Володимирівна Пошенко із вітальним словом, дала високу оцінку  творчості письменниці та значення її творів у вихованні молоді любові до України, рідного краю,   мови.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 66 * Добавил: kondo11 * Дата: 10.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Пам'ять, що долає забуття :.
 

 

5.05 меморіальний урок «Пам'ять, що долає забуття» проведено дитячою бібліотекою з учнями 9-Б класу ЗШ № 2.  Бібліотекар розповіла учням, що подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війні  не померкне ніколи. Час тільки збагачує нашу пам'ять про тих, хто наближав Перемогу над ворогом, про подвиги земляків, які загинули на фронтах , в партизанських загонах , зокрема про Героїв Радянського Союзу  Григорія і  Леоніда Балицьких, які пройшли з боями жахливе пекло війні обидва залишились живими та про підпілля, яке діяло на Гайворонщині.  Присутн. 17 учнів.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 05.05.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Великдень: традиції святкування :.
 

  28 квітня  працівники центральної районної бібліотеки провели народознавчу годину «Великдень: традиції святкування» з учнями  8 класу ЗШ №1.  

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 56 * Добавил: kondo11 * Дата: 28.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чарівний світ писанки :.
 

    Традиція виготовлення писанок сягає далеко в глибину століть. Культ писанки, як символу життя, як уособлення його зародження і продовження виник на ранніх стадіях розвитку людського суспільства. Звичай розписувати писанки поширився задовго до розповсюдження християнства і відомий у багатьох народів світу. В народних звичаях і обрядах, особливо весняного циклу, яскраві декоративні писанки відігравали вельми важливу роль.
    Напередодні Великодня художник-оздоблювач Гайворонської централізованої бібліотечної системи – Лариса Григорівна Смоковенко провела майстер-клас з виготовлення писанки з учасниками клубу за інтересами «Золота осінь», який діє при районному будинку культури. Під час майстер-класу художник розповіла про особливості та символіку сучасного виготовлення та оздоблення писанок за допомогою різних технік: квілінгу, декупаж, оздоблення бісером, розпис фарбами та воском. Деякі види оздоблення учасники застосували під час майстер-класу. Кожен поринув у чарівний світ писанки та виготовив для себе свою власну.

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 47 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Чорне крило Чорнобиля :.
 

  До сумної річниці Чорнобильської катастрофи працівники центральної  районної бібліотеки провели годину пам’яті «Чорне крило Чорнобиля». 

 

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 145 * Добавил: kondo11 * Дата: 26.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Книг незмірна глибина :.
 

   

   23 квітня Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 145 * Добавил: kondo11 * Дата: 22.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Чорнобиль не має минулого часу» :.
 

      Виповнюється сумна річниця Чорнобильської катастрофи – 30 років. Біда, що сталася вночі 26 квітня 1986 року неподалік від старовинного містечка Чорнобиль, назавжди залишилась в пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може принести і гіркі плоди.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 51 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: «Сяйво Великодньої писанки» :.
 

      «Сяйво Великодньої писанки» під такою  назвою в дитячій районній бібліотеці відбулося духовне свято для дітей з малозабезпечених  сімей при підтримці районної  центр соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 135 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мандрівка в чарівний край український казок :.
 

6.04 з учнями 1-Б класу ЗШ № 1 проведено літературну гру «Мандрівка в чарівний край український казок».   Захід мав  на меті виявити найкращих знавців українських народних казок. Утворено дві команди, які  брали участь у наступних конкурсах : «В яких казках живуть ці звірі ?»,  «З якої казки рядки?»,  «Відгадайте загадки», гра «Реклама».  В кінці заходу члени гуртка «Книга і лялька», учні 3-А класу,  показали першокласникам лялькову виставу «Звірятка лікують книгу». 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 133 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: В руках природи – наша доля :.
 

     15 квітня  працівниками центральної районної бібліотеки проведено захід «В руках природи – наша доля» для учнів 9-х класів Гайворонської ЗШ І-ІІІ ст. № 1.
     В ході заходу учні з’ясували значення екологічних знань у житті людини; взяли участь у грі-знайомстві «Усе про себе» та вправі «Знайди первоцвіт», де оплесками визначали ранньовесняні види рослин, занесені до Червоної книги. У грі «Додай свою краплинку» на шаблонах краплинок записували правила бережливого поводження в природі та продовжували прислів’я про взаємозв’язок дій людини й природи. Під час гри «Екологічні проблеми села та міста» учні виявляли екологічні проблеми, характерні для сільської та міської місцевості. Практичне завдання «Вустами дитини» показало, які види відходів знають учні. У вправі «Лист нащадкам» три команди склали заповіт про бережливе ставлення до повітря, води та грунту.
     І на завершення всі зробили висновки про те, що треба боротись з руйнівниками природи і бути її друзями та захисниками.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 125 * Добавил: kondo11 * Дата: 15.04.2016 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст