фоновое изображение шапки фоновое изображение шапки
 

 

 

Меню сайту

 
 

 
 

Інформація влади

 
 

 
 

Правова допомога

 
 

 
 

Статистика

 
 


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
 
  Головна » 2017 » Червень » 27

.: Конституція – основа нашого життя :.
 

     Конституція – головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. В дитячий бібліотеці 27 червня проведений день інформування: «Конституція – основа нашого життя». У віці дітей неможливо знати детально всі закони. Але основне, що їх стосується, вони повинні знати. Біля книжкової виставки: «Рідну землю де живем Україною зовем» користувачі знайомилися з розділами Конституції. З бібліотекарем прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції. Висновком для них стало те, що основному закону України – повинні підкорятися всі та сумлінно виконувати все, що вимагає закон.


 

Категория: Бібліотеки філії * Просмотров: 31 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 

.: Конституція – втілення державотворення :.
 

    Конституційні традиції, притаманні нашій державі з давніх-давен. Саме український народ першим у Європі створив конституцію, яка відома під назвою «Конституція Пилипа Орлика» (1710 рік.).
     Прийняття Конституції, стало одним з найважливіших етапів в історії України. Закон закріпив всі правові основи нашої незалежної країни, її територіальну цілісність і суверенітет, забезпечив права громадян, сприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.


 

Категория: Центральна районна бібліотека * Просмотров: 58 * Добавил: kondo11 * Дата: 27.06.2017 * Комментарии (0) * Переглянути


 
 

Наш край

Видатні люди краю

Пошук

Наша адреса


26300,
Кіровоградська обл.
 м. Гайворон,
вул. В.Стуса (Кірова), 17
тел. (05254) 2-24-03
E-mail: libgayvoron@i.ua
skype - bibliotekahv
Працюємо:
щоденно, окрім суботи
з 9.00 до 18.00
останній день місяця
 санітарний


текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст | текст