фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

-->
 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
  Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 38 39 40 41 »

.: Любіть Україну! :.
 

   20 серпня працівники центральної районної бібліотеки провели веб-мандрівку  «Любіть Україну!» в дитячому оздоровчому таборі «Чайка».  Під час заходу було продемонстровано два відеоролика:

  •  «Відкрий Україну»  - мандрівка обласними містами України;
  •  «Мандрівка Україною»  -  топ – 5 мальовничих місць України.

   Провели  гру-вікторину «Що ми знаємо про Україну», відгадували українські загадки та закінчували другу частину  прислів’я та приказок про любов до рідної землі та Батьківщини.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 48 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Кольори, що дають надію :.
 

    20.08 година спілкування «Кольори, що дають надію», проведена  дитячою бібліотекою  в літньому таборі відпочинку «Чайка». Дітям розповіли як наші предки шанували свої знамена,  поручали нести стяг найвизначнішим богатирям і охороняти його. Після проголошення незалежності поєднання кольорів жовтого і синього було відтворено на державному прапорі України. Діти відповідали на питання, що означають ці кольори. Також бібліотекар розповіла як наша держава здобула незалежність та які в нас державні символи і звідки вони походять.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 67 * Добавил: kondo11 * Дата: 20.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Війна стежками долі :.
 

   19.08 година спілкування «Війна стежками долі» пройшла в рамках бібліотечного марафону «Ми пам’ятаємо!» проведена працівниками дитячої бібліотеки в літньому таборі відпочинку «Чайка». Дітям розповіли про життя людей Гайворонського району під час окупації фашистськими загарбниками, про мужність і відважність патріотів, які боролися за свободу рідного краю.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 37 * Добавил: kondo11 * Дата: 19.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: День загадок :.
 

   17 .08 в  пришкільному таборі відпочинку «Чайка»  - День загадок. Працівники дитячої бібліотеки  для дітей підготували  інтелектуально-розважальний  конкурс   «Хрестики-нолики».  Це цікава гра, знайома абсолютно кожній дитині,  допомогла виявити  найбільш кмітливих і розумних в  конкурсах «Чомучка», «Подумай і дай відповідь», «Цвях програми», «Вустами немовляти».Також конкурсанти змагались  і в акторських майстерності («Покажи казку»), співали українські народні пісні під супровід гітари ст.. вихователя Ткача В.П. в к-сі «50 на 50» . Переможці  - команда «Хрестики » отримала від організаторів гри «солодке Сонечко», а команда «Нолики» втішилась такою ж «солодкою» Хмаркою.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 55 * Добавил: kondo11 * Дата: 17.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Про дива і таємниці природи-чарівниці :.
 

14.08 інформаційна година "Про дива і таємниці природи-чарівниці" проведена в оздоровчому таборі відпочинку "Чайка". Бібліотекар розповіла дітям про рослини, що освоїли різноманітні куточки планети Земля, пристосувались жити в спекотній пустелі, в болоті, в краю високогірних льодовиків, на остиглій лаві та про дива в природі: квітку сміху, рослини-солодощі,"молочні ліси" та ""масляні гаї. І наголосила дітям, що ми живемо на багатій і щедрій землі,  в оточенні реліктових видів рослин і,  щоб все це зберегти треба відповідально і дбайливо ставитись до довкілля. 


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 98 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Мистецтво ґречності :.
 

   6.08 етикет-карусель «Мистецтво ґречності» дитяча бібліотека провела в літньому таборі відпочинку «Чайка». Щоб привернути увагу дітей до проблеми виховання , ввічливості, правил  хорошого тону, бібліотекар познайомила їх з термінами «етика», «етикет». Діти обговорювали  різні ситуації культурної поведінки, розв’язували моральні задачі, а з скарбнички народної мудрості згадували  прислів’я, відповідали на запитання вікторини. В підсумках підвели, що  стати вихованою, ввічливою людиною не важко, треба дотримуватись нехитрих правил культурної поведінки.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 82 * Добавил: kondo11 * Дата: 06.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Літо. Бібліотека. Книга :.
 

         4 серпня 2015 року працівники Гайворонської  центральної районної бібліотеки в літньому оздоровчому таборі «Чайка»   провели книжковий бриз «Літо. Бібліотека. Книга». Книжка в житті мислячої людини відіграє унікальну роль, загострює думку, гартує душу, віддзеркалює внутрішній світ.  Діти познайомилися з новинками  науково-популярної, художньої та літератури про наш рідний край.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 52 * Добавил: kondo11 * Дата: 04.08.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Школа гарних манер :.
 

     28 липня працівники районної бібліотеки в черговий раз побували   в  літньому оздоровчому таборі «Чайка». На цей раз з годиною етикету « Школа гарних манер». В інформаційному повідомленні йшла розповідь про правила гарного тону та поведінки в різних життєвих обставинах.
   З дітьми було проведено ігри  «Форма етикету на щодень», «Будь ласка», вікторину з питань етикету. Учасники заходу розіграли сценку «Як не потрібно вести себе в гостях», складали вислови про ввічливість та хороші манери.
   Більшість присутніх проявили  хороші знання з правил етикету та поведінки.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 84 * Добавил: kondo11 * Дата: 29.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Банк молодіжного гумору :.
 

         21 липня 2015 року працівники Гайворонської центральної районної бібліотеки  провели в літньому оздоровчому таборі «Чайка»  гумористично-літній фреш «Банк молодіжного гумору».
        Учасники заходу ознайомилися з творами видатних гумористів та поетів рідного краю, для них були прочитані гуморески. Присутні приймали активну участь в іграх та конкурсах: «Відгадай загадку», «Склади вислів», розігрували  різноманітні гумористичні сценки. Було дуже весело, всі сміялись від душі, адже сміх – це здоров’я  і він продовжує життя.

              

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 49 * Добавил: kondo11 * Дата: 21.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Вода – еліксир життя :.
 

14 липня  працівники  центральної районної бібліотеки провели в літньому  оздоровчому таборі «Чайка»  інформаційну презентацію «Вода – еліксир життя».
    Учасники заходу були ознайомлені  з тим , яке значення має  вода в житті людини  та в навколишньому середовищі. З дітьми були проведені вправи: «Шостий зайвий» та «Словотвір», гра «Плутанка», де декілька груп дітей складали висловлення про воду,  прислів’я та приказки, активно відгадували загадки про воду. Як підсумок,  всі присутні прийняли участь в дискусіі на тему: «Вода – це добре» і «Вода – це погано», в якій доводили свої аргументи. 
              

 


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 14.07.2015 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст